Inland Empire بیمارستان ضعف به عنوان Coronavirus موارد افزایش

ریورساید (CBSLA) — پزشکان و پرستاران کشیده به محدودیت های خود را در اتاق های اورژانس در سراسر جنوب کالیفرنیا و در کنار رودخانه شهرستان و بیمارستان و با تجربه خود را به بدترین تک-بعد سنبله در هر دو بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus پنج شنبه.

COVID-کارکنان واحد در آیزنهاور مرکز پزشکی تبدیل شده اند به طوری غرق است که فدرال پزشکی تیم های واکنش نامیده می شدند برای کمک به. (اعتبار: آیزنهاور سلامت)

در ریورساید جامعه, بیمارستان تخت در بخش مراقبت ويژه هستند و تقریبا کامل است.

“همه ما کمی نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد در آن نقطه” آنت Greenwood, بیمارستان ارشد پرستاری افسر گفت. “این است که واقعا دشوار در تمام بهداشت و درمان کارگران هر دو جسمی و ذهنی.”

و بیش از آیزنهاور در مرکز پزشکی 65 مایل دور در رانچو میراژ COVID-کارکنان واحد تبدیل شده اند به طوری غرق است که فدرال پزشکی تیم های واکنش نامیده می شدند برای کمک به تخت ICU و COVID واحد رویکرد ظرفیت کامل. این بیمارستان گفت: آن را در حال حاضر در حال اجرا در 100 ٪ از ظرفیت نیروی انسانی.

“من هرگز دیده می شود یک حمله ویروس ریه ها پس از شدت” گرین وود گفت: از این بیماری است.

بیشتر نگران این بود که شهرستان بود شروع به دیدن بیشتر جوان coronavirus بیماران سقوط بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود. و گرین وود گفت: درمان شدید ترین موارد که در آن مردم باید انتوبه شد یک شاهکار را در خود دارد.

“ما در حال کوه در می رم آنها را در معده خود را,” او گفت:. “هر چهار ساعت ما تبدیل آنها. این کمک می کند تا آنها را به نفس, اما آن را قطعا سخت است در کارکنان است.”

و آن را سخت در بیماران بیش از حد برخی از آنها را در ماه بهبود می یابند و دیگران که مرگ به عنوان یک نتیجه از این بیماری است.

“شما نمی خواهید به یک ظرف غذا با این” گرین وود گفت. “شما نمی خواهید به یک ظرف غذا با این.”

بدون امداد در چشم مقامات بهداشت از مردم خواست به این ویروس به طور جدی و سایش پوشش صورت در حالی که در میان دیگر اقدامات.

“من التماس مردم را به شستن دست های خود” گرین وود گفت. “اگر شما لازم نیست برای رفتن به جایی در خانه بمانند.”

روز پنج شنبه در شهرستان ریورساید گزارش 1,696 موارد جدید و 32 اضافی مرگ و میر آوردن countywide مجموع به 28,177 موارد و 585 مرگ و میر. شهرستان مقامات بهداشت نیز گزارش داد که 531 در بیمارستان بستری شد — 134 از آنها در بخش های مراقبت ويژه — و 10,271 مجموع بهبود.

در San Bernardino County, مقامات بهداشتی گزارش 1,012 موارد جدید و اضافی مرگ و میر آوردن countywide مجموع به 21,468 موارد و 310 مرگ و میر. این شهرستان نیز پیش بینی شده است که 11,992 بهبود بود.

یکشنبه, تاریخ شهرستان آخرین به روز رسانی 587 نفر در بیمارستان بستری شدند با 166 تحت درمان در بخش های مراقبت ويژه.

در مجموع 300,972 Riverside County ساکنان تست شده اند و 188,226 San Bernardino County ساکنان تست شده برای COVID-19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de