در پرو هزاران چهره در توده — هیچ کدام در حال حاضر زنده

لیما, پرو — اسقف اعظم کارلوس کاستیلو در روز یکشنبه از نگاه کردن بیش از یک catheral کامل چهره – هیچ یک از آنها در حال حاضر زنده است.

روحانی به حال خود کلیسا پر شده با بیش از 5000 پرتره از کسانی که فوت کرده اند در این بیماری همه گیر است که در حال سوختن است در سراسر پرو و آمریکای جنوبی به عنوان یک کل خود را با استفاده از پخش وعظ به انتقاد یک سیستم بهداشت و درمان گفت: ‘œis بر اساس خودپسندی و کسب و کار و نه در رحمت و همبستگی با مردم است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

COVID-19 گرفته شده حداقل از 6400 زندگی در این کشور از برخی از 32 میلیون نفر – تلفات دوم تنها به برزیل در جنوب Ameerica

صد نفر از آنها فوت کرده اند بدون دریافت کمک از سیستم بهداشت و بسیاری از خانواده ها با آن مواجه اند تباهی مالی با توجه به هزینه تلاش برای مراقبت از بیمار است. ملت به عنوان یک کل چهره یک پیش بینی اقتصادی انقباض از 12 درصد در سال جاری و Castillo به نام برای همبستگی با فقرا.

‘œAn حتی لحظه سخت تر در راه است,” او گفت:. ‘œIt وحشتناک خواهد بود اگر در زمان آمدن ما هزاران نفر از این عکس ها – اما مرده از گرسنگی.’�

کلیسا کارگران صرف روز پر pews با تصاویری از coronavirus قربانیان و زمانی که 84 pews پر شد اسقف اعظم دستور داد هزاران نفر از عکس ها بیشتر متصل به پایه ستون که منجر به قوسی سقف.

وجود دارد تصاویر, پزشکان پلیس و آتش نشانی و streetsweepers حتی یک نوزاد. برخی از نوه خود را در آغوش گرفت. یک زن رقصید با پسرش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net