ایلینوی گزارش 1,257 جدید COVID-19 موارد 25 مرگ و میر بیشتر

موارد COVID-19 صعود توسط 1,257 پنج شنبه و 25 نفر از بیماری های تنفسی ایلینوی وزارت بهداشت گزارش شده است.

برگ کل موارد ایالت در 157,950 با 7,251 مرگ و میر.

                                                                                                                                                                                                                       

آزمون برای این ویروس نشان داد یک رای مثبت از 3.1 درصد به مدت هفت روز به طور متوسط.

آخرین داده ها می آید یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر redrew مرزهای برای نظارت بر COVID-19 شرایط در حال گسترش از چهار تا 11 منطقه که شامل به عنوان مناطق جداگانه: Chicago; حومه طبخ; DuPage و کین شهرستانهای لک و مک هنری شهرستانهای; و کندال و شهرستانهای استان است.

دولت همچنین تجدید نظر چگونه آن را می تواند زمانی که دخالت COVID-19 متریک در یک منطقه نشان می دهد یک روند منفی ارائه سه لایه “منو” گزینه برای محدود کردن فعالیت های.

کسانی که در طیف وسیعی از کاهش داخل سالن ناهار خوری و سرویس نوار در رستوران ها و کافه ها به امکان بایگانی اطلاعات خدمات تنها به عنوان یک مثال

یو پی اس و فراز زندگی از مثبت شدن نرخ بستری شدن در بیمارستان و caseloads در حال دریافت و بررسی نزدیک به مدارس سراسر کشور دست و پنجه نرم کردن با چه نوع یادگیری برای ارائه به زمانی که کلاس های رزومه کاری در پاییز.

“اگر مدارس به اتفاق می افتد وجود دارد به پوشش و فاصله,” IDPH مدیر نگزی Ezike گفت: در یک جلسه. “اما برای به دست آوردن وجود دارد ما را گسترده جامعه انتقال در نرخ هایی که پایدار نیست … حتی با خیال راحت فراموش مدرسه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de