ایلینوی درآمد قطره $1.1 B مالی در سال 2020 با توجه به همه گیر

SPRINGFIELD بیمار است. — ایلینوی درآمد کاهش یافته است بیش از 1.1 میلیارد دلار در سال مالی به پایان رسید که در ماه گذشته با توجه به کروناویروس’ تاثیر بر اقتصاد کشور, به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

این کمیسیون در دولت پیش بینی و پاسخگویی به مجمع عمومی مرکب مالی پیش بینی دست یافت که دولت به پایان رسید 2020 سال مالی با $1.135 میلیارد دلار کاهش در پایه درآمد در مقایسه با سال مالی.

                                                                                                                                                                                                                       

اگر چه درآمدهای مالیاتی کاهش یافته است در سراسر هیئت مدیره شیب افت دلار 947 میلیون دلار مالیات بر درآمد شخصی بيشترين تأثير را به طور کلی. شرکت مالیات بر درآمد را دیدم $430 میلیون کاهش نزدیک به 14 درصد کاهش است. فروش مجموعه های مالیاتی کاهش یافت $206 میلیون.

ایلینویز’ سال مالی دهانه از 1 جولای تا 30 ژوئن با توجه به State Journal-Register.

COGFA درآمد مدیر جیم Muschinske گفت: درآمد انجام شد به خوبی در طول سه ماهه اول سال مالی.

‘œThat همه تغییر در فینال چهارم به عنوان اقتصادی و متعاقب آن درآمد اثرات مربوط به COVID-19 ناگهان آشکار’� Muschinske گفت.

در ضمن Muschinske اضافه شده است که در ماه ژوئن نشان داد برخی از نشانه های دلگرم کننده از چشم انداز مثبت با درآمد حاصل از مالیات بر درآمد شخصی تا $173 میلیون دلار در مقایسه با ماه ژوئن سال گذشته است. او گفت که او نمی کند و در عین حال می دانید دلایل افزایش آن اشاره کرد اما ممکن است به دلیل از افراد پر درآمد مالیاتی قبل از 15 ژوئیه مهلت.

بنیامین وارنر, یک تحلیلگر ارشد اقتصادی و متخصص برای COGFA گفت: دولت و اقتصاد ملی نشان داده اند برخی از بهبود وجود دارد می تواند برخی از طولانی تهدید.

‘œAlthough بهبود اقتصاد ممکن است را دیده اند تغار و شروع به گسترش دوباره این به آن معنا نیست که اقتصاد در یک جای خوب و یا نمی تواند جست و خیز کردن بیشتر’� او گفت:. ‘œThe اقتصاد باقی می ماند و کمتر از اوج آن است. آن را نیاز به ادامه رشد قوی به بازگشت به سطح قبلی است.’�

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de