اهل بیت در خدمت زندگی حکم اعطا انتشار اضطراری بیش از Coronavirus نگرانی


رنگ گل اسپرک (CBSLA) — پس از بیش از دو دهه در پشت میله های زندان, Patricia Wright بازگشت به خانه به خانواده اش در روز سه شنبه. 69 سال بود که در خدمت یک جمله زندگی برای توطئه برای ارتکاب قتل زمانی که رژیم صهیونیستی. Newsom داده شود او را آزاد اضطراری با توجه به coronavirus نگرانی.

“این باور نکردنی بود. آن آسمانی” Wright گفت: او آزاد است.

او به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل در سال 1998 و محکوم به زندگی بدون آزادی مشروط. دادستان استدلال می کنند که در سال 1981 او به استخدام کسی برای کشتن او سپس-شوهر سابق. 40 سال گذشته رایت را حفظ کرده است و بی گناهی خود را.

“من نوشت: هر کس که من احتمالا می تواند به آنها بگویید که از بی گناهی من,” او گفت:. “هر کسی که من فکر می کنم گوش دادن. من هرگز داد.”

رایت سال وقت صرف کرد التماس برای بخشش فایده ای نداشت. با این حال او شده است تحت هفتگی درمان شیمی درمانی برای ترمینال سرطان کبد ساخته شده است که او را در معرض خطر بیشتر ابتال به COVID-19 در چین, زندان, که در آن وجود دارد در حال حاضر شیوع.

رایت پسر Quincey جروم اسکات گفت: او خوشحالم که مادر خود را به خانه.

“تمام خانواده ما بسیار سپاسگزار برای او به عنوان یک دلسوز فرماندار و عفو خواهر من زمانی که او تا به حال هیچ فرصتی دیگر منتشر خواهد شد” گفت: رایت, خواهر, Chantel مونه.

رایت به نظر می رسد برای اولین بار انتشار اضطراری یک زندانی در خدمت یک جمله زندگی در طول بیماری همه گیر.

او پسر Quincey جروم اسکات گفت: او خوشحالم که مادر خود را به خانه.

“من انجام داده ام دو تور در عراق و در افغانستان و من قرار داده و من هم در این کشور,” او گفت:. “من در حال حاضر خوشحالم که در نهایت من احساس وجود عدالت انجام می شود به خانواده من است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de