هند توقف آن حیاتی آموزش شبکه به سعی کنید برای جلوگیری از ویروس

دهلی نو-به عنوان هند گسترش ویروس-تدابیر مهار و متوقف آن حیاتی شبکه قطار دولت فدرال هشدار داد دوشنبه دقیق اقدام قانونی برای کسانی که دست انداختن قوانین است.

“لطفا خودتان ذخیره, ذخیره, خود, خانواده,’� نارندرا نخست وزیر توییتی در Hindi و خواستار متحده به دنبال اقدامات پیشگیرانه صادر شده توسط دولت فدرال برای جلوگیری از گسترش ویروس.

                                                                                                                                                                                                                       

سخت اقدام قانونی عهد نیست ، جاهای دیگر را به سادگی ارسال متخلفان خانه پس از جایگزین هایی مانند بازداشت خواهد ایجاد شرایط شلوغ که در آن ویروس می تواند گسترش.

برای جلوگیری از شیوع مقامات باید به تدریج شروع به خاموش کردن این کشور از 1.3 میلیارد نفر است.

حداقل 80 مناطق که در آن موارد عفونت تشخیص داده شده اند تحت سختگیرانه مستند. پلیس و مراقبت های بهداشتی عملیاتی شدند اما موسسات تجاری بسته اند به جز برای خدمات ضروری است. بانک ها خواسته اند مشتریان خود را به سوئیچ به معاملات آنلاین کاهش می یابد و خود را از کارکنان دفتر.

دولت با شور و شوق بیشتری برای مردم به عمل اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست های خود را. هند نیز یکی از اولین کشورها به اصل بسته مرزهای خود و انکار ورود به همه اما چند را انتخاب کنید خارجی ها.

اما مودی تماس بگیرید برای 14 ساعت داوطلبانه منع رفت و آمد در یکشنبه اولین تلاش در سراسر کشور در انزوای اجتماعی شیوه های سازمان بهداشت جهانی معتقد است مهم برای کاهش شیوع بیماری به یک سطح است که پایمال کند سیستم مراقبت های بهداشتی. مستندات در جاهای دیگر باید به طول انجامید حداقل دو هفته است که اعتقاد بر این بود که حداکثر دوره کمون ویروس.

                                                                                                                                                                                                                       

خیابان ها در سراسر هند شهرهای متروک به عنوان شهروندان ماند در داخل خانه غذای مودی تماس بگیرید. اما کلید ایستگاه های قطار بسته بندی شده با هزاران نفر از کارگران مهاجر به طور ناگهانی از کار و تلاش به سر به روستاهای خود, خطر حمل عفونت به این کشور پهناور کشور ،

اواخر روز شنبه, خدمات قطار متوقف شد تا 31 ماه مارس در حالی که جمعیت هنوز در انتظار به هیئت مدیره. این تعلیق شامل عمده از راه دور قطار و حمل و نقل عمومی در هند شهرهای بزرگ معافیت تنها حمل و نقل.

هند حداقل 415 فعال موارد عفونت با کروناویروس جدید و هفت مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری را باعث می شود.

بسیاری از آنها مربوط به سفر خارجی اما بومی گسترش این بیماری در نظر گرفته شده است اجتناب ناپذیر در هند که در آن ده ها میلیون نفر زندگی می کنند در انبوه مناطق شهری با نامنظم دسترسی به آب تمیز.

کارشناسان گفته اند که تعداد موارد تایید شده به نظر می رسید کم برای جهان دوم پرجمعیت ترین کشور نگرانی که هند شد تست چند نفر. بخش عمده ای از آن تست شده است با هدف مسافران بین المللی و تماس های خود را, اما در روزهای اخیر دولت به گسترش آن به مردم در بیمارستان ها با علائم تنفسی مانند ذات الریه.

‘œOur بزرگترین چالش این است که چگونه ما شکستن این زنجیره انتقال,’� گفت: Lav Agarwal ارشد وزارت بهداشت رسمی در یک جلسه مطبوعاتی در دهلی نو در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>