ایران آتش موشک در مدل ناو هواپیمابر آمریکا تنش

تهران — ایران شبه نظامی پاسداران شلیک یک موشک از هلیکوپتر هدف قرار دادن ماکت ناو هواپیمابر در استراتژیک تنگه هرمز در روز سه شنبه تلویزیون دولتی گزارش ورزش با هدف تهدید ایالات متحده به دلیل تنش میان تهران و واشنگتن است.

ایران کماندوهای نیز سریع طناب را از یک هلیکوپتر بر روی این ماکت در این فیلم از یک ورزش به نام ” œGreat پیامبر 14.” دیگر فیلم نشان داد که یک هلیکوپتر شلیک یک موشک در ماکت کامل با 16 جعلی جت های جنگنده در هیئت مدیره در حالی که سریع قایق محاصره کشتی لگد زدن تا سفید موج در پی خود.

                                                                                                                                                                                                                       

سربازان ایرانی نیز شلیک ضد هوایی باتری به عنوان یک هواپیمای بدون سرنشین هدف در ورزش از یک محل در تلویزیون دولتی به عنوان توضیح داده شده که در نزدیکی بندر شهر بندرعباس.

ماکت شبیه نیمیتز کلاس حامل های که نیروی دریایی ایالات متحده به طور معمول بادبان به خلیج فارس از تنگه هرمز باریک از آبراه. یو اس اس نیمیتز به اسم کلاس فقط وارد آبهای خاورمیانه اواخر هفته گذشته از اقیانوس هند به احتمال زیاد به جای USS Dwight D. Eisenhower در دریای عرب.

هنوز معلوم نیست زمانی که و یا اگر نیمیتز را از طریق تنگه هرمز یا نه در طول زمان خود را در خاورمیانه. یو اس اس آبراهام لینکلن مستقر سال گذشته به عنوان تنش در ابتدا مشخصی صرف ماه در دریای عرب قبل از رفتن از طریق تنگه. این آیزنهاور در آمد از طریق تنگه اوایل هفته گذشته است.

نیروی دریایی ایالات متحده را در بحرین مستقر در ناوگان 5 بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. اما روز دوشنبه یک سخنگوی گفت: نیروی دریایی باقی می ماند ‘œconfident ما در نیروهای دریایی’ توانایی دفاع از خود در برابر هر گونه دریایی تهدید’� پس از عکس های ماهواره ای نشان داد که جعلی حامل در حال نقل مکان به محل.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe نمی تواند صحبت می کنند به چه امید ایران برای به دست آوردن این ساختمان نمونهای یا چه تاکتیکی ارزش آنها خواهد بود و امیدواریم که برای به دست آوردن با استفاده از چنین mock-up در یک آموزش یا تمرین سناریو’� Cmdr. ربکا Rebarich به اسوشیتد پرس گفت ، ‘œWe آیا به دنبال درگیری باقی می ماند و آماده برای دفاع از نیروهای آمریکایی و منافع دریایی از تهدیدات در منطقه است.’�

___

آسوشیتد پرس روزنامه نگار محمد نصیری در تهران, ایران کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر