BNP Paribas Open مسابقات تنیس مجموعه ای برای شروع این هفته به تعویق افتاده است پس از یک مورد از coronavirus تایید شد در Coachella Valley.

این شهرستان ریورساید عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی در صحرا شهرستانها 110 مایلی شرق لس آنجلس از جمله هند ولز که در آن ATP و WTA تورهای شد به بازی دو هفته از شروع مسابقات روز شنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

“وجود دارد بیش از حد بزرگ است یک خطر در این زمان به بهداشت عمومی از شهرستان ریورساید منطقه در برگزاری یک گردهمایی بزرگ از این اندازه” دکتر دیوید Agus استاد پزشکی و مهندسی پزشکی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی روز یکشنبه اعلام کردند. ‘œIt است و نه در جهت منافع عمومی از طرفداران بازیکنان و مناطق همجوار این مسابقات به ادامه. ما همه باید به هم پیوستن برای محافظت از جامعه از شیوع کروناویروس.’�

این رویداد به طور معمول به تساوی بیش از 450,000 طرفداران. در این سال زمینه شامل رافائل نادال, نواک جوکوویچ, سرنا ویلیامز, نائومی اوزاکا و کوکو Gauff.

مدیر مسابقات تامی هاس گفت: سازمان در حال آماده به بازی این رویداد در تاریخ های مختلف و کشف گزینه های. تصمیم برای به تعویق انداختن بود و بر اساس راهنمایی از متخصصان پزشکی و مراکز کنترل بیماری و ایالت کالیفرنیا مقامات مسابقات خبر داد.

بازپرداخت برای این رویداد را سال یا اعتباری نسبت به سال آینده مسابقات ارائه می شوند.

Riverside County مقامات بهداشت گفت: فردی با اولین مورد از محلی به دست آورد coronavirus است که درمان در آیزنهاور سلامت در نزدیکی Rancho Mirage بعد از تست مثبت است. فرد شناسایی شود به دلیل محرمانه بودن قوانین است.

                                                                                                                                                                                                                       

هیت مقامات در حال پیگیری افرادی که ممکن است در معرض شده اند و تحقیقات در جریان است برای پیدا کردن چگونه فرد قرارداد این بیماری است.

این مورد دوم ثبت شده در شهرستان ریورساید. یک کشتی کروز مسافری از شهرستان ریورساید تشخیص داده شد با COVID-19 تازگی است و دوره نقاهت در شمال کالیفرنیا مرکز پزشکی. که کسی نیست به خانه بازگشت و پس از خروج از الماس شاهزاده کشتی.

‘œWe همواره شناخته شده این امکان بود,’� گفت: دکتر کامرون قیصر, Riverside County بهداشت عمومی افسر. “ما برنامه ریزی شده است برای هفته ها و آماده هستند تا اقدامات لازم را برای حفاظت از سلامت جامعه محلی ما.’�

یک رویداد خیریه شامل نادال مجموعه برای سه شنبه شب در Indian Wells Tennis Garden لغو شده است, مسابقات سخنگوی مت ون Tuinen گفت.

نادال شد پیوست با دفاع از BNP Paribas Open قهرمان Dominic Thiem, Daniil مدودف ماتئو Berrettini استن Wawrinka, Milos Raonic و آمریکایی تیلور فریتز برای آیزنهاور جام, a $150,000 winner-take-all رویداد.

                                                                                                                                                                                                                       

در اوایل این هفته مقامات اعلام کرده بود چند اقدامات برای محافظت از بازیکنان و طرفداران و کارکنان در مسابقات تنیس.

توپ بچه ها به رفتن به پوشیدن دستکش و لمس نیست و حوله از بازیکنان در دادگاه است. سازماندهی بازیکن و فن تعامل بود نیز محدود شود در این مسابقات که رسمی به عنوان پنجمین گرند اسلم به دلیل محبوبیت خود را با بازیکنان و طرفداران بسیاری از آنها از خارج از کشور آمده. علاوه بر توپ, بچه ها, رستوران و عرضه مواد غذایی کارگران رفتن به پوشیدن دستکش و همچنین داوطلبان در نظر گرفتن بلیط در ورودی. بیش از 250 دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه راه اندازی شد در طول برگزاری است.

تور LPGA برنامه ریزی شده است به بازی برای اولین بار زنان گلف عمده ای از سال های آنا الهام اوایل ماه آینده در رانچو مایراج.

___

بیشتر AP تنیس: https://apnews.com/apf-Tennis و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im