واردات لوازم پزشکی شاقول به عنوان تقاضا در ما soars

بحرانی کمبود تجهیزات پزشکی در سراسر ایالات متحده از جمله تست سواب محافظ ماسک جراحی روپوش و ضد عفونی کننده دست می توان به افت ناگهانی در واردات عمدتا از چین آسوشیتد پرس پیدا کرده است.

تجارت داده ها نشان می دهد کاهش در حمل و نقل آغاز شده و در اواسط ماه فوریه پس از فزاینده شیوع کروناویروس در چین به رهبری این کشور به شاتر کارخانه ها و مختل پورت. برخی از اتاق های اورژانس بیمارستان ها و کلینیک ها در ایالات متحده در حال حاضر اجرا از کلید لوازم پزشکی, در حالی که دیگران در حال سهمیه بندی تجهیزات حفاظت فردی مانند دستکش و ماسک.

                                                                                                                                                                                                                       

ایالات متحده تعداد دریافت اکثریت قریب به اتفاق آن تجهیزات پزشکی از چین که در آن coronavirus آلوده بیش از 80,000 نفر کشته و بیش از 3200. زمانی که چینی پزشکی عرضه کارخانه ها شروع به آمدن در خط ماه گذشته خود را اولویت اول خود بود بیمارستان.

دولت مورد نیاز سازندگان N95 ماسک به فروش تمام یا بخشی از تولید داخلی به جای حمل و نقل ماسک به آمریکا

جدید ترین تحویل پزشکی-درجه N95 ماسک از چین وارد شده حدود یک ماه پیش در فوریه. 19. و به عنوان چند به عنوان 13 محموله های غیر پزشکی N95 ماسک وارد شده اند در ماه گذشته – نیم به عنوان بسیاری که وارد ماه مشابه سال گذشته است. N95 ماسک های مورد استفاده در صنعتی تنظیمات و همچنین بیمارستان ها و فیلتر کردن 95 درصد از تمام ذرات هوابرد از جمله آنهایی که بیش از حد کوچک برای مسدود شود به طور منظم ماسک.

فرمانداران سراسر کشور در حال تبدیل شدن دست پاچه به عنوان متحده اجرا از تجهیزات. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و از آنها خواست به خرید ماسک در بازار آزاد اما چند اگر هر گونه در دسترس هستند.

‘œWithout کافی حفاظت بیشتر از ما کارکنان بیمارستان می تواند تبدیل به بیمار که به معنی وجود دارد و نمی توان مردم برای مراقبت از بیماران مبتلا به’� گفت: نانسی فاستر, انجمن بیمارستان های آمریکا معاون رئیس جمهور از کیفیت و ایمنی بیمار در سیاست.

                                                                                                                                                                                                                       

برخی از بیمارستان ها را به فقط یک یا دو روز از تجهیزات حفاظت شخصی, او گفت:.

AP یافت که در ماه گذشته, ضد عفونی کننده دست و سواب واردات هر دو کاهش یافته و 40 درصد N95 ماسک واردات شد پایین 55 درصد و فولاد لباسهای به طور معمول منابع از چین شد و در نزدیکی سطح نرمال به این دلیل که منابع منتقل شد به هندوراس.

به طور معمول, لوازم پزشکی تحویل داده شده در امتداد هر دو بشکست. اما تقریبا تمام منابع که آیا می رسند در ماه گذشته به Newark, New Jersey در سراسر کشور از اولین و شدیدترین شیوع کروناویروس.

AP شناسایی کاهش واردات با نگاه به حمل و نقل اطلاعات نگهداری شده توسط ImportGenius و Panjiva Inc., خدمات است که به طور مستقل پیگیری تجارت جهانی.

در اواسط ماه مارس سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که تقاضای جهانی برای ایمنی دنده برای ارائه دهندگان خدمات پزشکی بود 100 برابر بالاتر از حد نرمال است. قیمت 20 برابر بالاتر انبارهای تخلیه شد و در آنجا بود چهار به شش ماه عقب افتاده است. با وجود این, فدرال پیمانکاری داده ها نشان می دهد هیچ تلاش بزرگ که در آن نقطه برای ارسال سفارشات.

                                                                                                                                                                                                                       

تجارت و سیاست نیست کمک کرده است. تعرفه های پزشکی لوازم ساخته شده آنها را گران تر هستند و آنها تنها برداشته مارس 5, حتی اگر مراقبت های بهداشتی انجمنهای خواسته دولت در سال گذشته به معاف موارد مانند ماسک و دستکش و روپوش. و در حال حاضر کشورها از جمله کره جنوبی و هند و تایوان در حال مسدود کردن صادرات تجهیزات پزشکی به آنها را ذخیره کنید برای شهروندان خود ترک ایالات متحده آمریکا با گزینه های کمتر.

‘œThe زمان تاخیر می تواند هفته. آن را می تواند به سمت بالا از سال,’� گفت: خاطره Calleja مدیر عامل بهداشت و درمان زنجیره تامین ارتباط است.

پزشکان و پرستاران و اولین پاسخ دهندگان در ایالات متحده در حال توسل به پاشش ماسک خود را با سفید کننده در پایان هر روز و دار زدن آنها را در خانه خشک به استفاده از برای یک روز دیگر با توجه به کالج آمریکایی پزشکان اورژانس.

‘œThere است کمی از اضطراب به عنوان شما می توانید تصور کنید رفتن به محل کار و نمی دانستند اگر شما به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی,’� دکتر گفت: David Tan, رئيس جمهور از انجمن ملی اورژانس و پزشکان است.

کاهش سواب شامل انواع مختلف و نه فقط آنهایی که نیاز به تست برای COVID-19. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است برای هفته ها هشدار داد دولت های محلی و ادارات بهداشت در مورد کمبود سواب که مورد نیاز برای این آزمایش بسیار مهم است که به حاوی این بیماری همه گیر.

حتی بیش از حد پزشکی محموله در حال کاهش است. ده ظروف حمل و نقل پر پزشکی دماسنج وارد بنادر ایالات متحده از یک سال پیش در این ماه. اما در 30 روز گذشته وجود دارد فقط پنج.

ضد عفونی کننده دست نیز معمولا منابع از چین ناپدید شده است, از فروشگاه های ایالات متحده و ممکن است اقامت کمیاب است. در سال گذشته توسط این زمان 223 محموله های وارد شده بود. در این سال از ژانویه, فقط 157 محموله آمده اند.

این کمبود بیماران به دلیل آنها نمی توانند آزمایش و ارائه دهندگان خدمات ممکن است حامل ویروس از یک شخص به بعد. اما به مراتب خطر بیشتری برای پرسنل پزشکی: در حال حاضر وجود دارد گزارش ده ها تن از پزشکان و پرستاران و کادر پزشکی که قرارداد این ویروس.

پرستاران سراسر کشور گزارش می دهند که آنها دریافت نمی وسايل حفاظت فردی مناسب و بیمارستان ندارد و جداسازی اتاق آنها نیاز به با خیال راحت برای مراقبت از COVID-19 بيمار با توجه به پرستاران ملی ایران, بزرگترین اتحادیه پرستاران ثبت شده در ایالات متحده آمریکا

‘œIt را امن نیست در همه. هیچ کس امن است’� گفت: Consuelo وارگاس اورژانس پرستار در Cook County بیمارستان در شیکاگو است. در صبح روز جمعه پس از یک ممکن است قرار گرفتن در معرض در محل کار رفت به یک فروشگاه سخت افزار محلی و خریداری تمام نقاش سیاه و روپوش آنها را می پوشند در حالی که مراقبت از مردم است.

‘œIt خیلی خسته کننده است چون ما احساس می کنید مانند مراقبت های بهداشتی کارگران خواسته شده است که برای بسیاری – و خوب است که ما می توانیم انجام کار ما است. ما فقط درخواست برای تجهیزات نیاز داریم,’� او گفت:.

کمبود تاثیر نمی گذارد تنها مراقبت های بهداشتی. انسانی پزشکی شرکت مستقیم تسکین فکر آن را به عنوان سال 2020 به خوبی مواجه نگردند با چندین میلیون N95 ماسک. این سازمان افزایش یافته بود سفارشات خود را در سال 2019 پس از آتش سوزی گسترده در غرب پر شهرستانها با دود فشردن آن منابع در سال های اخیر است.

اما پس از آن bushfires غرق شده استرالیا با دودی آسمان و بنابراین با لينک مستقيم امداد شروع به ارسال این ماسک وجود دارد معاون رئیس جمهور تونی Morain گفت.

زمانی که coronavirus آمار چین در این سازمان آغاز شد حمل و نقل ماسک به ووهان – شیوع این کانون در تلاش برای مهار این بیماری است.

Morain گفت: آنها دستور داد 2 میلیون بیشتر ماسک و در انتظار حمل و نقل. کسانی که به طور معمول حداقل پنج هفته به وارد: دو هفته به ماسک دو هفته حمل و نقل و یک هفته برای دریافت از طریق پورت. در ضمن, او گفت:, با لينک مستقيم امداد دریافت کرده است و بیش از 100 درخواست از بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی را به خود آخرین جعبه.

در تلاش برای پر کردن شکاف مینه سوتا بر اساس 3M در حال اجرا است آن آبردین, داکوتای جنوبی, گیاه حدود ساعت, تولید میلیون ها نفر از N95 ماسک در هر ماه. این شرکت همچنین ramping تا تولید فولاد ماسک و تجاری تمیز کردن راه حل های مدیر عامل شرکت مایک روم گفت.

با اینحال یکی فدرال قرارداد با 3M برای 4.8 میلیون دلار از N95 ماسک به تاریخ مارس 12 می گوید: ماسک تحویل داده خواهد شد آوریل 30 – هفت هفته بعد با توجه به قرارداد داده است.

تعدادی از شرکت های چینی گفت: AP این هفته است که آنها را به از سرگیری صادرات – آن را با قیمت بالاتر – اما که آنها ضعف دارد و نمی تواند در دیدار با تقاضا است.

‘œChinese ماسک کنندگان را دریافت بیش از حد بسیاری از سفارشات از خارج از کشور اما هیچ وقت به تولید همه آنها را تحویل,’� گفت: David پنگ مدیر Ningbo خرید بهترین International Trading Co. Ltd.

تجارت داده ها نشان می دهد که واردکنندگان موفق به حفظ برخی از منابع با انتقال به کارخانه های خارج از چین. محموله های فولاد لباس برای مثال کاهش یافته است کمتر از 5 درصد از دسامبر, از آنجایی که آنها در حال آمدن از هندوراس. همان درست است برای دستکش های پزشکی که در حال حاضر در درجه اول که از کره جنوبی.

دولت فدرال گفت: ملی ذخایر بود که در دسترس ساخته شده در سطح دولت اما فرمانداران گفت: آنها نمی گرفتن آنچه آنها نیاز دارند.

“من فکر می کنم هر فرماندار در ایالات متحده شده است و کوبیدن بر درب از دولت فدرال با توجه به ذخایر. ما قطعا و ما قصد داریم به ادامه,’� ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر گفت: در یک کنفرانس خبری این هفته است.

دکتر پیتر چانه-هنگ های عفونی-بیماری متخصص در دانشگاه کالیفرنیا-سان فرانسیسکو گفت که او احساس خطر جدید CDC توصیه های بیمارستان است که اجرا از ماسک است.

‘œFor CDC می گویند مردم می پوشند bandanas است که در واقع بسیار ترسناک,’� او گفت:. ‘œI هرگز فکر نمی کردم CDC می گویند چیزی شبیه به آن. ما در ایالات متحده آمریکا در سال 2020 و ما توصیه به استفاده از bandanas?’�

___

AP محقق یو بینگ در پکن خبرنگار استیو LeBlanc در بوستون خبرنگار مایکل Biesecker در واشنگتن و ویرایشگر داده ها Meghan Hoyer کمک به این داستان.

___

تماس با AP جهانی تیم تحقیقاتی در [email protected]

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de