در زیمبابوه ‘شما برنده coronavirus و یا شما برنده گرسنگی’

هراره زیمبابوه — ‘œWe در حال حاضر از بین برد. آنچه بیشتر آسیب می coronavirus انجام دهید؟” ایرنه Kampira خواسته او به عنوان طبقه بندی شده اند دست دوم لباس ها در شلوغ بازار در یک فقیر حومه زیمبابوه پایتخت آن هراره.

مردم در یکی از جهان ترین ویران کشورهای در حال انتخاب روزانه بقا بیش از اقدامات برای محافظت از خود را از یک ویروس است که ‘œmight حتی کشتن ما’� Kampira گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

حتی به عنوان کشور وارد یک œtotal مستند’� بیش از این ویروس در دوشنبه اجتماعی فاصله است تحت فشار قرار دادند کنار در مبارزه برای به دست آوردن مواد غذایی, پول نقد, ارزان حمل و نقل عمومی حتی آب تمیز. سازمان بهداشت جهانی این ویروس توصیه می شود اقدامات احتیاطی به نظر می رسد دور از ذهن برای بسیاری از زیمبابوه را 15 میلیون نفر است.

‘œIt را بهتر به کروناویروس در حالی که به دنبال پول نسبت به نشستن در خانه و مردن از گرسنگی’� Kampira گفت: با تصویب از فروشندگان دیگر.

جنوب کشور آفریقایی به چند مورد آن نظام سلامت است که در ژنده پوش و این ویروس می تواند به سرعت آن را به پایمال کردن. صدها عمومی بیمارستان پزشکان و پرستاران در اعتصاب رفته بیش از عدم وجود تجهیزات حفاظتی. بسیاری از Zimbabweans در حال حاضر آسیب پذیر از گرسنگی و یا زمینه مسائل مربوط به سلامت مانند اچآیوی است که در حال حاضر 12 درصد از جمعیت.

سال گذشته سازمان ملل متحد متخصص به نام تعدادی از مردم گرسنه در زیمبابوه ‘œshocking’� برای یک کشور در تضاد است. این برنامه جهانی غذا گفت: بیش از 7 میلیون نفر یا نیمی از کشور نیاز به کمک.

هراره مانند بسیاری از شهرهای کوچک و بزرگ در سراسر زیمبابوه است حاد کمبود آب و ساکنان در زمان رفتن برای ماه ها و حتی سال ها بدون یک کار ضربه بزنید. بسیاری از باید جمعیت جمعی از چاه ترس از تماس نزدیک را با سرعت coronavirus’ گسترش یافته است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIf شیپور خاموشی مشغول به کار بودند ما نمی خواهد در اینجا swarming خوبی مانند زنبورها در کندوی عسل یا مگس در فاضلاب. ما مشغول تبادل coronavirus اینجا سرفه و بزاق تف در هر یک از دیگر,’� گفت: 18 سال, پیر Annastancia جک در حالی که انتظار او را به نوبه خود.

دولت بسته شده است مرزها و ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر در حالی که تشویق مردم به ماندن در خانه.

اما اکثر Zimbabweans نیاز به بیرون رفتن روزانه برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است. با تورم بیش از 500% ترین صنایع بسته خروج بسیاری از مردم برای تبدیل شدن به فروشندگان خیابانی. زیمبابوه دارای دومین اقتصاد غیررسمی پس از بولیوی با توجه به صندوق بین المللی پول.

پلیس در روزهای اخیر تلاش کرده اند تا روشن فروشندگان از خیابان های بیهوده. همانطور که در دیگر کشورهای آفریقایی که در آن بسیاری از مردم با تکیه بر بازارهای غیررسمی یک مستند می تواند به معنای فوری کمبود مواد غذایی.

یک بار موفق زیمبابوه پر بود از تجدید وعده با استعفای اجباری در اواخر سال 2017 از دیرین رهبر رابرت موگابه. اما رئیس جمهور Emmerson Mnangagwa تلاش برای تحقق وعده رفاه پس از به دست گرفتن قدرت. او مقصر بحران کشور در بخش, در تحریم ها علیه برخی از افراد از جمله خود ایالات متحده بیش از نقض حقوق.

                                                                                                                                                                                                                       

نیازهای روزانه در زیمبابوه اجتماعی فاصله گریزان ایده آل است. در مرکز شهر حراره انبوهی از جمع مردم در بانک ها به صورت نقدی است که در تامین کوتاه مدت. دیگران بسته حمل و نقل عمومی.

‘œWe تنها آنهایی که تمرین های اجتماعی فاصله ما نشستن در اتومبیل های ما در تمام روز’� گفت: برکت Hwiribisha یک رانندگان در خط سوخت بافی برای بیش از یک کیلومتر در فقیر حومه Kuwadzana.

‘œLook در آنها’� او گفت:. او اشاره کرد: در یک سوپر مارکت در سراسر جاده که در آن صدها نفر از مردم راندند به خرید ذرت وعده غذایی کمیاب تبدیل شده است با توجه به یک ویرانگر خشکسالی و کمبود ارز خارجی برای واردات بیشتر است.

‘œWhat است که اتفاق می افتد در زیمبابوه است بسیار ترسناک است. آن را مانند ما بازی کارت. یا شما برنده coronavirus و یا شما برنده گرسنگی” گفت: Tinashe Moyo در سوپر مارکت. “من خیلی می ترسم.”

چند کارگران بهداشت و درمان در دسترس هستند به عنوان پزشکان و پرستاران اعتصاب.

‘œThere یک تفاوت قهرمانانه و در حال خودکشی,’� گفت Tawanda Zvakada رئیس جمهور زیمبابوه پزشکان بیمارستان انجمن.

سلامت کارگران توصیف عدم ضد عفونی کننده و حتی آب در بیمارستان.

و در عین حال وزیر بهداشت عوبدیا Moyo بارها و بارها می گوید زیمبابوه است ‘œwell آماده’� برای مقابله با COVID-19 موارد است.

اما وحشت زده کارکنان بهداشت با اشاره به مرگ یک برجسته گوینده در یک بیمار-مجهز به انزوا مرکز به طور خاص متعلق به COVID-19 موارد است.

‘œThey ندارد دستگاه تنفس مصنوعی به او کمک کند ، ‘� Zvakada گفت. ‘œThe ناتوانی سیستم ما برای مدیریت یک بیمار نگران کننده است. آنچه در مورد زمانی که وجود دارد 50 بيمار?’�

زیمبابوه دارای کمتر از 20 هواکش برای کمک به مردم در شدید زجر تنفسی, او گفت:. او گفت: کشور نیاز به صدها نفر به اندازه کافی برای مقابله با این ویروس.

‘œWe دیدن یک وضعیت که در آن زیمبابوه می تواند تبدیل به یک قبرستان اگر ما مراقب,’� گفت Itai Rusike مدیر هراره مبتنی بر جامعه در سلامت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im