دهلی نو — نخست وزیر هند ملاقات بالای رهبران اپوزیسیون جمعه به عنوان دولت در تلاش برای کاهش تنش با چین پس از 20 سربازان هندی کشته شدند در یک برخورد نظامی در هیمالیا در مرز منطقه در این هفته است.

رهبران بیش از ده احزاب مخالف می رود نخست وزیر نارندرا جلسه به عنوان روابط نزاع میان جهان پرجمعیت ترین کشورهای.

                                                                                                                                                                                                                       

هند و چین را متهم به یکدیگر از تحریک درگیری در Galwan ولی بخشی از مناقشه منطقه لاداخ در امتداد مرزی هیمالیا. این مرگبارترین درگیری بین دو طرف در 45 سال است. چین گفت که آیا آن رنج می برد هر تن رسیده است.

هر دو کشور گفت: آنها در برقراری ارتباط از طریق نظامی و کانال های دیپلماتیک پس از آن و با تاکید بر اهمیت خود را گسترده تر روابط دو جانبه. کارشناسان گفته اند که این دو کشور بعید بود به سر به جنگ اما این کاهش تنش به سرعت دشوار خواهد بود.

هیمالیا برخورد کرده است دامن زد رو به رشد ضد چینی احساسات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد که در چین در اواخر سال گذشته. هند caseload صعود به چهارم بالاترین در جهان است.

احساسات بالا بود در جنوب شهر حیدرآباد که در آن هزاران نفر به تماشای جریان مراسم تشییع جنازه سرهنگ. Santosh ببو یکی از تلفات در روز دوشنبه برخورد.

                                                                                                                                                                                                                       

یک کسب و کار هندی کنفدراسیون به نام تحریم از 500 کالاهای چینی از جمله اسباب بازی ها و منسوجات به بیان ‘œstrong انتقاد’� چین را به اتهام تجاوز در Ladakh.

تیلور Fravel مدیر مطالعات امنیت برنامه در موسسه تکنولوژی ماساچوست گفت: چین در تلاش بود برای قرار دادن فشار بر هند و او فکر نمی کنم آن را در واقع می خواستم خشونت آمیز درگیری میان ارتش خود را.

از دیدگاه استراتژیک, Fravel گفت: چین باید می خواهید به درایو یک گوه بین هند و ایالات متحده برای جلوگیری از هر نوع تعادل ضد ائتلاف.

“و البته مرگ و میر و برخورد در شب دوشنبه احتمالا به سرعت و خیلی بیشتر به سرعت در حال فشار هند نزدیک به ایالات متحده آمریکا, که من فکر می کنم احتمالا چیزی نیست که چین می خواهد,’� او گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

هند وزیر دفاع Rajnath Singh خطاب به سران احزاب سیاسی مختلف در روز پنج شنبه به تکامل یک اجماع در این وضعیت است.

مخالفان اصلی حزب کنگره گفت: این کشور سزاوار به حقیقت را می دانم. “آن را سزاوار رهبری است که مایل به انجام هر چیزی قبل از اجازه دادن به زمین آن گرفته شود” این حزب در بیانیه ای گفت.

برخورد تشدید یک بن بست آغاز شد که در اوایل ماه مه زمانی که هند گفته مقامات چینی سربازان عبور از مرز در سه مکان نصب چادر و پست گارد و نادیده گرفتن هشدارها را ترک کنند. که باعث فریاد مسابقات سنگ پرانی و fistfights بین دو طرف مخالف بیشتر آن از پخش در تلویزیون در برنامه های خبری و رسانه های اجتماعی.

اقدام صورت گرفته در طول یک کنترل از راه دور کشش از 3,380 کیلومتر (2,100 مایل) ‘œLine واقعی کنترل� – مرز تاسیس شده پس از جنگ بین هند و چین در سال 1962 است که منجر به آرامش نسبی.

مرگ اتفاق افتاده در هوا نازک در 4,270 متر (14,000 فوت) بالاتر از سطح دریا زمانی که سربازان brawled با باتوم و سنگ و مشت خود را با هیچ خللی های هندی گفته اند. سربازان حمل سلاح گرم اما مجاز به استفاده از آنها را تحت یک توافق قبلی در مرز بست اختلاف است.

هندی مقامات امنیتی گفته اند که 20 مرگ و میر ناشی بودند صدمات شدید و قرار گرفتن در معرض subfreezing درجه حرارت.

هندی, گزارش های خبری گفت: 76 سربازان هندی در بیمارستان بستری شد با آسیب, اما نظامی تایید نشده است. هندی مقامات انکار کرد که هر هندی نیروهای چینی در بازداشت است.

چین ادعا می کند حدود 90000 کیلومتر مربع (35,000 کیلومتر مربع) از خاک در هند شمال شرق در حالی که هند می گوید چین را اشغال 38,000 کیلومتر مربع (15,000 مایل مربع) از قلمرو آن در عکاسی چانه فلات هیمالیا پیوسته بخشی از منطقه لاداخ.

هند به طور یک جانبه اعلام کرد Ladakh یک منطقه فدرال در حالی که جدا کردن آن از مورد مناقشه کشمیر در ماه اوت سال 2019. چین در میان کشورهای به محکوم کردن این حرکت بالا بردن آن را در انجمن ها از جمله شورای امنیت سازمان ملل. هند انتخاب شد و به شورای این هفته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de