نیویورک-یک دادگاه فدرال دستور داده است پنتاگون به طور موقت توقف کار با مایکروسافت بر 10 میلیارد دلار نظامی ابر قرارداد است که آمازون در ابتدا مورد علاقه را به نفع خود. آمازون پس از آن شکایت کرد و مدعی بودند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعصب در برابر شرکت نکنه شانس خود را برای برنده شدن در این پروژه است.

آمازون درخواست دستور دادگاه در ماه گذشته. هر دو اسناد و مدارک درخواست بلوک و قاضی تصمیم به صدور دستور موقت مهر و موم شده توسط دادگاه. آمازون مورد نیاز است برای راه اندازی یک امنیت صندوق $42 میلیون نفر است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت خسارت اگر دادگاه بعد میبیند دستور نامناسب بود.

                                                                                                                                                                                                                       

مایکروسافت در بیانیه ای گفت: روز شنبه بود که نا امید شده توسط اضافی تاخیر اما گفت که این باور است که آن را در نهایت خواهد شد مجاز به حرکت رو به جلو با پروژه.

پنتاگون و آمازون را بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

چارلز Tiefer یک دولت متعاهد استاد حقوق در دانشگاه بالتیمور نامیده می شود به منظور جلوگیری از کار بر روی پروژه ‘œstriking” اضافه است که قضات به طور معمول توقف کار بر روی قرارداد زمانی که آنها را ببینید ‘œsome شایستگی’� در مورد.

آمازون در نظر گرفته شد اوایل مقابل دونده برای قرارداد است که مقامات پنتاگون گفته اند مهم است که پیشروی ارتش ایالات متحده فن آوری استفاده بیش از دشمنان.

این پروژه به عنوان شناخته شده مشترک شرکت دفاع زیرساخت یا جدی را ذخیره و پردازش مقادیر زیادی از داده های طبقه بندی شده, اجازه می دهد تا ارتش ایالات متحده به بهبود ارتباطات با سربازان در میدان جنگ و استفاده از هوش مصنوعی برای سرعت بخشیدن به آن جنگ برنامه ریزی و قابلیت های مبارزه با.

                                                                                                                                                                                                                       

در اوایل این هفته آمازون خواسته به عزل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن مورد است. در ماه جولای تهمت علنا اظهار داشت که شرکت های دیگر به او گفتم قرارداد ‘œwasn نمی رقابتی پیشنهاد’� و گفت: دولت خواهد ‘œtake یک نگاه’� در آن است.

این شرکت همچنین به دنبال سوال سابق و فعلی وزرای دفاع و دیگر مقامات.

_____

لرمان گزارش از سان فرانسیسکو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su