ایندیانا پدر و مادر تجدید نظر در گزینه های مراقبت از کودک در میان همه گیر

NEW ALBANY, Ind. – به عنوان روروک مخصوص بچه ها کوچک تر از خانه کار می کنند در طول زمان COVID-19 مسئله بهداشت عمومی صورت, مراقبت از کودکان در حال تغییر است برای برخی از.

دولت دستورالعمل صادر جمعه مشخص شده چه daycares باید انجام دهید به حداکثر ایمنی و بهداشت و ایندیانا رژیم صهیونیستی است. اریک هولکوم تلقی امکانات مراقبت از کودک ضروری کسب و کار در طول یک سفارش صادر دوشنبه به همه غیر ضروری عمومی رو کسب و کار برای دو هفته.

                                                                                                                                                                                                                       

دستورالعمل عبارتند از: که daycares باید عمل اجتماعی فاصله بین فرزندان و کارکنان اجازه می دهد بیش از 20 کودک تحت نظارت در یک کلاس درس. ارائه دهندگان خدمات باید رزرو یک ساعت در هر روز برای تمیز کردن عمیق هنگامی که کودکان حاضر نیستند و هر کودک متوسط هر روز در رسیدن به اطمینان حاصل شود که آنها لازم نیست که یک تب از 100.4 یا بالاتر.

ارائه دهندگان مراقبت از کودکان هستند که 60 یا بزرگتر و یا با شرایط بهداشتی اساسی باید دید و اولویت باید به کودکان داده می شود از اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران و دیگران که کار ضروری است برای جلوگیری از گسترش این بیماری ناشی از رمان coronavirus.

اگر چه برخی از امکانات مراقبت از کودک باید تصمیم گرفتند به جنی Hupp مالک در شاد کودکان مهد کودک و پیش دبستانی در نیوآلبنی گفت که او را متعهد به باز ماندن تا زمانی که آن را نه ممنوع است.

‘œI باید گفت همه خانواده های ما باقی خواهد ماند تا باز هم دولت مجوز خاموش ما را و یا آن را از می آید فرماندار,’� Hupp گفت: در مصاحبه روز شنبه. او تا به بسیاری از پدر و مادر در اورژانس کار می کنند و زمینه های پزشکی. ‘œI می دانم که اگر من می توانم باز بماند برای آنها که می خواهند به بچه های خود را ؟ آنها یک کار انجام دهید مراقبت از بیمار و برای حفظ جامعه ما امن است.�

                                                                                                                                                                                                                       

اما این مهد کودک است که هنوز عامل با مراتب کمتری از بچه ها از قبل. دوشنبه و سه شنبه Hupp گفت که او تا به حال 41 کودکان در این مرکز; او فهرست کامل شده 85. این بدان معنی است برخی از کارگران ندارد و یک گروه از بچه ها به مراقبت از. به نگه داشتن آنها را در کارکنان و قادر به کسب چک, او تا به حال آنها را به انجام برخی از تمیز کردن عمیق در اتاق استفاده نشده و هر روز و دوار کودکان اجازه می دهد تا برای این.

مهد کودک است همچنین مطمئن شوید که به استفاده از مناطق در حال تمیز نگه داشته و مقادیر هر روز و تصریح کرد: به پدر و مادر به نگه داشتن فرزندان خود در خانه اگر آنها بیمار هستند.

‘œWe ایم ما را و ما خال خال من است,’� او گفت:. ‘œWe تمیز به صورت روزانه به هر حال ما اصول بهداشتی ما, اسباب بازی هر روز ما mop کل ساختمان در هر روز است.’�

او گفت: New Albany شهردار جف Gahan همچنین بازدید این هفته درخواست اگر آنها خوب در لوازم و مواد غذایی و یا نیاز به هر گونه کمک, ‘œwhich به من صحبت کرد حجم از او به خاطر ما نیست که نوع قدردانی در این زمینه’� او گفت:. ‘œSo برای او را به رفتن در بررسی ما به معنای زیادی به من.’�

                                                                                                                                                                                                                       

اگر چه daycares فرزندان خود حضور دارد باز نیوآلبنی ساکن اریکا Sartini-شانه و شوهرش تصمیم به نگه داشتن آنها را به خانه.

‘œIt واقعا آغاز شده و با انجام بخشی از ما را برای پهن کردن منحنی’� Sartini-شانه گفت. او یک مدیر عملیات برای یک کسب و کار کوچک و شوهرش در cyber security. ‘œWe را به انجام آنچه ما می توانیم را به عهده شهروندان است. اگر ما قادر به در خانه ما باید بچه ها در خانه.’�

این زن و شوهر هنوز هم می پردازد خود را daycares – کودکان رفتن به آنهایی که متفاوت – است که عمل استاندارد برای نگه داشتن یک نقطه. Sartini-شانه او گفت: خوشحالم که آنها قادر به انجام این کار در حال حاضر.

‘œI فکر می کنم این خیلی مهم است که ما را پرداخت چرا که آنها نیز یک کسب و کار کوچک,’� او گفت:. ‘œThose معلمان نیاز به مواد غذایی را در خانه به جدول برای بچه های خود را و اگر ما به طور ناگهانی همه خود را بکشید درآمد آنها برابر شده و ما در حال رفتن به مهد کودک برای رفتن به هر حال.’�

اما او نگرانی در مورد دوستان و دیگر افرادی که در اورژانس و بهداشت و درمان کارگران کسانی هستند که در خط مقدم از این و نمی توانید از خانه کار می کنند. یکی از دوستان او در بهداشت و درمان به تازگی آموخته است که خود را مهد کودک باز نمی شود در این.

‘œWho در حال رفتن به, باز, برای, این, بهداشت و درمان کارگران؟’� او پرسید:. ‘œThese بچه ها نیاز دارید به جایی بروید و این پدر و مادر نیاز به که در فهرست خود را از عوامل استرس زا در حال حاضر. که یکی از بزرگترین چیزهایی که برای من – به عنوان آنها غیرمنتظره و به آنها از دست دادن مراقبت چه گزینه های خود را?’�

در خود خانواده Sartini-شانه گفت: کار از خانه و تصمیم به نگه داشتن بچه ها در خانه ایجاد چالش های جدید مانند توضیح به آنها 5-year-old daughter چرا او نمی تواند رفتن به مهد کودک زمانی که برخی از دوستان هنوز هم هستند. اما آن را نیز به ارمغان آورد در مورد فرصت های جدید به عنوان یک خانواده است.

‘œShe بود واقعا داشتن یک زمان سخت در از دست رفته گروه همسالان خود بود و او بود که واقعا با داشتن یک زمان سخت نداشتن ساختار’� Sartini-شانه گفت. ‘œShe بسیار معمول فرد و من قادر به کسانی که همه چیز به او.’�

اما آنها در بر داشت راه برای وفق دهند. او و همسرش چرخش در هر ساعت و نیم یا بیشتر بودن مسئول کودکان و آنها می آیند تا با راه های خلاقانه برای نگه داشتن آنها را مشغول. که می تواند به معنای تجدید نظر در ایده های خود را از چه افتضاحی است – آنها باید اجازه دهید بچه ها رنگ شیشه طوفان درب قابل شستشو با رنگ مثلا. آنها همچنین درگیر در دیگر پروژه های هنری و نگاه برای چیزهای سرگرم کننده برای انجام در اطراف حیاط.

برای اطمینان از آنها ماندن ذهنی خوبی از خود زن و شوهر نیز یکی دیگر از یک ساعت در هر روز به تنهایی. Sartini-شانه با استفاده از این زمان برای چیزهایی مانند یوگا; شوهرش خود استفاده می کند به کار کردن.

‘œAs ما در حال تلاش برای کشف کردن آنچه با این شیوه جدید زندگی است و چه مدت از آن خواهد شد آن را مهم تر از همیشه به در واقع زمان را برای پر کردن فنجان خود را دلیل این که شما نمی توانید پور از خالی جام,’� او گفت:.

___

منبع: اخبار و تریبون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im