اگر شما بازدید از فیلمهای Natura تاریک نمایشگاه در موزه هنر, هوای آزاد, در سال گذشته, شما در حال حاضر آشنا با پرنیان در داخل شیکی رویاهای, جدیدترین نصب و راه اندازی توسط Prismajic. ابداع به عنوان “همهجانبه” — شیک برچسب است که در این مورد شامل یک فن آوری-کمک شکار روبنده را از طریق یک داستان تخیلی-جهان — Shiki رویاهای گسترش یکی از شخصیت های موجود در طبیعت تاریک. اما آن را نمی ولگرد بیش از حد از اصلی است.

“ما آن را به عنوان یک مهلت از جهان می گوید:” جنیفر مسقورا یکی از دو موسسان Prismajic. “ما در حال بازی با همان ایده های ما قبل از اینکه با حمایت از بدن از طریق نور حس صدای.”

شیکی رویاهای فوری ارائه می دهد حمل و نقل از یک مشغول سمت خیابان به نصب و راه اندازی (برای پذیرش قیمت 14 دلار در هر فرد و نیم ساعت داخل). وجود ندارد antechambers فقط یک تریلر کوچک کردن جلو برای بررسی و دریافت دستورالعمل قبل از ورود به تبدیل فضای.

“یکی از چیزهایی که ما واقعا علاقه مند است معتدل دیوانه — از جهان خارج ترافیک کارهای روزمره — و آوردن برخی از شگفتی و خلاقیت به عنوان به خوبی به عنوان برخی از آرامش برای مردم” مسقورا توضیح می دهد.

در آن سطح شیکی رویاهای موفق است. 1200 فوت مربع pop-up نصب و راه اندازی ارائه می دهد پنج اتاق در نور کم با بوی فراخوانی بوی جنگل های انبوه. آن را آرام به کسانی که درک طبیعت و آن را مسحور کسانی که دیده نمی شود هر چیزی را با Prismajic قبل از.

A scene from inside Shiki Dreams that is illuminated with a black light flashlight.گسترش

یک صحنه از داخل شیکی رویاهای است که روشن شده با نور چراغ قوه.

کری اندرسون

اما آن را به طور قابل توجهی متفاوت از طبیعت تاریک. اگر آن را فقط اواز یا موسیقی دو نفری ما می دانیم به عنوان Prismajic ایجاد آن مسقورا و اریک Jaenike پس از آن که نمی خواهد به عنوان بسیاری از تعجب. به جای Prismajic استخدام ده ها تن از هنرمندان fabricators و بوی کارشناسان خود را به ایجاد همهجانبه و تاسیسات. و با هم تداخل دارند سازندگان برای Natura تاریک و شیکی رویاهای در حال کمتر از ده.

“وجود دارد خوب با هم تداخل دارند از هنرمندانی که مشغول به کار در هر دو” Jaenike می گوید. “برخی از هنرمندان کار کرده اند با ما برای سال. ما همیشه در حال تحول ما چشم انداز و توانایی های ما هر چند” پس دیگر سازندگان اضافه شده به عنوان نیاز مطرح می شود از جمله انیماتورها و نوازندگان.

بزرگترین تفاوت بین شیکی رویاها و طبیعی تاریک است که هر یک از شرکت کنندگان دریافت یک هدست با یک soundtrack composed by بن Glichowski و زک Hazelwood که تغییرات هر بار که شما وارد یک اتاق جدید. محیط برای تلفن های موبایل پر کردن جای خالی و جلوگیری از سر و صدا از مردم دیگر کاوش در فضا تشویق شرکت کنندگان به عقب نشینی به داخل.

هر چند موسیقی و مایا Dite-شپرد انیمیشن ها می توان به هنرمندان خاص, آن را سخت تر برای کشف کردن که کمک چه به بقیه نصب و راه اندازی.

“این بسیار دشوار است به دلیل وجود تعداد بسیار کمی از قطعات است که یک هنرمند ایجاد شده به تنهایی” مسقورا یادداشت ها. “این کار بسیار مشترک است. و این که چگونه ما را انتخاب کنید تیم ما بیش از حد. وجود دارد مقدار زیادی از نفس در اینجا. همه می شود پشت این ایده که ما در حال ایجاد چیزی با هم. وجود بیت ها و قطعه از هر یک از ما در اینجا پس از آن به پایان می رسد تا یک موزاییک.”

آثار فردی نیست نسبت به خاص هنرمندان Jaenike می افزاید.

“این باعث می شود آن را عمیق تر به کار بر روی چیزی شبیه به این با هم. همه یادگیری مهارت های جدید را به عنوان ما را از طریق آن. وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که در اینجا است که من شخصا نمی توانم. اما باید در راس و گفت: “بیایید این را امتحان کنید و پیدا کردن افرادی که آن را اتفاق می افتد که واقعا سرگرم کننده” مسقورا می گوید.

Another scene from inside Shiki Dreams.گسترش

صحنه دیگری از داخل شیکی رویاهای.

کری اندرسون

مسقورا و Jaenike باید سال ها وقت صرف سازماندهی میشوند. قبل از Prismajic آغاز شده در سال 2012 آنها تبدیل شده همان که نمای شیکی رویاهای ساکن در شرکت های تاسیسات برای بیش از یک دهه از شروع با یک شرکت به نام سالن هنر. ایجاد همهجانبه تجربه همواره در خط مقدم از آنچه آنها انجام می دهند که آیا آنها میزبانی ربات پارگی کیسه آب و یا گردآوری مضمون هنر نشان می دهد که در آن شرکت کنندگان بودند را تشویق به پوشیدن لباس و یا یک افسانه شبیه به جنگل شبیه به Natura تاریک. با توجه به Jaenike چه Prismajic در تلاش است به انجام می رسد فراتر از ماموریت هر فردی هنرمند و فراتر از اهداف قبلی از فضای استودیو و سالن.

“Prismajic یک شرکت است که مهار قدرت از هنر برای تبدیل چگونه مردم خود را در جهان” او توضیح می دهد. “ما همه مسخر است که چشم انداز. بنابراین در این معنا, آن را بیشتر در مورد در حال حرکت است که چشم انداز رو به جلو و اجرای چشم انداز که در جهان نسبت به گفت: “این کار من است.'”

Shiki, the main character at Prismajic's new immersive installation called Shiki Dreams.گسترش

شیکی شخصیت اصلی در Prismajic جدید همهجانبه نصب و راه اندازی به نام شیکی رویاهای.

کری اندرسون

در آن رگ شیکی رویاها می پرسد شرکت کنندگان به یک سفر هدایت اخلاق Prismajic. و در مسقورا و Jaenike مشاهده این تنها آغاز یک دنباله ای از قطعات متصل است که ما می تواند به جلو نگاه به.

“در نهایت ما خواهد ساخت بزرگ دائمی تسهیلات, و این است که همه در خدمت این هدف است. که به ما اجازه پیاده سازی چشم انداز ما از آوردن چیزی واقعا مثبت به جهان می گوید:” Jaenike.

تا آن زمان دیدن این کار مشترک از هدر Amador, سارا, سیاه, آنتونیو Concepcion, هانا Conlisk اندرو Corke, Kenyon Dellecave مایا Dite-شپرد جان دستاوردهای بن Glichowski زک Hazelwood, جاستین Kedl, Tawnia Jones, Mark Laramee, اندان مالون شان موریس امی Pankenier کسی روب, Zayne زنگ استیو Shachtman داستین Shelbourne وسلی Wayne و البته Jaenike و مسقورا در قالب شیکی رویاهای.

شیکی رویاهای باز فوریه 25 (برای کسانی که بازدید Natura Obscura) و یا باز می شود 3 مارس (برای کسانی که نمی) و اجرا می شود از طریق 25 مه در 2219 شرق 21st خیابان. برای تهیه بلیط و اطلاعات بیشتر ، prismajic.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im