Inland Empire میله Wineries شادی در بازگشایی

ریورساید (CBSLA) — ساکنان در کنار رودخانه سن برناردینو و نارنجی, استان ها می تواند سرمایه گذاری به یک نوار و نرم افزار باز کردن سرد یک جمعه شب برای اولین بار در ماه.

در مرکز شهر ریورساید مردم آماده بودند به جای سفارشات خود را. در حالی که بسیاری از جشن گفت: برخی از آنها کمی عصبی در مورد تجربه.

“این عجیب و غریب, حال کردن با مردم آن واقعا است” گفت: تانیا ریچاردز که رفت به قهرمانان به چند نوشیدنی با صخره Allison.

یک بار آنها وجود دارد و اعصاب خود را در مجموعه.

“زمانی که من کشیده بود وجود دارد یک مقدار دیوانه از مردم در اینجا” آلیسون گفت. “من به او گفت: ‘این است که بسیاری از مردم است. آیا شما احساس ناراحت کننده است؟'”

آنها تصمیم به رفتن به داخل جایی که آنها در بر داشت کرسی های کمتری در این نوار بود که به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته. کالیفرنیا دولت جدید دستورالعمل ها می گویند گروه که با هم بیرون بروید باید حفظ فاصله خود از دیگران است.

صاحبان کسب و کار گفت: آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانند به مراجعان احساس راحت است.

“این یک چالش سه ماه گذشته گفت:” دیو wiens را از wiens را شراب سازی در Temecula. “ما جان سالم به در برد و ما فقط خیلی خوشحال به باز امروز.”

کارخانه شراب سازی کارکنان خود تجدید نظر تمیز کردن پروتکل و انتقال از باز چشیدن شراب نشسته به آنهایی که برای حفظ گروه از هم جدا شوند.

کارخانه شراب سازی و صاحبان نوار می گویند آن را به چالش اجرای دولت دستورالعمل, اما آنها بهترین کار خود را.

“اگر مردم می خواهند به نزدیک به هر یک از دیگر آنها در حال رفتن گفت:” قهرمانان مدیر کل جف Neely. “ما قصد داریم به آنها بگویید که نمی کنند.”

لس آنجلس تنها شهرستان در دولت که در آن بارها و سینما هنوز هم مجاز به بازگشایی شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de