ایندیانا اولیه مجموعه مسابقه دشوار برای کنگره صندلی

ایندیاناپولیس — ایندیانا اولین انتخابات به ویژگی های گسترده پست الکترونیکی-در انتخابات به این نتیجه رسیدند شنبه با صف های طولانی در, Indianapolis, تاخیر در بسته شدن برخی از فرد در مکان های رای گیری توسط سه ساعت است.

حدود 550,000 رای دهندگان درخواست پست الکترونیکی-در برگه های رای – بیش از 10 بار تعداد بازیگران در طول سال 2016 اولیه پس از coronavirus نگرانی باعث شد مقامات به تاخیر اولیه توسط چهار هفته از اصل آن ممکن است 5 تاریخ.

                                                                                                                                                                                                                       

جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکراتیک چلنجر جو بایدن به راحتی برنده ایندیانا نمایندگان در مربوطه شرکت کنند ،

رای دهندگان نیز انتخاب جمهوریخواه ویکتوریا Spartz و دموکرات کریستینا هیل را به عنوان نامزد برای یک رود پر هزینه مبارزات انتخاباتی برای کنترل مرکزی ایندیانا کنگره صندلی. دموکرات فرانک Mrvan برنده اولین گام به سوی جایگزینی دیرین Rep. پیت Visclosky در حزب شمال غربی ایندیانا دژ.

رای گیری در مسائل

ایندیاناپولیس رای دهندگان مواجه منتظر یک ساعت یا بیشتر در چند مکان های رای گیری در سراسر روز را به عنوان Marion County تا به حال 22 سایت باز جای طبیعی آن 270. برخی از نامزدها انتقاد مقامات شهرستان برای آن تصمیم گیری, اما, انتخابات, مدیر گفت: آنها تا به حال هیچ انتخاب دیگری.

‘œIt غیر عملی بود را برای ما به چیزی نزدیک به نرمال تعداد نقاط در طول یک بیماری همه گیر’� گفت: راسل Hollis معاون مدیر Marion County clerk ، از آن شده است بسیار دشوار است برای ما به استخدام کافی نظرسنجی کارگران در طول بیماری همه گیر.’�

چند Indianapolis, رای گیری در مکان های باز مانده از سه ساعت گذشته عادی 6 بعد از ظهر زمان بسته شدن پس از رای دهندگان در خط می تواند بازیگران آراء Hollis گفت. چند سایر استان ها نیز به شدت کاهش تعدادی از رای گیری سایت باز روز سه شنبه. St. Joseph County, برای مثال تا به حال 12 سایت های باز در داخل و اطراف South Bend به جای 120 برنامه ریزی شده قبل از همه گیر رخ داد.

                                                                                                                                                                                                                       

صف های طولانی در ایندیاناپولیس رای گیری سایت تنها موضوع مهم گزارش ایالت ایندیانا, وزیر امور خارجه, دفتر سخنگوی ایان Hauer گفت.

برخی از مردم سوال شد که آیا رای دهندگان نیاز به پوشیدن ماسک صورت داخل نظرسنجی سایت. در حالی که دولت در انتخابات تشویق رای دهندگان به پوشیدن ماسک صورت Hauer گفت: آنها نیاز به انجام این کار.

برخی از شهرستان انتخابات مدیران و داوطلبان باید گفت که آنها نگران است که هزاران پست الکترونیکی-در برگه های رای می تواند uncounted اگر آنها وارد انتخابات دفاتر بعد از ظهر, سه شنبه آخرین مهلت. افزایش عظیمی در پست الکترونیکی-در برگه های رای نیز انتخابات هشدار آن را می تواند بیش از یک روز برای شمارش همه آنها را احتمالا تاخیر در تعیین برخی از ابتدایی برندگان.

Lake County حزب دموکرات رئیس جیمز وایزر گفت: شهرستان دریافت بیش از 25000 رای غیابی است و مقامات شروع به شمارش آنها را در ساعت 8 صبح سه شنبه. او مطمئن نیستید که از این تعداد خواهد بود به پایان رسید.

                                                                                                                                                                                                                       

چه در خطر است

در سال 2016 جمهوری خواه و دموکرات ریاست جمهوری نژادها نیست حل و فصل جلوتر از ایندیانا اولیه. که درام – و رای دهندگان قرعه کشی گم شده بود در این سال با بایدن و تهمت کروز به پیروزی.

کالیفرنیا ، اریک هولکوم و دموکراتیک کسب و کار اجرایی وودی مایرز در حال unopposed برای حزب خود را نامزد فرمانداری برای انتخابات ماه نوامبر.

5 کنگره منطقه

Spartz یک سناتور از نبلسویلل برنده جمهوری خواه نامزدی به جای ایران با کنگره Susan Brooks در یک منطقه است که دموکرات ها در حال هدف قرار دادن برای سقوط انتخابات به عنوان حومه آن ایندیاناپولیس مناطق تبدیل شده اند کمتر استوار خواه.

Spartz برنده مقدماتی بیش از 14 نامزد دیگر در 5th کنگره منطقه پس از جاری شدن سیل در صفحه تلویزیون و صندوق های پستی را با تبلیغات سوخت تا حد زیادی توسط $1 میلیون به او قرض داده به مبارزات انتخاباتی خود را.

حال سابق دولت نماینده از Indianapolis, برنده دموکراتیک اولیه خواهد شد و در صورت Spartz در انتخابات ماه نوامبر.

Spartz نیز بهره مند از نزدیک به 500 ، 000 دلار صرف شده توسط واشنگتن بر ضد مالیات باشگاه برای رشد در تبلیغات برجسته گذشته انتقادات از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توسط دیگر نامزدها در یک مسابقه که تا حد زیادی تبدیل به یک مسابقه از مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداری.

که فعال Spartz به ساخت نام شناسایی به عنوان یک نامزد پس از دو سال در مجلس سنا دولت از برداشت توسط فعالان حزب برای تکمیل یک بازنشسته سناتور مدت است.

Hale شد 2016 دموکراتیک معاون فرماندار نامزد و او در حال حاضر مطرح شده بیش از 1 میلیون دلار است. حال نزدیک ترین رقیب بود دی Thornton, حزب 2018 نامزد برای صندلی بود که تایید شده توسط کنگره سیاه حزبی PAC.

1st کنگره منطقه

Visclosky انتخاب به جای او بعد از 36 سال در کنگره برنده مقدماتی حزب دموکرات در شمال غربی ایندیانا 1 منطقه.

فرانک Mrvan, دریاچه, شهرستان, شهرستان امانت پدر است که دیرین سناتور ایالت از Hammond, شکست 13 نامزدهای دیگر. پنج واژه هموند شهردار توماس McDermott وارد مبارزات انتخاباتی به عنوان ترین-نامزد برجسته اما Mrvan برداشت تاییدیه از Visclosky و United Steelworkers اتحادیه.

Mrvan و McDermott دور پیشی دیگر امیدوار از جمله دولت Rep. مارا کندلریا Reardon از مونستر و Valparaiso, وکیل جیم هارپر که تا سال 2018 نامزد حزب دموکرات برای وزیر امور خارجه.

Mrvan خواهد بود سنگین مورد علاقه در انتخابات ماه نوامبر در برابر جمهوری خواه اولیه برنده علامت Leyva که از دست چند بار به Visclosky.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de