در داخل غم انگیز مرگ اسکی باز Stephen Piche در Breckenridge

قله شهرستان کلانتر دفتر و Breckenridge Ski Resort می گویند که یک مرد مرده در دومی جاذبه در جمعه, فوریه 7 — یک تراژدی نه تایید تا صبح امروز بیش از دو روز بعد. منطقه اسکی شناسایی قربانی تنها به عنوان یک زن 56 ساله نر از Austin, Texas, اما Westword آموخته است که او استفان Piche. برادرش اریک Piche, تماس, Stephen بسیار با تجربه و با استعداد اسکی باز که در تقسیم وقت خود را بین آستین و Breckenridge.

چون استفان زخم در creek, Eric این باورند که او ممکن است سقوط بیش از طناب که ممکن است به خاک سپرده شده است در زیر یک لایه ضخیم از برف جدید سقوط کرد که در طول روز است. اما فقط-تکمیل کالبد شکافی نشان می دهد که علت مرگ یک حمله قلبی.

عضو Breckenridge ارتباطات کارکنان اشاره می کند که اسکی باز دچار یک “حادثه جدی” در “یک متخصص نوین در اوج 9”; Eric Piche که بسیار آشنا با Breckenridge (او skied وجود دارد در اوایل هفته گذشته) شناسایی این اجرا به دوزخ. پس از آن سخنگوی او منتقل شد به Breckenridge مرکز پزشکی که در آن او و عدم پاسخ به درمان اورژانس و متعاقبا تلفظ مرحوم.

جان Buhler, معاون رئیس جمهور و رئیس اجرایی در Breckenridge ارائه شده عبارت زیر: “Breckenridge Ski Resort, اسکی گشت و کل Vail Resorts خانواده گسترش ما عمیق ترین همدردی و حمایت خود را به ما مهمان خانواده و دوستان.”

این holdup در گزارش مورد Piche مرگ می ایستد در مقابل به سرعت با آن مکان مطلع شد در مورد یک تصادف منجر به مرگ در Steamboat مربوط به فرانک Maimone 53 ساله از فیلادلفیا; Maimone مرگ در بعد از ظهر روز شنبه, فوریه 8 و رسانه ها مطلع شدند روز بعد. اما تاخیر به سختی بی سابقه است. چرا که دولت و/یا آژانس های فدرال نمی رسما به جمع آوری اطلاعات در مورد رفت و آمد مکرر تلفات وظیفه چپ به مناطق اسکی خود و یا گروه های صنعت از جمله کلرادو اسکی کشور ایالات متحده آمریکا یا لیکوود مبتنی بر ملی مناطق اسکی ارتباط و در نتیجه گسترده ای گزارش تغییرات. توجه داشته باشید که 21 ساله ناتان Enright مرگ در کیستون در اواخر سال 2017 نبود آشکار برای نزدیک به یک هفته و یک تجزیه و تحلیل از کشنده 2011-2012 فصل اسکی در بر داشت سه بیشتر تلفات از قبلا شناخته شده است.

وقتی پرسیده شد که در مورد استفن اریک مربوطه از طریق ایمیل می نویسد: “برادر من متعلق به یک خانه در Breck و محل اقامت اولیه در Austin, Texas. او موفق به دریافت مدرک لیسانس از دانشگاه کلرادو در بولدر و برای یک زمان بود که رئیس جمهور دولت های دانشجویی. او موفق به دریافت دکترا از دانشگاه استنفورد در رشته مهندسی برق و مشغول به کار بود برای جنرال الکتریک در آستین. او یک همسر کتی Echols که می آموزد در دانشگاه تگزاس در آستین و دو دختر به سنین 16 و 20 است.”

اریک تماس استفان “مشتاق اسکی باز” که “احتمالا صرف شش ماه اسکی در Breckenridge طول چند زمستان شده است و اسکی پس از او هشت سال. من شده است با اسکی از اوایل ’70s و من در نظر او یک متخصص اسکی باز قادر به اسکی هر اجرا در Breck از جمله افراطی اجرا می شود مانند دریاچه سینی در اوج 9.”

هفته گذشته استفان “در Breckenridge با دوستان” اریک می رود “و در اواخر بعد از ظهر از فوریه 7, آنها نگران شد که او برای بازگشت به خانه ندارد. حدود 9 p. m., آنها به نام پلیس و حدود بیست دقیقه بعد آنها دریافت تماس از مقامات…و به آنها گفته شد او مرده بود حدود 4:30.

Breckenridge دریافت نوزده اینچ از برف بیش از 24 ساعت دوره که شامل 7 — به طوری که رفت و آمد مکرر گزارش اعلام کرد بسته شدن بالا-آلپ زمین که همان روز — مشترک بهمن-کاهش تاکتیک. این منطقه که شامل دوزخ باقی مانده خارج از محدوده در طول تعطیلات آخر هفته.

با اینحال نه طناب و نه نهر به نظر می رسد به شکل برجسته در Stephen مرگ است.

استفان بود اسکی به تنهایی در زمان مرگ او.

این پست به روز شده است که شامل کالبد شکافی اطلاعات نشان می دهد که استفان Piche از حمله قلبی درگذشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>