Indianapolis, `نسبتا آرام’ در طول پس از وقوع خشونت

ایندیاناپولیس — یک شبه حکومت نظامی اعمال شده توسط Indianapolis,’ شهردار پس از دو شب از اعتراض های خشونت آمیز مرگ جورج فلوید و رفتار پلیس آمریکایی های آفریقایی تبار بود که پس از یک شب آرامش نسبی پس از یک آخر هفته که در سمت چپ این شهرستان با آسیب گسترده در مرکز شهر یک سخنگوی پلیس گفت:.

چوب خط حساب کردن از دستگیری در طول حکومت نظامی زد که از 8 p. m. روز شنبه تا ساعت 6 صبح روز شنبه بود فورا در دسترس است. پلیس برنامه ریزی شده برای انتشار این اطلاعات بعدا دوشنبه گفت: افسر ویلیام جوان از Indianapolis, Metropolitan Police Department.

                                                                                                                                                                                                                       

او گفت: این شهرستان œwas نسبتا آرام’� در طول یک شبه حکومت نظامی در مقایسه با خشونت آخر هفته تظاهرات که در طی آن تظاهرکنندگان ده ها تن از ویندوز در مرکز شهر کسب و کار و آتش زدند.

چند صد نفر در یک تظاهرات مسالمت آمیز بعد از ظهر یکشنبه آغاز شده است که در ایندیانا خانه ملت. این گروه در راهپیمایی های مختلف به خارج از شهرستان-شهرستان, ساختمان که در آن کسانی که شرکت گذاشته و بر روی زمین در حالی که این نام خوانده شد از آمریکایی های آفریقایی تبار که فوت کرده اند در درگیری با پلیس.

یک شبه حکومت نظامی اعمال شده توسط شهردار جو Hogsett پس از تظاهرات مسالمت آمیز راه داد بعد به ناآرامی و تخریب. مرگ فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که در مینیاپولیس پس از یک افسر سفید پوستی استفاده می شود زانو خود را به پین Floyd را از گردن به پایین برای چند دقیقه به عنوان فلوید التماس هوا و در نهایت حرکت را متوقف کرده و موجب تظاهرات در سراسر کشور.

مدت کوتاهی پس از حکومت نظامی اثر در زمان پنج شنبه شب رئیس پلیس Randal تیلور خواست معترضان طی یک کنفرانس خبری به بازگشت به خانه در انطباق با شهردار سفارش. مقررات منع رفت و آمد اعلام شد به موضوع دستگیری و جریمه.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œGo خانه برای خودتان به خانه برای خانواده خود را به خانه خود را در شهر’� تیلور گفت. ‘œThere چیز شما ثابت خواهد کرد که امشب با نقض این منظور.’�

دو نفر کشته در چندین تیراندازی در اواخر روز شنبه و اوایل یکشنبه, هر چند آن روشن نیست خود مرگ و میر مربوط به تظاهرات. پلیس گفت: هیچ افسران از کار اخراج شده بود اسلحه های خود را.

یکی از کسانی که به ضرب گلوله کشته شد کریس بیتی بود که دفاعی lineman در دانشگاه ایندیانا تیم فوتبال از سال 2000 تا 2004 و به تازگی موفق Indianapolis, کاباره ها, The Indianapolis Star گزارش شده است.

بیتی, 38, رنج می برد چندین زخم گلوله در یک تیراندازی شنبه شب چند بلوک از مرکز شهر ایندیاناپولیس’ بنای دایره. او در صحنه مرده.

                                                                                                                                                                                                                       

جوان گفت: شرایط بیتی است تیراندازی مرگبار همچنان تحت بررسی است.

‘œIt هنوز در مراحل اولیه تحقیقات و من اعتقاد ندارم که ما باید هر مظنون در این نقطه است. ما بسیار محدود اطلاعات,’� او گفت: صبح روز دوشنبه.

بیتی به تازگی راه اندازی شده در سراسر جهان ماسک – یک شرکت که مبادرت به فروش یک قطعه پوشش صورت برای جلوگیری از گسترش میکروب ها با همکار کارآفرین جو Babish The Indianapolis Star گزارش شده است.

تظاهرات بزرگ اتفاق افتاده است در جای دیگر در ایندیانا در روز شنبه با پلیس در هموند با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان و افسران مسدود کردن راهپیمایان از رفتن بر روی ایالتی 80/94. Fort Wayne گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت پس از جمعه شب تظاهرات منجر به برخی از معترضان با پرتاب سنگ در افسران و شکستن ده ها تن از ویندوز در مرکز شهر کسب و کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de