اهل بیت و معاونان در میان جدید کروناویروس موارد در کنار رودخانه شهرستان

شهرستان ریورساید (CBSLA) — یک زندانی دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در شهرستان ریورساید مارک county, اولین زندانی مورد.

دو معاونین کلانتر در کنار رودخانه شهرستان نیز آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به کلانتر چاد بیانکو آوردن تعداد کل آلوده نمایندگان به سه.

مرتبط با: Riverside County Sheriff معاون پومونا دانشجو مثبت برای Coronavirus

“من صحبت کرده اند به همه آنها و آنها در روحیه خوبی دوره نقاهت” بیانکو گفت: در Facebook تصویری در مورد نمایندگان’ شرایط.

کسانی که شده اند در تماس با تحت تاثیر قرار معاونان و اهل بیت هستند و تحت یک self-قرنطینه به عنوان آنها خود را در انتظار نتایج آزمایش با توجه به بیانکو.

مقامات گفت: زندانی که تست مثبت بود “بلافاصله جدا شده” است و تحت درمان است.

اخبار موارد به عنوان اورنج کانتی و لس آنجلس اعطا کرده است اوایل انتشار به برخی از غیر خشونت آمیز مجرمین برای جلوگیری بالقوه شیوع.

رودخانه شهرستان کلانتر بخش اجرا می شود پنج بازداشتگاه و کلانتر می گوید هیچ برنامه ای در این زمان به انتشار هر گونه زندانیان زود است.

“من به شدت احساس می کنند که زندانیان ما باقی مانده در بازداشت برخواهد داشت خطر بسیار بیشتری برای ایمنی از خطر این ویروس به شمار به آنها را در حالی که آنها در بازداشت هستند,” بیانکو گفت.

کلانتر گفت: امکانات خود را باید کاملا تمیز شود. او همچنین گفت: آنها عرضه کافی از دنده محافظ مانند ماسک و دستکش و آماده برای شیوع اگر یکی بودند رخ می دهد.

برای آخرین شماره از موارد در کنار رودخانه شهرستان اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im