“من به دنبال مانند تام هنکس در “Cast Away”: LeBron James سهام قرنطینه به روز رسانی از طریق Instagram

لس آنجلس (CBSLA) — LeBron James در زمان به Instagram شنبه برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی در طول 14 روز قرنطینه پس از به طور بالقوه در معرض coronavirus.

جیمز و هم تیمی های خود گفته بودند به خود قرنطینه پس از چهار Brooklyn Nets بازیکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 یک هفته بعد از شبکه پخش شده لیکرز.

در سه شنبه شب جیمز مشترک ویدئوها در Instagram داستان قدیمی خود را در دبیرستان بسکتبال بازی با عنوان “دبیرستان فیلم. تماشای بازی کامل [از] برگشت وقتی.”

توسط شنبه, جیمز شروع به نوشتن آنچه او به نام “رونا تواریخ.”

این Laker به اشتراک گذاشته و در حال رشد ریش گفت: “زمانی که آنها به شما توصیه می به قرنطینه می شود و به مدت 14 روز و جدا شده از هیچ کس…من حتی نمی تواند کوتاه کردن مو از آرایشگر من. آنها می خواهند مرا به دور ماندن از او. من به دنبال به مانند تام هنکس در فیلم ” بازیگران.'”

جیمز پس از آن تبدیل دوربین به سمت همسرش ساوانا بود که در وسط برش مو خود را.

“او حتی نمی توانید بروید و موهای خود را انجام داده است تا او را برای رفتن به فقط آنها را از خودش,” او گفت:. “مبارزه واقعی است در جیمز خانواده در حال حاضر. شما رو به انجام آنچه شما باید انجام دهیم.”

منابع گفته CBSLA مدیر ورزشی جیم تپه بسیاری از بازیکنان تیم مورد آزمایش قرار گرفتند صبح روز چهارشنبه در لیکرز تمرین تسهیلات در ال سگوندو.

این تیم امیدوار است برای دریافت نتایج در اوایل جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im