ایلینوی نوزاد با COVID-19 درگذشت, علت مرگ ناشناخته

شیکاگو (CBS) — در ایلینوی 13 بیشتر Illinoisans فوت کرده اند از COVID-19 و 465 بیشتر تشخیص داده شده اند, ایلینوی, وزارت بهداشت, مدیر دکتر نگزی Ezike روز شنبه اعلام کرد. که به ارمغان می آورد تعداد کل مرگ و میر در ایالت ایلینوی به 47 و تعداد موارد تشخیص داده شده به 3,491.

یک نوزاد و یک کارمند دولت در وزارت خدمات انسانی در میان تلفات روز شنبه اعلام کرد.

“وجود دارد قبل از هرگز شده است یک مرگ در ارتباط با COVID-19 در نوزاد. یک تحقیق کامل در جریان است برای تعیین علت مرگ” گفت: IDPH مدیر دکتر نگزی Ezike. “ما باید همه چیز را ما می توانیم برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است. اگر نه برای محافظت از خودمان اما برای محافظت از کسانی که در اطراف ما است.”

سن از موارد در محدوده کمتر از یک تا 99 سال.

با وجود این اعداد گفته اکثر موارد در بهبود اما دولت در حال همکاری با سپاه مهندسان ارتش به طرح و توسعه یک بیمارستان صحرایی در مک کورمیک محل برای مراقبت از کسانی که با این ویروس.

کل دولت باقی مانده است تحت اقامت در خانه سفارش از طریق 7 آوریل. سفارش شده است در محل برای یک هفته و پریتزکر دوباره خواست ساکنان به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“آن دیگران — مردم که به اطاعت از اقامت در خانه سفارش — که در حال قرار دادن هر کس در معرض خطر” او گفت:.

پریتزکر و Ezike هر دو اذعان کرد که بسیاری از افرادی که به احتمال زیاد قرارداد ویروس و بهبود هستند که سیستم ایمنی بدن به ویروس.

“کسانی که آن را قرارداد و بازیابی — اگر این درست است که شما اساسا توسعه که آنتی بادی است که شما را ایمنی بدن — که بدان معنی است که وجود دارد کادر از کسانی که بهبود یافته اند که نمی توانید آن را دوباره. ما می توانیم آزمون که در پی, و من فکر می کنم ما در حال رفتن به پیدا کردن که بسیاری از مردم وجود دارد که مصون هستند” پریتزکر گفت.

به عنوان نیاز به تجهیزات حفاظت فردی رشد می کند مک دونالد است که در شیکاگو اهدا اضافی 400,000 N95 ماسک برای ایلینوی کارگران پریتزکر را اعلام کرد. برای همه PPE, کمک های مالی, ایمیل [email protected]

فرماندار گفت: او در حال کار به قطع پزشکی نوار قرمز و هزینه ها برای بیمارانی که نیاز به درمان برای COVID-19. دولت خواسته است به حالت تعلیق سالانه فرایند نوسازی و سریع پیگیری روند ثبت نام با حذف برخی از بررسی روش ها و تعلیق copayments و هزینه های دیگر. دولت نیز تضمین پوشش هزینه برای COVID-19 درمان برای بیماران ایجاد و همچنین به عنوان خارج از جیب هزینه برای بیماران بیمه شده او گفت:.

او همچنین گفت که انتظار بهترین شیوه های جدید در فروشگاه های مواد غذایی در اجتماعی دورى از جمله سپر پاسداران منع کیسه های قابل استفاده مجدد و در برخی موارد بدون پرداخت پول نقد خرید به سرعت پرداخت.

فرماندار می گوید دولت است و نه انتظار برای بدترین اما آماده شدن برای بدترین.

جمعه فرماندار اعلام کرد 80 میلیون دلار گسترش طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP) مزایای در ایلینوی و گفت: دولت توانسته است به صرف حضور فیزیکی مورد نیاز به طوری که مردم می توانند برای درخواست و یا تنظیم مواد غذایی خود را تمبر مزایای آنلاین در dhs.illinois.gov.

فرماندار همچنین گفت: ضربه محکم و ناگهانی گواهینامه که تعیین شده بود به پایان می رسد در ماه مارس مارس یا آوریل تمدید شده است به مدت شش ماه.

دولت همچنین در حال حاضر ارائه شده است حق الزحمه برای کمک به مجوز ارائه دهندگان مراقبت از کودکان کار در طول همه گیر داده بار اضافه از مدارس ایالت بسته بودن. خانه مجوز ارائه دهندگان مراقبت از کودکان می توانید $750 حق الزحمه مراکز با یک یا دو کلاس درس باز می توانید دریافت $2,000 و مراکز با سه یا بیشتر از کلاس های درس باز می توانید $3,000.

برنامه های کاربردی در دسترس خواهد بود دوشنبه از طریق محلی کودک مراقبت از منابع و ارجاع سازمان. برای اطلاعات بیشتر emergencycare.inccrra.org/.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de