حضوری و مجازی حوادث علامت Juneteenth در سراسر جنوب کالیفرنیا

لس آنجلس (CBSLA) — چندین رویداد در سراسر جنوب کالیفرنیا جمعه را علامت Juneteenth سالگرد روز گذشته در کنفدراسیون آزاد شدند.

Juneteenth یک کلامی mingling از ژوئن 19, سالگرد اتحادیه ارتش ژنرال گوردون گرنجر خواندن کلی سفارش شماره 3 در گالوستون تگزاس در 19 ژوئن 1865 آغاز شد که “مردم تگزاس مطلع هستند که مطابق با اعلام از اجرایی از ایالات متحده, همه بردگان آزاد هستند.'” Juneteenth یک جشن دولت در تگزاس و پرداخت تعطیلات برای کارمندان دولت در ویرجینیا و نیویورک و پنسیلوانیا است.

های اخیر ناآرامی های مدنی موجب مرگ یک مرد سیاه پوست که برگزار شد گردن زیر زانو سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس برای نزدیک به نه دقیقه موجب علاقه در سیاه سابقه و جشن Juneteenth.

  • 11th سالانه “Juneteenth جشن — تجمع برای استقلال” شروع خواهد شد و در ساعت 11 صبح در Leimert پارک و شامل موسیقی زنده در سه مرحله یک دایره درام و فروشندگان. ویژه برندگان مربی بن کالدول, هنرمند لورن Halsey جنوبی LA مواد غذایی مدافع المپیا Auset و رپ Dom کندی.
  • USC میزبان مجازی Juneteenth جشن در زوم در ساعت 11 صبح را با مردم به اشتراک گذاری زندگی می کنند تجربه موسیقی و رقص در حالی که به یاد آوردن زندگی از دست رفته در این سال, نشاط بخشی, جمعی جنبش برای حقوق مدنی و تجلیل فرهنگی کمک از امریکا است. جلسه ID 950 9028 8480 و مردم نیز می توانید تماس بگیرید در 669-900-6833 یا 253-215-8782.
  • یک درایو-از طریق رژه شروع خواهد شد در این فروم در ظهر راه خود را از طریق Inglewood, مشاهده, پارک, Windsor تپه ها و منطقه Crenshaw عبور شناخته شده سیاه و سفید متعلق به موسسات و کسب و کار و پایان دادن به در Leimert پارک.
  • “Juneteenth به عنوان سیاه و سفید, سنت, کاروان و مه” شروع خواهد شد و در ساعت 2 بعد از ظهر در مارتین لوتر کینگ جونیور و اوباما بلوارها.
  • یک Juneteenth یاد مراسم اتفاق خواهد افتاد از 3 تا 5 بعد از ظهر در کتابخانه پارک در ال سگوندو.
  • ویژه Juneteenth فروم برگزار خواهد شد در خارج از خنده کارخانه از 3 تا 7 بعد از ظهر “به مناسبت اعتراض و یادگیری از رهبران جامعه و ستاره نکردم کمدین مانند تیفانی Haddish.”
  • غرب هالیوود برگزار خواهد شد مجازی بحث و گفتگو در مورد نژادی و بی عدالتی در 5 بعد از ظهر با بازیگر و کمدین Sinbad سیاسی استراتژیست Jasmyne Cannick و Marquita توماس مدیر اجرایی همجنسگرایان اتاق بازرگانی و تعدیل توسط باربارا Arnwine رئیس جمهور و بنیانگذار تحول عدالت ائتلاف. بحث و گفتگو خواهد شد و جریان بر روی وب سایت شهر و شهرستان کانال یوتیوب.

چندین شرکت و سازمان نیز رعایت Juneteenth به عنوان یک تعطیلات از جمله بین المللی Longshore & انبار اتحادیه dockworkers در بندر لس آنجلس و 28 سایر West Coast پورت. تعقیب خواهد شد شاخه های آن در 1 بعد از ظهر در سراسر کشور در رعایت Juneteenth.

جمعه نیز پرداخت تعطیلات در Loyola Marymount University و لیگ برتر فوتبال لس آنجلس, باشگاه فوتبال است که راه اندازی یک درخواست آنلاین در روز سه شنبه خواستار Juneteenth به تعطیلات فدرال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net