Ionescu شکاف 25th حرفه ای سه گانه-دو اورگان ضربان کال

برکلی, کالیفرنیا. — سابرینا Ionescu ثبت شده او NCAA-بهترین 25th حرفه ای سه گانه-دو با 17 امتیاز و 11 پاس گل و 11 ریباند به عنوان فن و دو بار NBA MVP Stephen Curry نشسته courtside به حمایت از او پیشرو شماره 3 اورگان به آن 13th راست برنده با 93-61 پیروزی کالیفرنیا در شب جمعه.

ارین Boley آمار شش نفر از هشت 3-اشاره گرها در نیمه اول در راه به 24 امتیاز به عنوان اردک (25-2, 14-1 Pac-12) در بسته در یکی دیگر از کنفرانس عنوان شده است.

                                                                                                                                                                                                                       

Ionescu شات 7 9 در هفتم triple-double زندگی حرفه ای او که آمد در جاده ها است. او بیشتر در NCAA سابقه در مردان یا زنان را به بازی. بازگشت به خانه در بومی منطقه خلیج Ionescu دریافت یک محرک شادی و سرور عمومی که معرفی شده قبل از بازی و دوباره زمانی که او در سمت چپ خوب با 4:27 باقی مانده است.

پس از رسیدن به 1000 کمک علامت در روز جمعه گذشته 80-66 پیروزی در UCLA Ionescu نقل مکان کرد و در نه ریباند از تبدیل شدن به اولین بازیکن در NCAA تاریخ با 2000 امتیاز 1,000 کمک و 1000 پرتاب ریباند.

او در نزدیکی نهر گردو در حالی که مربی کلی گور صرف سه فصل از 1997-2000 مربیگری سنت مری کالج نزدیک در موراگا.

Boley شات 8 9 از پشت قوس به پایان یکی 3 کردن حرفه ای خود را بالا نه در واشنگتن در ژانویه. 27, 2019.

Jaelyn قهوه ای گل 26 امتیاز 10-برای-25 تیر اندازی و Cailyn وی افزود: 15 امتیاز منجر به کال (10-16, 2-13) پس از خرس طلایی گرفت 105-55 thumping از اردک در Jan. 19 در یوجین. که Oregon دوم-بیشترین امتیاز در این فصل و بالاترین مجموع برای یک کنفرانس بازی.

                                                                                                                                                                                                                       

این بار اورگان آمار شش از اول آن هشت عکس و شروع به پریدن کرد به 15-2 منجر پشت با روح گذشت و در خود چهره فشار دفاع.

Ruthy Hebard بود 20 امتیاز – ساخت 10 از 13 عکس – و 15 ریباند برای Oregon. او حاکم Pac-12 و ملی بهترین بازیکن هفته پس از به طور متوسط 26 امتیاز و 13.5 ریباند در تیم او راه رفت و برگشت از UCLA و USC.

اورگن شروع نهایی آن سفر جاده Pac-12 فصل به طور منظم به دنبال پرچ حداقل یک سهم از آن راست سومین همایش با عنوان فراگیر از شمال کالیفرنیا مدارس.

با چهارم-رتبه بندی دانشگاه استنفورد بعد تا دوشنبه در افرای غرفه اردک در حال حاضر هشت برنده بیش از رتبه مخالفان و پنج برابر بالا-10 تیم.

کاری را پشتیبانی

رزمندگان طلایی امور خارجه ستاره کاری نشسته courtside در یک پایه با دختر رایلی و رایان. کاری گفت: “œ100 درصد’� آن را خوب به پشتیبانی Ionescu و زنان بازی.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œPretty سرد و آن را به یک فضای بزرگ هم,” او گفت:.

کاری را تکان داد سر خود را به عنوان او را تماشا پخش سه نقطه بازی توسط Ionescu با 2:47 چپ در سوم.

رزمندگان خود را به هم تیمی, Ky بومن و Hall of Famer کریس Mullin نیز در مجلس در غرفه هاس.

کنفرانس عنوان تعقیب

اگر اردک می توانید برنده در دانشگاه استنفورد را کف دوشنبه و استنفورد دست به ایالت اورگان Oregon برنده خواهد بود Pac-12 عنوان آشکار – پیوستن به تنها دانشگاه استنفورد به عنوان تیم برای انجام این کار در این لیگ در سه فصل متوالی.

تصویر بزرگ

اورگان: اردک در حال outscoring مخالفان با 26.1 نقاط در طول رگه برنده. آنها چراغ ملت در به ثمر رساندن جرم در 85.9 امتیاز در هر بازی و با 50.7 زمینه-هدف در صد. … اورگان 10-1 در جاده ها است.

کال: کال بود outdone 48-32 روی تخته ها بعد از خرس بود outrebounded دو تا از گذشته خود را سه مخالفان از جمله یک فرمانده 55-39 در 74-70 اضافه کاری دست دادن به UCLA در فوریه. 9 و 42-39 آخر هفته گذشته در برابر یوتا است. … کال است 7-9 در خانه.

بعدی

اورگان: سوم-رتبه بندی دانشگاه استنفورد در شب دوشنبه. اردک با استفاده از یک بزرگ نیمه دوم به ضرب و شتم کاردینال 87-55 در Jan. 16 در یوجین.

کال: میزبان No. 15 ایالتی اورگان در روز یکشنبه پس از از دست دادن 81-44 به Beavers در Corvallis, on Jan. 17.

___

بیشتر AP بسکتبال زنان: https://apnews.com/Womenscollegebasketball و https://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>