‘من نمی خواهم شما به من گفتن شما’: لا شهردار می گوید مشتریان بدون پوشش چهره باید محروم خدمات

لس آنجلس (CBSLA) – شهردار اریک Garcetti است اصرار کسب و کار در سراسر لس آنجلس به رد خدمات به هر کسی که با پوشیدن یک چهره پوشش برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

Garcetti اظهارات خود را در طول جلسه توجیهی روزانه یکشنبه شب خواستار بر صاحبان کسب و کار توجه به سفارش صادر شده توسط دفتر شهردار نیاز به Angelenos به سایش پوشش صورت زمانی که آنها خانه های خود را ترک و نزد سایر مردم است.

“و هر کس باید با پوشیدن چهره خود را پوشش. من چندتا سوال از شما, من به شما گفتن. اگر هیچ ماسک باید وجود داشته باشد هیچ خدمات در هر یک از مکان های که در آن ما فروشگاه که در آن ما کار” Garcetti گفت.

در حالی که پلیس لس آنجلس است نه اجرای پوشش چهره ارشاد صادر شده توسط شهردار لس آنجلس کلانتر غرب هالیوود ایستگاه گفت: این امر شروع به استناد مردم برای پوشیدن چهره پوشانده اند.

دومین جرم خواهد آمد با 1000 $خوب سوم $2,000 خوب است. اگر گرفتار یک چهارم زمان بدون ماسک فرد خواهد بود ضربه با $5,000 خوب است.

پس از صدور ایالت سفارش برای مردم به پوشیدن پوشش صورت در حالی که در مکان های رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به نظر می رسد شنبه به اذعان چالش های قانونی و در غیر این صورت از اجرای چنین دستوری.

“اجرای یک مشکل است,” Newsom گفت. “شما چهل میلیون نفر از مردم در ایالت کالیفرنیا و اگر چهل میلیون نفر از مردم به نوبه خود پشت خود را در این دستورالعمل و حس مشترک است که چیزی است که ما می تواند اجرا.”

کلانترها در نارنجی, رودخانه ساکرامنتو و فرزنو شهرستانهای در حال حاضر گفت: آنها حاضر به اجرای Newsom صورت پوشش قیمومیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de