عفونت نرخ افزایش به جنوب کالیفرنیا به طور فزاینده ای غفلت اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک صورت

ونتورا (CBSLA) — افزایش مداوم در coronavirus عفونت می تواند قرار دادن یک توقف به بازگشایی قصد دارد در یکی Southern California county, در حالی که بحث در مورد پوشیدن ماسک صورت شدت گرفتن ،

پریمو سالن در شرمن اوکس پشت باز با نشانه های برجسته است که به مشتریان اجازه می دانم که اگر آنها با پوشیدن ماسک آنها نمی قادر خواهد بود به در.

“ما در حال حاضر باز هستند اما ما قرار داده تا نشانه ای برای همه برای قرار دادن ماسک بر روی پاکسازی و بررسی دماهای” پروین زندی گفت: “و همه آنها را به. آن اجباری است.”

موارد COVID-19 هستند تا در سراسر جنوب کالیفرنیا. در لس آنجلس, بهداشت عمومی, مدیر هشدارهای مکرر است که برای بازگشایی کسب و کار باز بماند آن بسیار مهم است برای هر کس به دنبال مقررات ایمنی.

در ضمن در اورنج کانتی یک نبرد بر سر اینکه آیا ماسک صورت باید اجباری همچنان به خشم با وجود مقامات بهداشت عمومی شناسایی پوشش صورت به عنوان یک راه قابل اعتماد برای کاهش سرعت گسترش انتقال است.

در شهرستان ونتورا اولین کالیفرنیای جنوبی شهرستان برای شروع بازگشایی بستری شدن در بیمارستان بیش از دو برابر شده است. این روند نگران کننده است که سلامت عمومی افسر دکتر رابرت لوین گفت: اتحاد افتتاح شخصی مراقبت از کسب و کار مانند ناخن سالن و سالنهای ماساژ “تحت بررسی” حتی اگر دولت با توجه به چراغ سبز این خدمات به بازگشایی شده است.

دکتر لوین گفت که با رستوران ها و پارک ها و مراکز خرید در حال حاضر باز در شهرستان ونتورا او شخصا دیده می شود افراد در گروه رعایت نکردن فاصله فیزیکی دستورالعمل و به نظر می رسد بسیاری از احساس های اجتماعی فاصله است که دیگر لازم است.

“من فکر می کنم آن را بیشتر احتمال دارد که این عامل اصلی به ما افزایش تعداد بستری COVID بیماران,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de