دادگاه مهاجرت بازگشایی با وجود افزایش coronavirus موارد

بالتیمور-سه دادگاه مهاجرت بازگشایی دوشنبه به عنوان دولت تمدید آن فشار را به طور کامل راه اندازی مجدد مسدود شدن سیستم با وجود افزایش coronavirus موارد در کشورهای که در آن بسیاری از کوچک و تاز قرار دارد.

در بالتیمور مردم با جلسات برای رسیدن به تصمیم گیری نهایی بودند اجازه ورود به ساختمان فدرال مسکن مهاجرت دادگاه تنها در صورتی که عینک ماسک. نیمکت در دادگاه و صندلی در یک منطقه در انتظار بودند مسدود شده با نوار و اجتماعی فاصله نشانه هایی بودند که بر روی زمین قرار داده و آسانسور.

                                                                                                                                                                                                                       

اما برنامه ریزی جلسات است که می تواند شامل ده ها تن از مردم در یک دادگاه برگزار نشد دوشنبه ،

دادگاه در نیوآرک و دیترویت نیز برنامه ریزی برای بازگشایی دوشنبه. این reopenings گسترش اتفاقی اما بی تردید مارس به کسب و کار به عنوان معمول است که خشم قضات و وکلا که می گویند این بیماری همه گیر به شمار غیر قابل قبول خطر گسترش بیماری است.

وزارت دادگستری را اجرایی برای بررسی مهاجرت آغاز بازگشایی دادگاه بیش از ماه گذشته به غیر از بازداشت مهاجران در هونولولو در ژوئن 15 و بیش از سه هفته بعد در بوستون; بوفالو, نیویورک,;, Hartford, Connecticut; لاس وگاس; نیواورلئان; Chicago; کلیولند; و فیلادلفیا.

تغییرات مکرر بوده است و تاریخ و زمان آخرین دقیقه.

دالاس بازگشایی شد ژوئن 29, اما پنج روز بعد این سازمان اعلام کرد در توییتر که در آن بسته شد تا ژوئیه 17 داد و بدون هیچ توضیحی. تگزاس گزارش شده است تعداد رکورد coronavirus موارد و فرماندار آن هشدار داده است دولت ممکن است مجبور به بازگشت به یک مستند به چیز تحت کنترل است.

سن دیگو نیز شاهد افزایش در coronavirus موارد برنامه ریزی شده بود به بازگشایی دادگاه در تاریخ 6 ژوئیه اما نقل مکان کرد و آن را به دو هفته دوباره بدون توضیح.

                                                                                                                                                                                                                       

جلسات به صورت غیر بازداشت مهاجران بودند به حالت تعلیق در ماه مارس به دلیل بحران بهداشت عمومی هر چند دادگاه در بازداشتگاه همچنان به کار به صورت محدود.

سیستم دادگاه این پرونده از 1.2 میلیون نفر بیشتر می شود خرد کردن تا زمانی که دادگاه بسته شده است. وزارت دادگستری گفت: هر دادگاه که تاریخ بازگشایی نشده است اعلام کرد بسته خواهد شد از طریق جولای.

در بالتیمور را بازگشایی دوشنبه ماموران امنیتی در لابی ساختمان فدرال به مردم گفت که آنها تنها می تواند وارد کنید بدون هیچ گونه همراه با بستگان.

در میان کسانی که گفت صبر کنید خارج شد Wilfredo Vazquez که سفر بیش از دو ساعت از غرب ویرجینیا-مریلند در مرز با همسر خود که مواجه با خطر اخراج از کشور. آنها سوار حدود 150 مایل (240 کیلومتر) بنابراین او می تواند سعی کنید به فایل مدارک در مورد او پس از برنامه ریزی چک در در ماه ژوئن لغو شد.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe زندگی می کنند بسیار دور,’� Vazquez گفت. ‘œSo مقدار اتلاف وقت بسیار ، �

وزارت دادگستری آژانس داده است و عملا هیچ توضیحی در چه بهداشت عمومی داده ها با استفاده از آن است به تعیین اگر دادگاه امن هستند گفت: اشلی Tabbador لس آنجلس مهاجرت مبتنی بر قاضی صحبت در ظرفیت خود را به عنوان رئيس جمهور از انجمن ملی قضات مهاجرت اتحادیه.

‘œWe نگه داشتن به آینده را به چه شماره شما استفاده می کند؟'” او گفت:. ‘œThey به نظر می رسد از تماس با دولت اعداد و ما شاهد هستیم.’�

قضات در دالاس تماس اتحادیه نگران سلامت خود است که در معرض خطر قرار داده. اتحادیه نشان دهنده حدود 460 مهاجرت قضات که کار بیش از 65 دادگاه.

‘œPeople ندارد و اعتماد است که آژانس در حال انجام کار درست,’� Tabbador گفت.

این سازمان گفت: آن را به طور مستمر بررسی ارشاد از وزارت دادگستری مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و دیگر آژانس های فدرال در ساخت همه گیر مربوط به تصمیم گیری های عملیاتی.

‘œConsistent با مقامات بهداشت عمومی’ هدایت EOIR اجرا کرده است شیوه برای کمک به حفاظت از تمام افراد مشغول به کار و بازدید EOIR فضاهای سراسر کشور’� سخنگوی کاترین Mattingly گفت: در یک ایمیل.

در رابطه با بازگشایی دولت است که برای جلوگیری از امکان تشکیل پرونده الکترونیکی از اسناد و مدارک که آن را انجام داده بود به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

آژانس نیاز به پوشش صورت و اجتماعی فاصله اما آن را به اشتراک گذاشته نمی شود آن پروتکل های ایمنی مانند آنچه که انجام خواهد شد اگر کسی با ماسک Tabbador گفت.

دادگاه مهاجرت اغلب مستقر در ساختمان های اداری – نه courthouses – ساخت آن را دشوار است به ویژه برای افرادی که به گسترش جدا از آنجا که این اتاق کوچک هستند Tabbador گفت که نیز وجود دارد تهویه به ویژه در ساختمان های قدیمی تر. این ویروس ممکن است معطل در هوا در داخل خانه افزایش خطر عفونت در کسانی که در فضاهای با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

ماه گذشته ده سناتور دموکرات در نامه ای به آژانس درخواست در مورد منطق پشت این مه 29 تصمیم به بازگشایی سیستم دادگاه.

جلسات دادگاه به صورت غیر بازداشت مهاجران که می آیند و می روند آزادانه معمولا نیاز به فرد وجود داشته باشد با وکیل خود را به ویژه هنگامی که تصمیم گیری که آیا کسی است که واجد شرایط برای پناهندگی.

‘œDespite این خطرات شما در حال حرکت پیش رو با re-دهانه و آن را به دور از روشن که دادگاه مهاجرت و احزاب خواهد شد که با استفاده از آنها آماده هستند برای آن دسته از خطرات” این سناتورها در این نامه اعلام کرد.

آژانس ‘œdoes نه اذعان به مشکلاتی که طرفین دعوا هنوز در به طور موثر ارائه پرونده آنها به عنوان نگرانی های بهداشتی ممکن است همچنان برای جلوگیری از شاهدان از حضور در دادگاه و دفتر تعطیل ممکن است آن را دشوار برای به دست آوردن مدارک پزشکی پرونده های مالیاتی و دیگر اسناد” نامه متحده است.

این انجمن وکلای مهاجرت آمریکا به خواست آژانس برای به تعویق انداختن اکثریت غیر از بازداشت جلسات تا زمانی که بحران بهداشت و درمان فروکش کرده است.

___

واتسون گزارش از سن دیگو.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net