هند برطرف مستند حتی به عنوان ویروس موارد جهش در سرمایه

دهلی نو-با مراکز خرید و مکان های عبادت رستوران ها و مرزهای دولتی بازگشایی دوشنبه برخی از آخرین بقایای هند 10-هفته coronavirus مستند ناپدید شد حتی به عنوان کشور گزارش بالاترین تک روز شمار تلفات و کارشناسان گفت: همه چیز را بدتر می کند.

در پایتخت دهلی نو خریداران اعمال ضد عفونی کننده دست و تحت درجه حرارت چک قبل از ورود به محیط بازار که در آن یک علامت به عنوان خوانده شده: ‘œWelcome بازگشت به شیوه زندگی شما را دوست دارم.’�

                                                                                                                                                                                                                       

درها نیز بازگشایی در دهلی نو تاریخی Jama مسجد. این فرورفتگی برای شستشو قبل از نماز بوده است خشک و فرش جایگزین شد با کف نشانه گذاری تشویق نمازگزاران به عمل اجتماعی فاصله خود به خود نماز, فرش.

به جای گل همیشه بهار تزئینات و دیگر ارائه معبد کارکنان در هانومان Mandir معروف معبد هندو به بازدید کنندگان حرارتی چک و ضد عفونی کننده دست.

اما یک کمیته از کارشناسان هشدار داده بود که دهلی نو دولت است که چنین اقداماتی را انجام دهد به سرعت عفونت رای و که این امر نیاز به تقریبا دو برابر تخت بیمارستان ظرفیت تا پایان ماه ژوئن به عنوان تعدادی از موارد نیاز به درمان است که انتظار می رود به افزایش است.

با دو برابر شدن موارد هر دو هفته ‘œwe نیاز 15,000 تخت تا پایان ماه ژوئن’� کمیته های دکتر ماهش ورما نوشت: به دولت است.

                                                                                                                                                                                                                       

حدود یک چهارم از دهلی نو 83 بیمارستان و درمان COVID-19 بيمار به طور کامل بعد از ظهر دوشنبه با توجه به دولتی داشبورد آنلاین. حدود نیمی از این شهر 512 موجود هواکش شد در حال استفاده است.

شماره عبور کرده اند 28,000 در پایتخت کشش محدود منابع سلامت.

بیش از آخر هفته, دهلی نو, بالا, رسمی, وزیر Arvid Kerjiwal گفت: تخت بیمارستان خواهد بود محدود به ساکنان شهر به دلیل افزایش تقاضا از مردم در کشور همسایه شرکت هاب از نویدا در ایالت اوتار پرادش و Gurugram در هاریانا دولت است.

هند مستند – یکی از دقیق ترین – در نظر گرفته شد بیشتر موثر در staunching گسترش ویروس. اکثر صنایع تعطیل و اقامت در خانه سفارش تحمیل شد برای همه به جز تعداد انگشت شماری از فعالیت های ضروری.

اما در هفته های اخیر به عنوان محدودیت باید به تدریج کاسته و به کمک هند اقتصاد بیمار و دریافت میلیون ها فقیر روزانه دستمزد حقوق بگیران بازگشت به کار موارد را در سراسر کشور افزایش یافت.

                                                                                                                                                                                                                       

وزارت بهداشت در گزارش دیگری 9,983 موارد دوشنبه, بالا بردن هند شمارش گذشته 256,000 به پنجمین ترین در جهان است. همچنین گزارش شده 206 مرگ و میر بالاترین تک روز افزایش آوردن این کشور تلفات به 7,135. مانند جاهای دیگر در جهان تعداد واقعی تصور می شود بالاتر برای تعدادی از دلایل از جمله محدود تست.

شده است وجود دارد افزایش عفونت در هند گسترده حومه پس از بازگشت از صدها نفر از هزاران نفر از کارگران مهاجر که در سمت چپ شهرستانها و شهرها پس از از دست دادن شغل خود.

قبل از دوشنبه و هند در حال حاضر بخشی از بازسازی قطار خدمات و پرواز های داخلی و مجاز و مغازه های تولید برای بازگشایی شده است.

مدارس و سالن های ورزشی و مترو راه آهن خدمات بسته باقی می ماند و سیاسی و رویدادهای ورزشی ممنوع و بین المللی مسافرت هوایی محدود به ساکنان خارجی از هند بازگرداندن صفحه اصلی.

___

آسوشیتد پرس روزنامه نگار Rishabh R. جین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net