ورودی دانشجویان سال اول کالج دست و پنجه نرم کردن با تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس در ترم پاییز

فوتهیلل رنچ (CBSLA) — آنها باید بماند یا باید به آنها بروید ؟ این یک سوال هزاران نفر از ورودی دانشجويان سال اول — و خانواده خود را — در حال مواجهه با کلاس و مناسب در اطراف گوشه و coronavirus همه گیر وادار بسیاری از دانشگاه ها آنلاین.

جاش Burdette خواهد ماند و نزدیک به خانه خود را برای سال اول ثبت نام در کالج محلی قبل از ترک برای ایالت کلرادو بعدی قرار می گیرند. (CBSLA)

“ما قصد داریم برای صرفه جویی در $23,000” جاش Burdette یک رانچو سانتا مارگاریتا resident گفت.

Burdette تصمیم دشوار به اقامت در محلی خود را برای سال اول کالج به جای عنوان کردن به ایالت کلرادو که در آن کلاس ها ارائه خواهد شد آنلاین برای ترم پاییز.

“من هل دادن برای رفتن به دلیل آن بود که نوع از چیزی شبیه” من همه از دوستان من هستند و من نوعی میخوام تنها در خانه,’ پس از آن نوع ضربه سخت است که من ماندن در خانه” او گفت:. “اما من به نوعی به نقطه ای که من پذیرش آن است. من فقط میخوام اقامت کار مقداری پول بیشتر و پس از آن بروید.”

Burdette است ثبت نام در کالج محلی, Saddleback College و ایالتی کلرادو برگزار خواهد شد نقطه خود را برای سال آینده تا زمانی که او کامل 30 واحد درسی و حفظ 3.0 معدل.

و در حالی که Burdette انتخاب کرده است به ماندن نزدیک به خانه خود را برای سال اول فوتهیلل رنچ ساکن کتی سامنر خواهد شد در حال حرکت به فورت ورث تگزاس در چند هفته به شروع سال اول خود را در دانشگاه تگزاس مسیحی که در آن او پذیرفته شد با یک کمک هزینه تحصیلی است که پوشش بیش از نیمی از مدرسه $70,000 شهریه.

کتی سامنر خواهد شد ترک فورت ورث تگزاس در چند هفته او را به شروع کالج حرفه ای در دانشگاه تگزاس مسیحی حتی اگر کلاس ها را در ابتدا ارائه می شود آنلاین. (CBSLA)

“من بدیهی است که یک بخشی از من ارشد سال دور گرفته شده بود که در نوع غمگین,” او گفت:. “و من می دانم که بسیاری از مردم حتی نمی باید گزینه ای را برای رفتن به مدرسه و همه آنها انجام می دهند آنلاین, بنابراین اگر من هر گونه شانس فقط قادر به رفتن به مدرسه و زندگی می کنند تا حدودی از یک کالج معمولی زندگی من می خواستم به این فرصت است.”

و Sumner گفت: مصرف یک سال فاصله را به مخاطره انداخته است او نقطه در برنامه پرستاری. اما آن را فقط سامنر که می خواست به زندگی می کنند در نزدیکی پردیس با وجود ترم پاییز شروع آنلاین.

“این سخت است اما زمانی که من نگاه وارونه, من فکر می کنم آن را به ارزش آن” سامنر پدر کوین گفت. “این چیزی است که گفتم, او سخت کار می کرد و ما می خواهیم به حمایت از آن و زمانی که او می شود در دانشگاه ما متوجه است که آن را به عنوان بد نیست به عنوان آن می تواند باشد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de