قاضی مهاجرت در دنور ممکن است Coronavirus برخی از دادگاه ها در حال حاضر بسته

یک قاضی مهاجرت در دنور است برگزاری نمایشگاه علائم کروناویروس و خود quarantining توسعه است که موجب افزایش مطالبات از کسانی که کار می کنند وجود دارد که دادگاه مهاجرت تعطیل شود.

“دادگاه نیاز به نزدیک است. ما بسیار نا امید با این حال به کار گرفته است. این واقعا یک فاجعه برای بهداشت عمومی و سلامت ما به طور خاص می گوید:” ساموئل کول مدیر ارتباطات انجمن ملی قضات مهاجرت. محلی قاضی است که برگزاری نمایشگاه علائم خواسته است نامش فاش نشود.

در 17 مارس وزارت دادگستری را اجرایی برای بررسی مهاجرت اعلام کرد که عدم بازداشت جلسات دادگاه خواهد بود به طور نامحدود به تعویق افتاد. اما جلسات هنوز هم برو پیش در بازداشت دادگاه در شفق قطبی که در واقع مهاجر بازداشتگاه وجود دارد.

در علاوه بر این به قضات اتحادیه محلی وکلای مهاجرت و اتحادیه ها به نمایندگی از وکلای مهاجرت و یخ وکلای نیز خواستار آن است که در بازداشت به دادگاه که دسته مردم در یخ بازداشت بود به طور موقت بسته شده است.

“به ما گفته شده است که در سطح ملی است که از آن موظف است که ما رفتن به دادگاه تا زمانی که آن را باز می گوید:” یک وکیل با یخ که خواست ناشناس باقی می ماند به دلیل ترس از اقدامات تلافی جویانه. که وکیل در دادگاه با در حال حاضر قرنطینه قاضی مهاجرت در مارس 13 و متوجه شده است که قاضی بود و سرفه است.

قاضی گفته است که برونشیت که تا به حال به طول انجامید برای چند هفته وکیل به یاد می آورد. اما پس از قاضی نیست در دفتر ثبت دعاوی حقوقی دادگاه برای این هفته وکیل رسیده به دفتر اجرایی بررسی مهاجرت کارکنان در 17 مارس برای پیدا کردن اگر وجود دارد هیچ دلیلی برای نگرانی است.

آن نبود تا امروز صبح, مارس 18 که کارکنان پاسخ با دستورالعمل که وکیل صحبت با بهداشت و درمان-مراقبت پزشک به دلیل قرار گرفتن در معرض coronavirus.

“خود من بسیار بسیار قوی باور است که من می خواهم که بدست هیچ اگر من تا به حال خواسته تا دیروز می گوید:” وکیل که می خواهد همه دادگاه ها به طور موقت تعطیل شده است ،

وکیل پیوست توسط دیگران که دولت به طور معمول مبارزه علیه در دادگاه. “اگر شما می توانید به دادگاه مهاجرت بیش از بودجه برای یک مرز دیوار شما می توانید آن را به صورت جهانی و همه گیر می گوید:” کریستینا براون دنور وکیل مهاجرت که در یادداشت ها که مهاجرت در دادگاه بسته شد, در اوایل سال 2019 به دلیل تعطیلی دولت.

دولت فدرال در حال حاضر تصمیم گرفت که برخی از مسائل مربوط به مهاجرت سزاوار به تاخیر در نور از گسترش coronavirus. گذشته از وزارت دادگستری لغو عدم بازداشت به دفتر ثبت دعاوی حقوقی دادگاه, U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی به طور موقت بسته تمام آن دفاتر به مردم; در نتیجه تابعیت و تابعیت مسائل و پناهندگی درخواست به تعویق خواهد افتاد.

اما فدرال هنوز هم در حال حرکت رو به جلو با بازداشت علامت دادگاه در مکان هایی مانند شفق قطبی.

“که فقط ظالمانه می گوید:” الک Revelle سابق دادگاه مهاجرت مدیر که کار می کرد برای بیش از بیست سال در دنور دادگاه مهاجرت. “من که دادگاه باید یک میلیون به علاوه-مورد جمع شدن اما گفت که شما باید به کارکنان و قضات کار قرار دادن تکمیل موارد جلوتر از امنیت عمومی.”

همانطور که از اوایل مارس 18 وجود داشته 183 تایید COVID-19 نفر و مرگ دو نفر در کلرادو.

در حال حاضر برگ برنده دولت توصیه کرد که مردم برای جلوگیری از تجمع بیش از ده نفر. در یک دادگاه مهاجرت وجود دارد می تواند در هر نقطه از شش تا سی و مردم حاضر در دادگاه با توجه به محلی وکلای مدافع.

“برای آژانس های فدرال به دستور است که مردم در واقع شکستن توصیه های مقامات محلی و در حال حاضر رئیس جمهور…فقط آن را سخت به درک چرا آنها در حال انجام است که می گوید:” هارون سالن دنور وکیل مهاجرت.

هال در واقع می خواهد بازداشت docket برای ادامه حرکت رو به جلو اما با ایمنی بیشتر احتیاط کنند.

“آنها می توانند آزادانه به توافق تلفنی ظاهر. آنها می توانند و باید فعالانه انتشار افرادی که آسیب پذیر به خصوص اگر آنها این ویروس هستند. و یخ می تواند الزام به انتشار این افراد حتی قبل از دادگاه تاریخ به دلیل بازداشتگاه تنظیم نشده است تا به امن اگر شیوع” او می گوید.

اما برگ برنده دولت تمایلی به بازداشت دادگاه به دلیل آن است برخی اخراج و تکمیل مورد اهداف که فارغ از نگرانی های ایمنی برخی از وکلا شارژ.

“از آن زمان به تماس مزخرف سیاسی apparatchiks در واشنگتن ساخته شده است که انتخاب آگاهانه به فدا کردن سلامت مردم و زندگی در محراب از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اخراج ماشین آلات. این چیزی است که ما زمانی که دولت در حال اجرا توسط احمقها و ایدئولوگ می گوید:” هانس مایر, محلی, وکیل مهاجرت.

کلرادو دیوان عالی کشور در حال حاضر دستور تعلیق همه داوران تماس در دادگاه های ایالتی مگر اینکه داوران تماس مربوط به دادگاه های کیفری در مواجهه با “قریب الوقوع سریع محاکمه مهلت.”

اما دادگاه نیست و تنها باعث نگرانی است. وجود دارد در حال حاضر افزایش نگرانی که مهاجر بازداشتگاه در آرورا خود را می تواند تبدیل به یک چاه مستراح برای coronavirus انقباض.

در حال حاضر ده تن از بازداشت شدگان بودند که در تماس با کسی که ممکن است در معرض COVID-19 در حال قرنطینه و نظارت در شفق تسهیلات است که اجرای خصوصی زندان شرکت ژئو گروه از طریق قرارداد با اداره مهاجرت و گمرک.

“هفته گذشته در فراوانی از احتیاط یک گروه ده نفری از افراد قرار داده شد و تحت نظارت به عنوان یک اقدام احتیاطی بر اساس اظهارات یک بازدید کننده به مرکز. هیچ کدام از این افراد به نمایش گذاشته اند هر COVID-19 علائم. در این زمان همه یخ پردازش مراکز باید قطع غیر قانونی ملاقات می گوید:” پابلو Paez یک سخنگوی جغرافیایی ،

پس از آن ده تن از بازداشت شدگان مناسب نیست CDC راهنمایی های مورد نیاز برای تست آنها آزمایش نشده با توجه به Alethea Smock محلی یخ سخنگو.

“یخ در ادامه به ترکیب CDC COVID-19 هدایت شده است که پس از تاسیس در حال حاضر بیماری های عفونی نظارت و مدیریت پروتکل در حال حاضر در حال استفاده توسط آژانس. علاوه بر یخ است که به طور فعال همکاری با دولت های محلی و شرکای صحی برای تعیین اگر هر زندانی نیاز به تست اضافی و یا نظارت برای مبارزه با گسترش ویروس” Smock می گوید.

هنوز هم برخی از وکلای مهاجرت فکر می کنم شفق مهاجر بازداشتگاه یک فاجعه در حال انتظار برای رخ می دهد.

“آنها اجازه خواهد داد که بازداشتگاه برای تبدیل شدن به کروناویروس انتقال هاب آلوده نیست فقط افرادی که بازداشت شده اند بلکه خانواده های آنها بازداشت, مرکز, کارکنان, کارکنان دادگاه و قضات درست مانند آنچه به نظر می رسد که اتفاق افتاده است و در مرکز شهر مهاجرت دادگاه می گوید:” مایر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im