در پی عمومی انتقاد موندلین امنا معکوس در دوره های ثبت نام, ممنوعیت

پس رشد عمومی واکنش موندلین امنا را اعلام کرد بان کی مون در قطب علائم و کابینه دیوار نشانه های غیرقابل اجرا.

تصمیم دوشنبه شب به معنی کسب و کار با کسانی که نشانه نمی خواهد که برای حذف آنها توسط یک مارس مهلت تعیین شده در هنگام ثبت نام قوانین مورد تایید قرار گرفت و پنج سال پیش. می آید دو هفته پس از ایجاد کرد امنا به اتفاق آرا توافق کردند که به حذف آن ممنوعیت از ثبت نام قوانین.

                                                                                                                                                                                                                       

اصلاحات تبیین سیاست تغییر خواهد شد پیش نویس شهردار استیو خاطرات بانوان گفت.

موندلین مقامات به تصویب امضای فرمان در سال 2015 به بهبود نگاه کرد و کاهش مخاطرات ایمنی.

هیئت مدیره به صاحبان کسب و کار از پنج سال به تغییر nonconforming نشانه و یا درخواست معافیت. حدود 80 درصد از روستا حدود 800 کسب و کار در انطباق با قوانین گفته اند.

دو رستوران های محلی تنگه دوور و بیل Pizza & میخانه اجازه داده شد برای حفظ قطب نشانه هایی که در غیر این صورت نیاز به پایین آمدن. معافیت اعطا شد چرا که نشانه های تاریخی در نظر گرفته شد و یا بخش های کلیدی از کسب و کار نام تجاری خاطرات بانوان گفت.

نشانه فرمان آمد و تحت انتقاد عمومی در ماه دسامبر پس از هیئت مدیره رای دادند نه اجازه می دهد تا محبوب فرانکها برای خاطرات رستوران به نگه داشتن یاد قطب نشانه ای که ایستاده بود در خارج از آن هاولی ساختمان خیابان برای بیش از 30 سال است.

                                                                                                                                                                                                                       

رستوران صاحبان استدلال قد بلند, علامت زرد باید معاف از قوانین به دلیل آن است ارزش تاریخی و تبدیل به یک ویژگی مهم از رستوران اما هیئت مدیره با اکثریت مخالفت کرد.

هیئت مدیره با تصویب قطعنامه ای روز دوشنبه اعلام در طول یک جلسه که در آن همه اعضای هیئت امنا و دیگر مقامات حضور از راه دور از طریق کامپیوتر به جای در سالن ایجاد کرد. رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر قانونی چنین رسمی در تجمعات هفته گذشته با سفارش برخی از الزامات دولت را باز جلسات عمل به طور موقت برداشته به دلیل COVID-19 ویروس بیماری همه گیر.

مردم قادر به گوش دادن به جلسه روز دوشنبه با استفاده از ایجاد وب سایت mundelein.org. تصویری در دسترس نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>