گودیر آریزونا — در حال حاضر فرانسیسکو Lindor هیچ جا نمی رود. و اگر او تا به حال راه خود را از او می خواهم هرگز ترک کلیولند.

‘œMy رویکرد در این سال برنده در اینجا” چهار بار All-Star shortstop روز دوشنبه گفت: پس از سرخپوستان’ اول کامل-تیم ملی تمرین از اردوگاه های آموزشی. ‘œI می خواهید برای برنده شدن در اینجا. من می خواهم به ماندن در اینجا در کلیولند; این خانه است. من بازی نیست به داد و ستد برای قرار دادن خودم در یک نقطه خوب به داد و ستد ‘” من بازی را به نفع خود. من می خواهم به پیروزی در اینجا.’�

                                                                                                                                                                                                                       

وجود دارد هیچ راهی برای دانستن Lindor آینده. او تحت قرارداد برای دو فصل تر اما سرخپوستان ممکن است قادر به پرداخت هزینه به او را نگه دارید و ممکن است آنها را به تجارت او را در برخی از نقطه به جای خطر او را به راه رفتن دور به عنوان یک عامل رایگان در 2021.

Lindor نمی تواند نگرانی در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد تا او را با تمرکز بر اینجا و اکنون.

‘œI هستم با تمرکز بر آنچه که من باید در مقابل انگشتان پا,’� او گفت:. “ما یک گروه از بچه ها در محل باشگاه وانجمن بزرگ کارکنان مربیگری. من می خواهم به صرف تمام سال با آنها و برنده شوید.”

سرخپوستان’ سه سال اجرا حذفی ظاهر به پایان رسید و فصل گذشته با 93-69 ضبط و دوم-پایان محل پشت مینه سوتا در AL مرکزی. کلیولند ممکن است نگاه مانند بهترین تیم بر روی کاغذ اما خوب است با Lindor.

‘œI عشق گفتن شک به shut up” او گفت:.

Lindor گفت: به عنوان این فصل است و متفاوت تر از هر دیگر با وجود دانستن نیست اگر او را به ماندن با سرخپوستان.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIt نه عجیب و غریب,’� او گفت:. “این خانه است. من استفاده می شود به بچه ها. من استفاده می شود به مربیان. “

در حالی که او آگاه از خارج از فصل تجارت, شایعه, Lindor گفت که او با تمرکز بر حال ” œa فرد بهتر و بهتر برادر, پسر پسر پسر عموی از توجه به آنچه اتفاق می افتد با این تیم است. ‘” این کسب و کار است. ‘” شما می توانید معامله در هر لحظه است.”

سرخپوستان نزدیک اند Lindor در گذشته با قرارداد طولانی مدت ارائه می دهد. 26-سال-تا تبدیل آنها را به این نقطه و آن را سخت به تصور کنید که این تیم در آینده با پول به اندازه کافی به او را برآورده. هنوز هم وجود دارد باقی می ماند شانس است که او می تواند باقی بماند در کلیولند – کنترل از راه دور است که به عنوان ممکن است به نظر می رسد.

‘œIf مذاکرات و یا هر چه را حس آن را به اتفاق می افتد” Lindor گفت. “این تیم شکست نیست. لیگ شکست نیست. پول وجود دارد. اما اگر آن را باعث می شود حواس برای هر دو طرف; آن را به اتفاق می افتد. اگر نه آن را به اتفاق می افتد. خدا یک طرح و به اعتقاد من در آنچه او برای من. اگر او می خواهد مرا به اینجا در کلیولند و یا در جایی دیگر ‘” نشان داده اند که چقدر من می خواهم به اینجا و به این تیم پس از آن است که یک ماده از چیزهایی که در ساخت حس.”

در تلاش برای جلوگیری از مذاکرات قرارداد از تبدیل شدن به یک حواس پرتی به هم تیمی های خود و یا در مقابل دفتر Lindor گفت که به احتمال زیاد جدول هر گونه مذاکرات œsomewhere در اوایل ماه مارس.”

                                                                                                                                                                                                                       

سرخپوستان جمهور کریس Antonetti گفت که این سازمان ساخته شده است که معنی تلاش برای حفظ Lindor برای مسافت های طولانی.

Lindor اجتناب شود حقوق و دستمزد داوری در ژانویه موافقت با انگیزه-لادن $17.5 میلیون دلار قرارداد برای سال 2020 است. در این زمان در سال گذشته پویا سوئیچ-hitter وظیفه بود بازسازی یک آسیب گوساله و هیچ قطعی چارچوب زمانی برای بازگشت او. سالم بودن به او داده برخی از چشم انداز.

‘œIt هیجان انگیز است هنگامی که شما بیرون رفتن وجود دارد و به رقابت با هم تیمی های خود را دوباره,” او گفت:. ‘œIt است یک برکت و رحمت به انجام. سال گذشته من نمی تواند آن را انجام دهد.”

در حالی که شوخی با مشت Franmil ریس که تلاش می کرد در حالی که تنظیم برای ردیابی پرواز توپ در سمت چپ میدان در پنبه حلاجی تمرین و خنده و بغل کردن گیر روبرتو پرز, Lindor شادی بخشی در این تیم اولین تمرین قبل از بیان احساسی از مدیر تری Francona.

با وجود خروج از دو بار Cy جوان برنده کوری Kluber که معامله شد به تگزاس برای outfielder Delino DeShields جونیور و تبادل چشم انداز امانوئل Clase (از 100 مایل در ساعت fastball شهرت), Lindor معتقد است جهان تیتراژ سریال پنجره هنوز باز گسترده ای را برای سرخپوستان که برنده نشده این همه از سال 1948 – بیس بال در حال حاضر طولانی ترین خشکسالی است.

Lindor اعتبار افزایش در تیم سرعت به این احتمال که ممکن است او برخورد کند leadoff در این فصل است. این یک امکان Francona مورد بحث در جلسه رسانه.

‘œNot برجسته کردن ممکن است به نفع این تیم کمی بیشتر” Lindor گفت. ‘œIt به نظر می رسد مانند ما ممکن است کمی سرعت بیشتر در سال جاری از بچه ها که من دیده ام در محل باشگاه وانجمن.”

در حالی که Lindor پرشور بود در نظرات خود را در مورد ماندن در کلیولند Francona چکیدن بود با عرق پس از سخنرانی خود.

‘œThe راه من احساس می کنم در مورد بازی و یا بازیکنان واقعا تغییر اما مسئولیت شما احساس می کنید نه فقط به بحث در ’em اما به صحبت کردن با آنها در مورد چیزهایی که ما در مورد مراقبت از,” او گفت:. ‘œIt فقط به بررسی یک جعبه” آه ما تا به حال یک جلسه در حال حاضر ما در حرکت است.’ هنگامی که از من انجام شد و من خیس. من در مورد مراقبت از بچه ها ما یک مقدار زیادی. من می خواهم آنها را به می دانم که من نمی خواهم به آنها اجازه پایین.”

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im