در مبارزه جهانی در مقابل ویروس بیش از 1.5 میلیارد دلار گفت: ماندن در خانه

پاریس — شکار برای, ماسک هواکش و سایر لوازم پزشکی پرمصرف در ایالات متحده و اروپا در روز دوشنبه به عنوان جدید کروناویروس عفونت افزایش یافت و فلج سیاسی متوقف تلاش برای سریع بسته کمک از کنگره است.

در بازارهای مالی آتی سهام ایالات متحده افزایش یافت و سهام جهانی معیار کمرنگ ضرر و زیان خود را پس از ایالات متحده فدرال رزرو گفت: آن را به من قرض بدهید به کوچک و بزرگ کسب و کار و دولت های محلی برای کمک به آنها در مقابله با آسیب های اقتصادی ایجاد شده توسط outbreak.

                                                                                                                                                                                                                       

در نیویورک که در آن نزدیکی مستند زمان اثر ایالت بیش از آخر هفته در میان ترس شهرستان می تواند تبدیل به یکی از بزرگترین نقاط داغ شهردار هشدار داد که بیمارستان ها 10 روز دور از کمبود در ‘œreally لوازم اساسی” مورد نیاز برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی و بیماران به طور یکسان.

‘œIf ما نمی تجهیزات ما به معنای واقعی کلمه در حال رفتن به از دست دادن زندگی,’� شهردار, بیل د Blasio سی ان ان گفت.

خطر ابتلا به پزشکان و پرستاران و دیگران در خط مقدم تبدیل شده است ساده: ایتالیا دیده است حداقل 18 پزشکان با کروناویروس می میرند. اسپانیا گزارش داد که بیش از 3,900 مراقبت های بهداشتی کارگران تبدیل شده اند آلوده حسابداری برای حدود 12 درصد از این کشور در مجموع موارد.

انگلیسی, سلامت کارگران التماس برای بیشتر دنده گفت: آنها احساس ‘œcannon علوفه.’� در فرانسه پزشکان scrounged ماسک از کارگران ساختمانی, کارخانه کف یک معمار.

‘œThere یک نژاد وحشی به فولاد ماسک,’� François Blanchecott یک زیست شناس در خط مقدم از تست گفت France Inter رادیو. ‘œWe در حال درخواست از شهرداران’ دفاتر و صنایع و هر شرکت که ممکن است یک فروشگاه از ماسک است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

کارکنان مراقبت های بهداشتی می گویند که آنها در حال خواسته به استفاده مجدد و جیره یکبار مصرف ماسک و دستکش. کمبود فن های مهم برای درمان جدی COVID-19 موارد نیز تبدیل به بحرانی به عنوان یک کمبود کیت تست مطابق با سازمان بهداشت جهانی را تشویق به آزمون به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است.

در ایالات متحده شدید سیاسی نبرد بیش از هواکش پدید آمده است به خصوص پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت و استانداران که آنها باید خود را پیدا کنید و تجهیزات پزشکی اگر آنها فکر می کنم آنها می توانید آن را سریع تر از دولت ایالات متحده.

چین شده است که یک ملت برای مقابله با این روند ارسال planeloads از تجهیزات مانند ماسک و دستکش و محافظ دنده و همچنین پزشکان به کشورهای در سراسر اروپا از جمله سخت-آمار و ایتالیا و فرانسه و اسپانیا و همچنین مکان های با ضعف سیستم های پزشکی مانند بلغارستان و صربستان.

‘œThe ایالات متحده است به طور کامل به هدر رفتن وقت با ارزش است که چین برنده برای جهان’� گفت: Geng Shuang چینی ها سخنگوی وزارت امور خارجه.

Dr. Anthony Fauci های دولت ایالات متحده را بالا عفونی-بیماری کارشناس وعده داده است که تجهیزات پزشکی در حال شروع به ریختن در و خواهد بود ‘œclearly کارگردانی برای کسانی که نقاط داغ که به آن نیاز دارید.’�

                                                                                                                                                                                                                       

در ضمن تلاش برای سریع اقتصادی بسته امداد از کنگره شک و تردید عمل. مجلس سنای آمریکا رای دادند در برابر پیشبرد نزدیک به 2 تریلیون دلار طرح است. دموکرات استدلال آن را کج و به سمت شرکت به جای کارگران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. یکی دیگر از رای بود و انتظار می رود روز شنبه.

تاخیر را تکان داد سرمایه گذاران به عنوان تجمع لغو رویدادهای بزرگ و کوچک و افزایش تعداد بیکاران و گسترده ای از عقب نشینی در هزینه.

در سراسر جهان حدود 350000 نفر آلوده شده اند و 15000 نفر از این ویروس که اولین ظهور در چین مرکزی در اواخر سال گذشته. به عنوان موارد در چین زوال یافت خطرات به اروپا و ایالات متحده آمریکا به طرزی اگر چه آلمان روز دوشنبه با احتیاط گزارش برخی مسطح از آن عفونت منحنی.

تنها پس از چند هفته در ایالات متحده بیش از 33,000 موارد و بیش از 400 مرگ و میر.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرفه. اما برای برخی از افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. بیش از 100 ، 000 نفر بهبود یافته اند عمدتا در چین است.

مقامات نگه داشته تا خود را از فشار به مردم به در خانه بمانند اما برخی از آنها به وضوح به گوش دادن نیست.

عکس نشان داد, صف های طولانی از اتومبیل های پارک شده به عنوان صدها نفر راه می رفت تا دور کوه Snowdonia پارک ملی ولز که دیدم ‘œits شلوغ ترین-همیشه بازدید کننده در روز” در روز شنبه.

انگلیسی, وزیر بهداشت مت Hancock شرح آن نادیده گرفتن دولت اجتماعی فاصله توصیه به عنوان ‘œvery خودخواه” و هشدار داد که قوانین سختگیرانه تر ممکن است به زودی.

‘œIf مردم به عرض 2 متر از دیگران که با آنها زندگی نمی کنند سپس آنها در حال کمک به گسترش این ویروس,’� او گفت:. ‘œAnd عواقب ناشی از آن هزینه های زندگی می کند.”

ایتالیا عفونت در ادامه به سنبله ضربه 59,000 موارد و 5,476 مرگ و میر و نخست وزیر هند خواست با نتایج مختلط ملت خود را از 1.3 میلیارد نفر از مردم به در خانه بمانند. ورود به جهانی همه گیر در سوریه و همچنین نوار غزه نگرانی از آن می تواند اجرا شایع در برخی از آسیب پذیر ترین مناطق در خاورمیانه.

دو نفر از مسافران این ویروس آلوده الماس شاهزاده خانم کروز کشتی درگذشت آوردن به 10 تعداد مرگ و میر ناشی از کشتی است که تا به حال بیش از 700 عفونت و می ایستد به عنوان یک مثال از چگونگی حاوی شیوع.

با مراسم عروسی و دیگر اجتماعات بزرگ ممنوع در بسیاری از مکان های بی حد و حصر تعداد تدفین در حال رفتن به جلو با چیزی بیش از یک وزیر در یک مراسم تشییع جنازه به خانه کارمند و یکی از عزیزان به شهادت.

جمهوریخواه رند پل از کنتاکی شد اولین سناتور ایالات متحده به اعلام او آلوده پیوستن به امثال مشاهیر مانند opera سوپراستار Plácido Domingo. آنگلا مرکل صدراعظم آلمان قرار داده و خودش را به قرنطینه پس از یک دکتر که به او واکسن ذات الریه آزمایش مثبت است.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد اذعان کرد که به تعویق انداختن این سال بازیهای المپیک تابستانی می تواند اجتناب ناپذیر است. کانادا و استرالیا به اضافه فشار در المپیک دهندگان نشان می دهد که نمی خواهد ارسال ورزشکاران به توکیو در این تابستان. کمیته بین المللی المپیک گفت: این امر بررسی وضعیت بیش از چند هفته آینده.

“اگر آن را دشوار است به نگه داشتن در یک تصمیم تعویق خواهد بود اجتناب ناپذیر’� آبه گفت.

در حالی که کشورهای دیگر تلاش برای مهار این ویروس مرکزی چین در شهر ووهان که در آن شیوع ویروس اولین ظهور روز دوشنبه گفت این است که در حال حاضر اجازه می دهد ساکنان جنبش محدود به آن ماه بلند مستند به تدریج برطرف.

دانشمندان در لندن پیش بینی کرد که این بیماری همه گیر مرگ و میر به راحتی می تواند بالای 1 میلیون نفر در ایالات متحده به تنهایی.

اما تهمت پیشنهاد کرد که راه حل برای مبارزه با این بیماری همه گیر از جمله در سراسر جهان مالی بدون درد ممکن است بیشتر و مضر تر از شیوع خود و قول داد به ارزیابی مجدد محدودیت دولت پس از 15 روز از ایالات متحده shutdown.

‘œWE اجازه نمی تواند درمان شود بدتر از مشکل خود را” � او در توئیتر خود نوشت.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de