مقامات امنیتی هشدار نمایندگان مجلس در جلسه هفته گذشته که روس ها در حال ادامه تلاش های خود برای حمله به روند دموکراتیک و دخالت در سال 2020 انتخابات که یک چنگک صاف کردن است که با هدف کمک به انتخاب مجدد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک منبع که با حضور در این نشست را تایید کرد به رادیو فردا.

“این پیام بود که به نظر می رسد آنها طرفدار یک نامزد بیش از دیگر, و همه باید با احتیاط” این منبع گفت. نیویورک تایمز اولین گزارش در این جلسه که در محل مارس 13.

این منبع همچنین تایید کرد که برخی از رئیس جمهور جمهوری خواه متحدان در خانه هوش کمیته بودند همچنین در این جلسه “سوال اعتبار اطلاعات است.” این منبع همچنین گفت که اطلاعات ارائه شده در این جلسه نبود به خصوص تعجب آور از مدیر سابق اطلاعات ملی دن کت در حال حاضر هشدار داد ماه پیش وقتی که می آید به انتخابات روسیه دخالت “چراغ هنوز قرمز چشمک زن.”

روند اخبار ”

منابع بگویید رادیو فردا که آقای ترامپ خشمگین بود زمانی که او در مورد طبقه بندی شده خانه جلسه. او آگاهانه در این جلسه خواهد بود و به گفته یکی از مقامات ارشد دولت رسمی “خود را منفجر پشته” و بارها و بارها با استفاده از expletive.

واشنگتن پست اولین گزارش داد که آقای ترامپ اختلاف با بازیگری خود را مدیر اطلاعات ملی یوسف مگوایر پس از مقامات امنیتی در جریان قانونگذاران تهدید روسیه دخالت. آقای ترامپ چهارشنبه اعلام کرد که ریچارد Grenellفعلی سفیر آلمان را جایگزین مگوایر در موقعیت.

یک منبع کنگره گفت: CBS News “وجود دارد مطلقا هیچ ارتباطی به جای مگوایر و توجیهی — مگوایر شد و در راه به هر حال.”

نانسی Cordes, کاترین Herridge عمده گرت پائولا رید و فضل Segers کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de