ایلینوی مدرسه راهنمایی نیاز به ماسک ‘به شدت تشویق می کند” در فرد کلاس

ایلینوی دولت هیئت مدیره از آموزش و پرورش آینده, راهنمایی در مورد مدرسه این سقوط “به شدت تشویق کامل در فرد آموزش” رئیس آموزش و پرورش افسر ارنستو ماتیاس گفت: در جلسه هیئت مدیره چهارشنبه.

دولت سرپرست کارمن آیالا گفت: ماسک های صورت و یا در صورت سپر “مورد نیاز در همه زمان ها با دانش آموزان و کارکنان.”

                                                                                                                                                                                                                       

دولت مربیان هنوز در انتظار رسمی راهنمایی در مورد آنچه که یک بازگشت به مدرسه ممکن است مانند نگاه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما برخی از دستورالعمل مورد بحث قرار گرفت در روز چهارشنبه جلسه ای که صورت گرفت عملا.

در حالی که فرد در کلاس تشویق ماتیاس گفت: “ما می دانیم که ممکن است ممکن است برای همه مدارس بسته منحصر به فرد خود را ثبت نام دانش آموز مدرسه امکانات نیروی انسانی و حمل و نقل و ظرفیت.”

عضو هیئت مدیره دیوید Lett یک دیرین سرپرست در downstate پانا جامعه واحد School District, سوال چگونه مدارس می تواند به اجرای یک قانون در صورت ماسک.

“شما در حال رفتن به, مسطح, خارج, دانش آموزان که در حال رفتن به می گویند:” من نمی پوشیدن,'” Lett گفت. “پس این است که رفتن به نوبه خود به یک انضباطی موضوع برای مناطق آموزش و پرورش که باید به مقابله با? از آنجا که شما در حال رفتن به دانش آموزانی که در حال رفتن به می گویند که.”

                                                                                                                                                                                                                       

اند در ادامه می گویند که می توان آن را دشوار برای برقراری ارتباط از طریق یک ماسک صورت.

“نقطه خوبی گرفته دکتر Lett,” آیالا گفت. “این چیزی است که ما همچنان به گفتگو در مورد.”

اند نیز خواست برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجتماعی فاصله و حمل و نقل.

آیالا گفت: شش پا اجتماعی فاصله توصیه های “تشویق به عنوان آنجا که ممکن است” اما او اذعان کرد که آن را نمی ممکن است ممکن است در همه شرایط.

همانطور که برای حمل و نقل فاز 4 از بازگرداندن ایلینوی برنامه اجازه می دهد تا برای تجمعات تا 50 نفر. آیالا گفت: فاز 4 — که تمام مناطق از دولت در مسیر رسیدن به ژوئن 26 — باعث می شود آن را ممکن است برای اتوبوس برای حمل به 50 نفر اما مراقبت باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود دانش آموزان با پوشیدن ماسک فاصله “به عنوان آنجا که ممکن است” و پنجره ها باز هستند برای جریان هوا.

با سال تحصیلی کمتر از دو ماه دور آیالا گفت: او به رسمیت می شناسد مدارس نیاز به راهنمایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. آیالا گفت: مقرر از ایلینوی وزارت بهداشت باید به دنبال.

“این برنامه قطعا تا به برخی از مناطق به ویژه بهداشت عمومی است که باید در جای خود” آیالا گفت. “ما در یک موقعیت برای ایجاد بهداشت عمومی تصمیم گیری. … کار با ما سهامداران آن را با صدای بلند و روشن ما نیاز به قادر به ارائه انعطاف پذیری را برای این مناطق به دلیل جامعه در ایلینوی جنوبی است همان جامعه ب در ایلینوی حومه و یا در شهری در ایالت ایلینوی است. و تا آنجا که ما تلاش کرده اند به ارائه کارهای رایج آن هنوز هم باقی خواهد ماند ولسوالی’ توانایی خود را داده جامعه زمینه را به بهترین بازگشایی برنامه ریزی برای پاسخگویی به نیازهای جامعه و کودکان است که آنها خدمت می کنند.”

هیئت دولت از آموزش و پرورش میزبان آموزشی برای مناطق و پیشنهادات. هیئت مدیره تا به حال یک وظیفه نیروی 56 معلمان و مدیران و superintendents از سراسر کشور کار در آینده هدایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de