داخل $2b طرح به استرالیا بازگشت به کار

این coronavirus مقاله قفل شده است و رایگان به عنوان خوانده شده به نفع سلامت جامعه و ایمنی. دریافت کامل دسترسی دیجیتال به اعتماد خبر از هرالد سان و رهبر فقط برای $1 برای اولین بار در 28 روز.

استرالیا در تلاش برای پیدا کردن کار در میان افزایش نرخ بیکاری و اقتصادی عدم دسترسی به بازآموزی و upskilling به عنوان بخشی از یک $2bn مشاغل طرح.

اسکات موریسون در روز پنج شنبه نیز اعلام $1.5 میلیارد فرمت به tradie یارانه دستمزد طرح برای حفظ کارآموزان در شغل.

کسب و کار پرداخت خواهد شد تا به 7000 $در یک چهارم به نگه داشتن یک شاگرد در انتظار می رود برای حمایت از حدود 180000 شغل.

این طرح در ابتدا با توجه به پایان می رسد در ماه های سپتامبر و تنها در دسترس برای کسب و کارهای کوچک خواهد شد و در حال حاضر پوشش متوسط کسب و کار با 199 کارکنان تا مارس سال 2021.

نخست وزیر نیز پرده جدید JobTrainer طرح برای ارائه به 340,700 جدید آموزش مکان برای مدرسه leavers و بیکاری استرالیا با دوره های میله میله برای شروع به عنوان به زودی به عنوان سپتامبر.

Scott Morrison will on Thursday also announce a $1.5 billion extension to the tradie wage subsidy scheme to keep apprentices in jobs. Picture: Martin Ollman
media_cameraاسکات موریسون در روز پنج شنبه همچنین اعلام 1.5 میلیارد دلار فرمت به tradie یارانه دستمزد طرح برای حفظ کارآموزان در شغل. تصویر: مارتین Ollman

“مشاغل و مهارت های شما نیاز داریم که ما بیرون آمدن از بحران به احتمال زیاد به همان کسانی که از دست داده بودند” آقای موریسون گفت.

“COVID-19 بی سابقه است اما من می خواهم استرالیایی به آماده برای انواع مشاغل که خواهد آمد که ما ساخت و بهبود می یابند.”

دولت فدرال را از بیخ و بن تا $500 برای این طرح با متحده خواسته به آن مطابقت سرانه — در مورد $130m برای ویکتوریا.

برتر Daniel Andrews نیز خواسته می شود برای ثبت نام به سر توافق کاغذ به اصلاح آموزش فنی و حرفه ای بخش به واجد شرایط برای JobTrainer بودجه.

اداره آمار استرالیا را در روز پنج شنبه نسخه جدید بیکاری آمار فدرال و خزانه دار جاش Frydenberg این هفته هشدار آنها خواهد بود وخیم.

در حالی که بیکاری رسمی بود 7.1 درصد آقای Frydenberg گفت: نرخ واقعی تر بود مانند 13.3 درصد است.

Normally bustling arcades across Melbourne are empty, putting tens of thousands of jobs at risk. Picture: AFP
media_cameraبه طور معمول شلوغ بازی های آرکید سراسر ملبورن در حال خالی قرار دادن ده ها هزار شغل در معرض خطر است. عکس: AFP
A McDonald’s worker in Melbourne’s Collins St store. Picture: Ian Currie
media_cameraمک دونالد کارگر در ملبورن Collins St فروشگاه. تصویر: ایان کوری

به تازگی تشکیل اتباع مهارت های کمیسیون با کار متحده است که برای شناسایی مناطق در بیشتر نیاز دارید. بهداشت و درمان کمک های اجتماعی, حمل و نقل پستی و انبارداری تولید و خرده فروشی و تجارت بودند در لیست بالا.

هر دو TAFE و خصوصی ثبت نام آموزش سازمان ارائه خواهد شد دوره های آموزشی.

مهارت های وزیر Michaelia نقدی گفت: بسته کمک خواهد کرد استرالیا بهبود یافتن از اثرات COVID-19 در شغل.

“این بسته ضروری خواهد بود به عنوان اقتصاد کند به طوری که مردم به دنبال کار می توانید دوباره مهارت و upskill برای تقاضای شغل فراهم مدرسه leavers با یک مسیر به حرفه خود و اطمینان حاصل شود که کسب و کار قادر به دریافت آنها نیاز به کارگران ماهر” خانم نقدی گفت.

ویکتوریا بخش گردشگری ‘از دست دادن امید’

ویکتوریا صنعت گردشگری است که فرح برای حتی بیشتر خبر بد دیرین با اپراتور “از دست دادن امید” پس از آزادی از اعداد است که نشان می دهد اشتغال رو به کاهش.

یک مقام ارشد صنعت رقم معتقد است آخرین مستند در شهر ملبورن و میچل شایر را درد بیشتر به این بخش است که به سختی آغاز شده بود برای بهبود یافتن از محدودیت های است که به فلج گردشگری متکی کسب و کار از اواسط ماه مارس.

ABS کار شماره روز دوشنبه منتشر شد نشان داد که 21 درصد کاهش کار در مسکن و خدمات غذایی.

ویکتوریا صنعت گردشگری شورای اجرایی Felicia ماریانی گفت این بود: “غم بازتاب” از این صنعت بدترین ترس.

Victorian operators have had to close their businesses completely, and only 25 per cent have been able to find some way to partially maintain operating.
media_cameraویکتوریا اپراتورها مجبور به بستن کسب و کار خود را به طور کامل و تنها 25 درصد شده اند قادر به پیدا کردن برخی از راه به حدی حفظ عامل.

“است که چهار بار از همه صنایع متوسط,” او گفت:.

“اگر ما در نظر بسیاری از این کسب و کار را تعطیل و یا گردشگری کسب و کار در منطقه ویکتوریا است که رنج می برد به دلیل لغو…آنها واقعا تا به حال تنها حدود چهار هفته به عقب بر گردیم و باید بگویم مردم خوش بودند با قوی رزرو – سپس به تعطیل دوباره هیچ کس تا به حال زمان برای دوباره پر کردن مخازن.”

Ms ماریانی گفت: هرالد سان گفت: وضعیت “بسیار نگران کننده”است.

“صحبت من با اپراتورهای هر روز آنها شده اند مدافعان در صنعت ما شده اند در صنعت ما دو دهه و واقعی ستاره های درخشان و این بچه ها آنها را به سرعت از دست دادن امید است. آن را بسیار ترسناک زمان مردم نگران هستند بسیاری از آنها اساسا به دنبال مجازی راه اندازی مجدد کسب و کار خود را. بسیاری از نگرانی در مورد توانایی خود را به صورت انعطاف پذیر, در حال حاضر است.”

برای مقابله با این VTIC خواستار شد در دولت فدرال برای گسترش JobKeeper برای صنعت گردشگری است.

“هر گردشگری کسب و کار در سراسر ویکتوریا است با اشاره به JobKeeper به عنوان اصلی تاسیسات که آنها را قادر به نگه داشتن کسب و کار خود را شناور. با آخرین دور از محدودیت های قرار دادن غیر قابل تحمل استرس در ویکتوریا گردشگری اپراتورهای گسترش JobKeeper خواهد بود که تفاوت بین کسب و کار رفتن به دیوار و به طور بالقوه باقی مانده از هم اکنون تا پایان این کابوس سال است.”

Tourism in regional Victoria, including the ski fields, is being battered by the coronavirus restrictions.
media_cameraگردشگری در منطقه ای ویکتوریا از جمله اسکی زمینه در حال ضرب و شتم توسط coronavirus محدودیت.

صنعت بررسی های انجام شده توسط VTIC در اولین shutdown نشان داد 66 درصد از ویکتوریا اپراتورها به حال نزدیک به کسب و کار خود را به طور کامل و تنها 25 درصد قادر به پیدا کردن برخی از راه به حدی حفظ عامل.

آن را تشویق به شنیدن نخست وزیر ساخت نظرات مثبت در مورد حمایت از این مناطق در چنگال coronavirus محدودیت, او گفت:.

“در پایان روز حفظ از JobKeeper برای گردشگری و مهمان نوازی بخش بسیار حیاتی است چرا که آنها شده اند آمار برای مدت طولانی و بسیار سخت است.”

media_camera
Victoria’s construction workers have been urged to don face masks. Picture: Alex Coppel
media_cameraویکتوریا کارگران ساختمانی شده اند خواست به همین صورت ماسک. تصویر: Alex Coppel

ماسک بر کار سایت ها

ویکتوریا کارگران ساختمانی شده اند خواست به همین صورت ماسک به عنوان کارفرمایان اتخاذ اقدامات جدید برای محافظت در برابر ملبورن موج دوم coronavirus.

در جدید مشاوره اتحاد گروه های صنعت و اتحادیه های کارگری گفت: کارکنان باید اقدامات بیشتری را برای جلوگیری از گسترش.

سازندگان می خواست به پوشیدن ماسک و از کار زمانی که اجتماعی فاصله ممکن نیست و زمانی که در آسانسور, بالابر و یا دیگر فضای محدود است.

این می آید به عنوان دادگاه ها در سراسر ملبورن و میچل شایر را ماسک اجباری برای همه کاربران دادگاه.

رسمی دولت مشاوره می ماند که ماسک توصیه می شود برای ویکتوریایی در مستند مناطق که قادر اجتماعی به دور است.

Camberwell Grammar student, Mitchell, 18, with Julian Visser, tests a face shield developed using a 3D printer. Picture: David Caird
media_cameraCamberwell, دستور زبان, دانش آموز, میچل, 18, با جولیان Visser آزمایش یک سپر صورت توسعه یافته با استفاده از یک چاپگر 3D. عکس: دیوید Caird

چهره به چهره با نوآوری

Camberwell, دستور زبان, دانش آموزان مدرسه را تماشا کارکنان ایده تبدیل به هزاران قابل استفاده مجدد در صورت سپر برای خط مقدم COVID-19 کارکنان پزشکی.

پس از ویکتوریا اولین coronavirus مستند Camberwell, دستور زبان مدرسه فناوری اطلاعات و ارتباطات و انتگرال جولیان Visser شروع به ساخت سپر چهره خود را با استفاده از پرینتر 3D در صفحه اصلی برای دوستان شاغل در بيمارستان.

با دهان به دهان گسترش و افزایش تقاضا آقای Visser با نزدیک شدن به مدرسه به استفاده از آن 10 3D printers منجر به تاسیس آهنگ بوی گروه پزشکی.

“من فکر می کردم اگر این می تواند مفید باشد چرا که نه” آقای Visser گفت.

“این رفت و از یک سپر برای بسیاری از هزاران نفر. ما نمی توانست قادر به انجام آن بدون کمک از مدرسه.

“این یک مثال عالی از طراحی نوآورانه. برای دانش آموزان من امیدوارم که این می تواند یک مثال دنیای واقعی از رفتن از یک ایده به تولید کامل در یک دوره کوتاه از زمان.”

در حال حاضر با تولید پایه در Dandenong این گروه شده است قرارداد توسط دولت را 35,000 سپر تا پایان این ماه است و در نظر گرفتن سفارشات عمومی

اخبار بیشتر

RCH کارکنان تست مثبت WOOLIES فروشگاه مجبور به بستن

ملبورن ویروس جدید نقاط در غرب

ریشه کنی در مقابل سرکوب: چگونه ملت پنجه ویروس

در اصل منتشر شده در داخل $2b طرح به استرالیا بازگشت به کار

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net