‘Inside the Actors Studio’ میزبان جیمز لیپتون می میرد 93

لس آنجلس — جیمز لیپتون یک بازیگر-تبدیل-علمی شد که بعید است مشهور و صدها استاد, بازیگران و مشاهیر هالیوود برای باز کردن در مورد هنر و صنعت خود را به عنوان دیرین میزبان ‘œInside اکتورز استودیو,’� درگذشت دوشنبه.

لیپتون, درگذشت, سرطان مثانه در نیویورک, خانه, همسرش, Kedakai لیپتون نیویورک تایمز گفت و هالیوود. او 93.

                                                                                                                                                                                                                       

دیترویت متولد لیپتون شروع براوو نشان می دهد در سال 1994 است که همچنین به عنوان یک کلاس برای دانش آموزان خود را در اکتورز استودیو که در آن او سپس دین.

او اغلب گفته خود تنها نیاز به یک مهمان بود که آیا آنها تا به حال چیزی برای آموزش دانش آموزان خود را. اولین مهمان, پل نیومن, مجموعه ای استاندارد از ستارگی برای کسانی که به دنبال از جمله مریل استریپ و رابرت دنیرو, Glenn Close, استیون اسپیلبرگ و Barbra Streisand.

لیپتون شناخته شده بود و اغلب parodied برای خود روشن فکر و گاهی worshipful تن با افراد خود را و خود را برای آماده سازی فشرده ارائه شده توسط یک پشته از آبی notecards که خود را برگزار دقت تحقیق سوالات. هنگامی که ویل فرل بازی لیپتون در ‘œSaturday شب زنده’� پشته از کارت های تقریبا یک پا ضخیم است.

در غیر این صورت بسیاری از رسانه ها-خجالتی بازیگران مایل بودند به نظر می رسد در ‘œInside اکتورز استودیو’� چون لیپتون خود متمرکز هنر و معمول افراد مشهور پچ پچ و یا پروژه ارتقاء.

“مردم نمی آیند بر فروش یک فیلم و شما هرگز از شنیدن کلمات “من باز در وگاس در دو هفته’ ” Lipton آسوشیتدپرس گفت در سال 1996 زمانی که نشان می دهد در فصل دوم خود را. ‘œThat چه بیشتر نشان می دهد بحث بستگی دارد و خوب است اما با ما ما در حال گرفتن با هم به حفاری به عنوان عمیق به عنوان ما می توانیم.’�

                                                                                                                                                                                                                       

او از ترس به دریافت شخصی و اغلب حیرت زده کرد کسانی که او در مصاحبه با چیزهایی که او تا به حال آموخته شده در مورد دوران کودکی خود را و یا زندگی خصوصی.

‘œHow آیا می دانید که ؟ � مکرر خودداری از مهمانان خود را.

سالی فیلد از او پرسید: “آیا شما شده است خواندن خاطرات من? صحبت کردن به من کوچک?”

جولیا رابرتز پرسید: اگر او به او صحبت کرد ،

‘œObviously ما در مقابله مقدار زیادی از حکایات و حتی برخی از شایعات بی اساس و اسرار’� لیپتون گفت: AP, ‘œbut آنها با هم گره خورده توسط یک نگرانی و ارادت به هنر و صنعت است.’�

با وجود یک لیست از تقریبا هر یک-لیست بازیگر های دهه های اخیر لیپتون هرگز مهمان او می خواست بیشتر مارلون براندو.

‘œHe بود درجا در آخرین سال از عمر خود را,’� لیپتون گفت: رژه در سال 2013. “او گفت:” من هرگز به شما نشان می دهد. استودیو را همیشه در نظر گرفتن اعتبار برای من. من آموزش دیده توسط استلا آدلر.’ من گفت: “تا I. آمده است. ما صحبت در مورد استلا.’ من تا به حال خیلی خوب فهرستی از مهمانان بدون Marlon.’�

لیپتون گفت: مورد علاقه خود را مهمان این نمایش بود برادلی کوپر که او دانشجوی سابق.

‘œThe شب که یکی از دانش آموزان دست یافته به طوری که او می آید و نشسته در صندلی خواهد بود شب که من منتظر آنجا که ما شروع به این چیز’� لیپتون گفت: لری کینگ در سال 2016. ‘œIt تبدیل به Bradley Cooper.’�

                                                                                                                                                                                                                       

لیپتون و کوپر که دیده می شود درخواست Sean Penn یک سوال در یک سال 1999 قسمت از نشان می دهد هر دو teared تا زمانی که او به عنوان یک مهمان در سال 2011.

دیگر از براندو و جک نیکلسون یکی دیگر از مورد علاقه خود را که او تا به حال هرگز به عنوان مهمان لیپتون صرف کمی زمان و تلاش برای زمین نام های بزرگ که اغلب به او آمد که ظاهر می شود در این نمایش شد و در پی نشانه ای از حرفه ای دستاورد برای بازیگران است.

لیپتون گفت: AP که در پاسخ به او فکر می کنم که “شاید فقط شاید ما ایجاد یک بایگانی است که می تواند با ارزش تر از 100 سال از هم اکنون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>