مستقل کالبد شکافی نشان می دهد آندرس Guardado در 5 بار توسط نمایندگان

لس آنجلس (CBSLA) – مستقل کالبد شکافی منتشر شده توسط خانواده یک نوجوان بود که کشته شده توسط Los Angeles County Sheriff نمایندگان ماه گذشته در گردنا نشان می دهد که او در پشت پنج بار.

یک عکسي از آندرس Guardado. (اعتبار: عکس خانوادگی)

بحث اثر تیراندازی 18 ساله, آندرس Guardado رخ داده در شب 18 ژوئن در 400 بلوک Redondo ساحل بلوار.

شرکت حقوقی به نمایندگی از خانواده چهار شنبه منتشر شد نتایج کالبد شکافی بود که در انجام به طور مستقل توسط آسیب شناس پزشکی قانونی دکتر بنت Omalu در ژوئن 26.

نتایج کالبد شکافی مستقل – که شامل گرافیک و عکس – به نظر می رسد نشان می دهد که Guardado تا به حال پنج زخم گلوله به پشت او. او همچنین تا به حال چراندن سایش روی ساعد چپ.

او تا به حال هیچ مواد مخدر یا الکل در سیستم خود را کالبد شکافی مشخص شد.

رسمی کالبد شکافی بود که انجام شده توسط L. A. پزشکی قانونی شهرستان از دفتر مهر و موم شده باقی می ماند.

“آن شده است 20 روز پس از آندرس غم انگیز به ضرب گلوله کشته پایین توسط یک Los Angeles County Sheriff معاون” گفت: وکیل خانواده نیکلاس Yoka در بیانیه ای. “ما یک بار دیگر درخواست بخش کلانتر به گام به جلو انتشار معاینات پزشکی گزارش کالبد شکافی و انجام کار درست توسط این خانواده است.”

یک نمودار از یک کالبد شکافی مستقل از آندرس Guardado. (اعتبار: Panish شیا & بویل سهامی عام)

در شب عکسبرداری و معاونان گشت زنی در منطقه گفت: آنها را دیدم Guardado فلش تفنگ و سپس اجرا جنوبی بین دو کسب و کار. نمایندگان به تعقیب و پس از فوت پیگیری Guardado به ضرب گلوله کشته شد. او در صحنه است.

Guardado مشغول به کار بود به عنوان رسمی گارد امنیتی برای آزادراه خودکار فروشگاه بدن در زمان. با توجه به کلانتر و معاونان بهبود لود ثبت نشده تفنگ. آنها همچنین می گویند او نه مجوز و نه پوشیدن لباس.

اما خانواده اش بارها مورد مناقشه با این ادعا که او مسلح بود.

“با توجه به خانواده و بهترین دوستان او خود یک تفنگ ندارد یک تفنگ آیا دسترسی به یک اسلحه” وکیل خانواده آدم شیا گفت: در 30 ژوئن در کنفرانس خبری.

خانواده نیز ادعای شاهدان به آنها گفت Guardado در حال اجرا بود از نمایندگان زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد.

در مجازی کامپتون جلسه شورای شهر در ژوئن 29, L. A. County Sheriff الکس بیانوبا گفت که محققان هنوز در زیر آگهی از شاهدان بالقوه و نمی تواند از انتشار هر گونه گزارش تا کسانی که در حال تکمیل است.

“نمی توان آن را ساخته شده تا زمانی که همه شاهد بوده اند شناسایی شده و مورد مصاحبه قرار گرفتند. در غیر این صورت ما میخوایم خودگذشتگی شهادت آنها و ما و دوباره می شیم یک خطر بیافتد نتیجه” بییانوئبا گفت.

L. A. شهرستان هیئت ناظران اتحاد رای دادند به اتفاق آرا به دنبال بررسی مستقل بررسی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net