ادیان گروه خواسته OC کلوپ شبانه پاک کردن هندو مجسمه های بودایی از اتاق بنیاد کاباره ها


بورلی هیلز (CBSLA) – گروهی از رهبران مذهبی ادیان است اصرار Live Nation سرگرمی برای حذف و عذر خواهی برای چیزی که آنها می گویند “مقدس آیکون” سه مذاهب که بر روی صفحه نمایش در مجلل, کاباره ها در اورنج کانتی و در سراسر کشور است.

در یک بیانیه مشترک نیروهای ائتلاف به رهبری ارتدوکس یونانی کشیش استفان Karcher هندو دولتمرد راجان زد بودایی کشیش Matthew T. Fisher, خاخام یهودی الیزابت Webb Beyer و جین رهبر Sulekh C. جین گفت که قرار دادن بسیار محترم هندو-بودایی-Jain آیکون در اتاق بنیاد کاباره ها بود “بسیار بی احترامی” و “مستعد ابتلا به هتک حرمت توسط کاربران”.

اتاق بنیاد کاباره ها بخشی از “House of Blues” شبکه بورلی هیلز-بر اساس زندگی ملت, سرگرمی, هستند, واقع در آناهایم بوستون شیکاگو کلیولند دالاس, هوستون, Las Vegas, New Orleans.

این ائتلاف همچنین خواستار Live Nation, سرگرمی, مدیر عامل شرکت مایکل Rapino و رئیس گرگوری Maffei همچنین به ارائه یک “عذرخواهی رسمی ناراحت هندو-بودایی-Jain جوامع برای این کوردلی”.

(سمت چپ) و یک مجسمه از Parshvanatha در اتاق بنیاد شیکاگو با لباس مبدل در امدن توپ ماسک در دامان خود. (سمت راست) Ganesha در اتاق بنیاد هوستون. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

با استناد به توصیف اتاق بنیاد باشگاه است که عبارتند از “پناهگاه برای بالا پایان انگشت به دنبال یک wickedly زمان خوب” است که می تواند “متناسب با هر میل – مهم نیست که چه ستمکار” این گروه گفت: مجسمه “به معنای پرستش در معابد یا خانه عالیات و به اطراف پرتاب شده و آزادانه در یک کلوپ شبانه برای اثر دراماتیک یا بازرگانی/دیگر دستور کار است.”

اتاق بنیاد آناهایم بسته شده است از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این روشن نیست که آیا هر مکان های دیگر در سراسر ایالات متحده آمریکا به حال در پاسخ به این گروه است.

مجسمه در جنوب کالیفرنیا و در سراسر آمریکا تخریب شده است مخدوش و حذف در پی در سراسر کشور جورج فلوید تظاهرات ماه گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de