داخل هفته است که در سمت چپ NBA و NHL تعطیل

از آن شده است فقط یک هفته.

که تمام است. فقط یک هفته پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19 فقط یک هفته قبل از NBA شد و برای اولین بار از آمریکای شمالی طرفدار ورزشی لیگ به تعلیق عملیات یک هفته پس از ورزش اساسا متوقف شده است.

                                                                                                                                                                                                                       

NHL به سرعت به دنبال NBA سرب و معلق بازی. لیگ برتر فوتبال و لیگ اصلی بیس بال توقیف به عنوان به خوبی. گلف به طول انجامید یک روز قبل از تصمیم گیری آن نمی تواند هنوز هم بازی مسابقه اتومبیل رانی screeched به توقف قبل از آخر هفته. NCAA بسکتبال مسابقات خاموش نامیده می شدند و کالج ورزشی برای تمامیت سال تحصیلی به زودی به دنبال.

وضعیت وقتی که می آید به ورزش حرفه ای حداقل متفاوت است برای NBA و NHL. برگشتی بودند بلندی تقریبا یک ماه یا بیشتر به دور است. آنها در انتظار نگه داشته در حال حاضر درست مثل تقریبا هر چیز دیگری در جهان است و تنها حریف برای, بهترین های بسکتبال و هاکی تیم در این سیاره نامرئی دشمن به نام COVID-19 – کروناویروس یک بیماری همه گیر است که متوقف جهان بر محور آن.

‘œI شسته ام دست های من خیلی زیاد,’� رزمندگان طلایی امور خارجه مدیر کل باب مایرز گفت:. ‘œI نیستم یک لوسیون اما من دست در حال گرفتن خشک من پنجه نوع خونریزی. من فکر می کنم ما همه در راه رفتن به این ناشناخته است. … آن چیزی است که ما تا کنون تجربه کرده اید. آن چیزی است که ما همیشه انتظار می رود به تجربه.’�

با این حال در اینجا هر کس است که با ورود به یک واقعیت جدید است.

آزمون مثبت

هفت وجود دارد بازیکنان NBA – چهار نفر از آنها شناسایی شده و شناخته شده به ویروس. عضو NHL سناتورهای اتاوا است آن را به عنوان به خوبی. NBA با توجه به یک فرد با آگاهی از این طرح می دانستم که آن را مجبور به تعطیل کردن به عنوان به زودی به عنوان کسی که آزمایش مثبت و امیدوار بود در اصل که آن را فقط برای دو هفته.

                                                                                                                                                                                                                       

فراموش نکنید که دو هفته در حال حاضر. در این مرحله دو ماه به نظر می رسد بیش از حد خوش بینانه از یک جدول زمانی.

‘œWe فقط نمی دانم,’� NBA کمیسر آدم نقره در هفته گذشته گفت:. او ارائه شده مشابه احساسات شنبه شب در مصاحبه با ESPN.

NHL کمیسر گری Bettman و کارکنان خود را پیگیری وضعیت در یک لحظه-با-لحظه اساس در حالی که در های مختلف برنامه های احتمالی می شد کار می کرد. Bettman گفت: حکام که هنگامی که یک بازیکن تست مثبت همه شرط خاموش بودند. NBA فرستاده بود مشابه-شاخص های اقتصادی

این GOBERT دومینو

اتصال نقطه غیر ممکن است به سادگی از آنجا که بعید است به تعیین که چگونه Gobert و یا هر گونه دیگر آلوده بازیکن رو ویروس.

جاز در نیویورک نیکز در مارس 4. واشنگتن پایتخت در نیویورک رنجرز – با استفاده از همان اتاق قفل است که موسیقی جاز را – شب بعد. دیترویت پیستونز بازدید نیکز در 8 مارس با استفاده از همان رختکن دوباره پیستون’ مسیحی چوب آزمایش مثبت حدود یک هفته بعد. و Tampa Bay Lightning رفت و در جاده ها به صورت بوستون برونز و Detroit Red Wings هر دو بار پس از جاز.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThe رعد و برق به دنبال یوتا جاز به عرصه در بوستون و دیترویت این آخر هفته گذشته در حال حرکت به یک اتاق قفل در بوستون بود که اشغال شده توسط جاز’� رعد و برق گفت:. ‘œWe می دانیم که در هر دو عرصه های تمیز کردن عمیق و مایع صورت گرفت ما در رختکن قبل از ورود ما. ما همچنین درک می کنیم که با هیچ تماس واقعی با یک فرد آلوده ما سطح خطر پایین هستند.’�

یک هفته پیش احتمالا فکر خطرات به نظر می رسید پایین.

در حال حاضر هر کس فقط به حدس زدن. و آن را تنها در زمان یک هفته همه چیز را تغییر دهید.

‘œWe در حال پرواز با صندلی شلوار ما در اینجا’� Kaminsky گفت. ‘œAnd من احساس می کنم مثل هر کس است.’�

بیشتر NHL و NBA آزمون

زمانی که Gobert آزمایش مثبت فقط قبل از بازی شب 11 مارس آن را فرستاده تکان اطراف ورزشی. بازی NHL ادامه دارد اما Bettman و دیگران فنر به عمل است.

‘œIt برای من روشن بود که بدون توجه به آنچه در سناریو ما آمد که ما در ادامه به بازی با با یا بدون آن غیر قابل تصور بود قطعا بعید است که ما قرار بود برای دریافت از طریق بقیه فصل به طور منظم حداقل بدون کسی تست مثبت,’� Bettman گفت.

تیم NHL حال می ترساند. به Tampa Bay Lightning به دنبال یوتا جاز به همان عرصه در دو شهرستانها از جمله همان اتاق قفل در بوستون. کارولینای طوفان به دنبال جاز به دیترویت هتل و پخش جان Forslund رفت و به انزوا پس از مطلع شدن از کسی که استفاده می شود اتاق خود را قبل از او آزمایش مثبت است.

از آن زمان تقریبا یک هفته پس از NHL فصل متوقف شد برای پخش برای اولین بار برای تست مثبت است. سناتورها اعلام کردند در اواخر شنبه شب که ناشناس بازیکن تا به حال COVID-19 و این تیم دیگر کارکنان آموزش داده شد به خود منزوی و نظارت بر سلامت خود را.

‘œThe بازیکن تا به حال علائم خفیف است و در انزوا’� این تیم گفت. ‘œThe سناتورهای اتاوا در فرایند اطلاع هر کسی که تا به حال شناخته شده تماس نزدیک با ورزشکار و در حال کار با تیم ما پزشکان و مقامات بهداشت عمومی.’�

سناتور گفت: دیگر بازیکنان شد و در حال آزمایش تحت نظارت مقامات پزشکی. NHL است نه الزامی تست مگر اینکه کسی را نشان می دهد علائم معاون کمیسر لایحه دالی گفت.

تیم NBA نگران بودند به عنوان به خوبی. تورنتو رپتورز مورد آزمایش قرار گرفتند; کل سفر پارتی تا به حال آمده تست منفی است. لس آنجلس لیکرز دومین فرد با آگاهی از این موضوع در روند گرفتن بازیکنان و کادر آزمایش این هفته به دلیل شبکه – چه کسی گفت که آنها به دست آمده و خصوصی تست – تا به حال چهار بازیکن تست مثبت است. لیکرز بازی شبکه در مارس 10.

چه بعدی

در عین حال حتی یک هفته پیش تعداد بسیار کمی دیدم این – جهانی shutdown – آینده.

‘œIt خنده دار است. ما تا به حال یک پسر در کل سازمان است که مصرف آن بسیار جدی’� ققنوس مرکز فرانک Kaminsky گفت: در ‘œPros و Joes’� پادکست که منتشر شد چهارشنبه. ‘œHe شد هشدار به همه. هر کس می crack جوک در او. … مانند شما فقط فکر می کنم ” من که در چین است. که قصد ندارم به از اینجا دریافت کنید.’ و سپس چیزی که بعد از شما می دانید وجود دارد گزارش می دهد که آن را بدتر و بدتر.

‘œAnd سپس رودی Gobert مثبت آزمون,’� Kaminsky ادامه داد. ‘œAnd سپس فصل خود را بسیار بیش از و یا در یک وقفه به عنوان آنها خواستار آن است.�

آن را به خوبی ممکن است بیش از. بسکتبال و هاکی روی هر دو می گویند که آنها برنامه ریزی برای ادامه اما واقعیت این است که هیچ کس می تواند هر چیزی می گویند با هر سطح از اطمینان.

___

رینولدز گزارش از میامی. Stefanie marie گزارش از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de