در مورد تهمت, دپ می گوید شنیده ام او را با ضربه ‘haymaker’ پانچ

لندن — جانی دپ متهم Amber Heard از برخورد او با ‘œhaymaker’� پانچ طی یک درگیری در نزدیکی پایان از خود فرار, ازدواج, به عنوان ستاره پیچیده شهادت خود را در تهمت و افترا و کت و شلوار در برابر یک روزنامه زرد که او را متهم کرد سوء استفاده های داخلی.

دپ گفت: مبارزه آمد و پس از شنیده 30 جشن تولد و ساعت پس از او آموخته است که سابق خود را کسب و کار مدیران absconded با صدها میلیون دلار است.

                                                                                                                                                                                                                       

این ستاره هالیوود است تحت پیگرد گروه اخبار روزنامه ها, ناشر خورشید و کاغذ سردبیر اجرایی دن Wootton, بیش از یک مارس 2018 مقاله که او را به نام ‘œwife-beater.’�

دپ, 57, و, شنیده, 34, ملاقات در مجموعه ای از 2011 کمدی ‘œThe Rum Diary’� و ازدواج در لس آنجلس در ماه فوریه 2015. شنیده می شود یک مدل و بازیگر برای ثبت طلاق سال بعد از طلاق نهایی شد در سال 2017.

دپ گفت: زن و شوهر از هم جدا شده و پس از بحث است که به دنبال شنیده 30 جشن تولد در مارس 2016. این بازیگر گفت که فقط قبل از حزب او با حضور در یک جلسه و گفته شده است که سابق خود را کسب و کار مدیران ‘œstolen پول من.’�

پرسید چقدر به سرقت رفته بود, دپ گفت: “œthis یک مقدار مضحک به دولت آن را کاملا شرم آور – ظاهرا من تا به حال ساخته شده $650 میلیون’� زیادی از آن از طریق مشارکت با ‘�دزدان دریایی کارائیب” ،

                                                                                                                                                                                                                       

دپ که او ‘œ 100 میلیون دلار در سوراخ, چرا که آنها تا به حال پرداخت نشده دولت مالیات من برای 17 سال است.’�

دپ و سابق خود مدیران کسب و کار حل و فصل یک دعوای حقوقی بر اتهام تقلب در سال 2018 است.

دپ مدعی است که پس از او به رختخواب رفت به خواندن و شنیده آغاز شد و متهم او را از اذیت نمودن او شام تولد قبل از پرتاب ‘œhaymaker’� در او.

دپ وکیل دیوید شربرن از او خواست تا توضیح آمریکایی اصطلاح عامیانه برای قاضی اندرو نیکول.

‘œA haymaker یک نوع وحشی نوسان اطاق عقبی پانچ ‘” موثر است اگر به هدف می رسد,’� دپ گفت.

‘œI آمده اند و در سراسر آن’� اشاره کرد قاضی.

شنیده شده است شرکت در سه هفته محاکمه و برنامه ریزی شده است به نسخه خود را از حوادث بعد.

در طول پنج روز شاهد جعبه دپ به تصویر کشیده پر سر و صدا رابطه با شنیده می شود در طول یک دوره زمانی که او در تلاش بود به ضربه مواد مخدر و الکل و گاهی lapsing.

                                                                                                                                                                                                                       

او به نام رابطه, ‘œa صحنه جرم در حال انتظار برای رخ می دهد.’� اما او را تکذیب کرد ضربه شنیده و او را متهم تدوین یک پرونده جعلی ادعا می کند در برابر او به عنوان یک ” œinsurance سیاست.’�

خورشید دفاعی متکی بر یک در مجموع 14 اتهامات شنیده دپ خشونت بین 2013 و 2016 در تنظیمات از جمله جزیره خصوصی در باهاما یک خانه اجاره ای در استرالیا و یک هواپیمای جت خصوصی است. او به شدت تکذیب همه آنها.

در میان شنیده می شود این اتهامات است ادعا می کنند که در طول مبارزه در زن و شوهر لوس آنجلس پنت هاوس در دسامبر 2015 دپ سطل آشغال شنیده کمد لباس انداخت تنگ در او کشیده و او را با مو و headbutted او باعث دو چشمان سیاه.

دپ ادعا شنیده شد متجاوز و او تنها سعی در مهار او ” œto او را متوقف آور و مشت زدن به من.’�

دپ نیز رد شنیده ادعا می کنند که او در معرض خود را به ‘œthree روز مصیبت از ضرب و جرح’� در مارس 2015 در استرالیا که در آن دپ ظاهر شد به عنوان کاپیتان جک اسپارو در پنجم ‘œPirates کارائیب’� فیلم.

او موافقت کرد که این زن و شوهر تا به حال یک درگیری که به پایان رسید تا با خود به خانه که سطل آشغال و دپ را در نوک انگشتان بودن قطع به استخوان.

دپ متهم شنیده قطع نوک انگشتان خود را با پرتاب یک بطری ودکا در او. او آن را انکار می کند.

دپ نیز گفت: ازدواج شکست برای خوب بعد از یک حادثه که در آن او را متهم شنیده و یا یکی از دوستان او از مدفوع کردن در زن و شوهر, تخت, پس از یک حزب و یک بدبختی شنیده مقصر در یورکشایر terriers.

‘œI فکر کردم که یک عجیب اتصالات پایان دادن به رابطه,’� دپ در روز جمعه گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de