میلی لیتر–ایران ایران — رئیس جمهور ایران روز دوشنبه گفت که تهران ممکن است تجدید ارائه U. N. بازرسان با دسترسی به ایران و تاسیسات هسته ای این کشور مواجه شد با “یک وضعیت جدید,’� خبرگزاری رسمی ایرنا گزارش شده است.

حسن روحانی سخنان آمد در دیدار با جوزپ Borrell, اتحادیه اروپا, جدید, امور خارجه, رئیس, بود که در اولین سفر خود به ایران پس از مصرف ،

                                                                                                                                                                                                                       

این دیدار به عنوان آخرین حرکت توسط اتحادیه اروپا برای نجات تهران هسته ای ایران با قدرت های جهان. توافق آویزان بر روی یک موضوع واحد است که اجازه بازرسی های بین المللی از آن سایت های اتمی است و در حال حاضر در معرض تهدید است.

“روند بازرسی که انجام شده تا به امروز ادامه خواهد داشت مگر اینکه ما با یک وضعیت جدید,’� روحانی شد به نقل از ایرنا عنوان کرد و گفت. او نداد.

تنش بین ایران و آمریکا باید به طور پیوسته افزایش یافته است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از توافق هسته ای ایران و دوباره تحریم های تحمیل شده بر ایران در سال 2018 است. تهران است در پاسخ به تدریج عقب تعهد خود را به مقابله به امید فشار اروپا به پیدا کردن یک راه برای تهران به فروش نفت خام به خارج از کشور با وجود این آمریکا تحریم.

مضطرب آرام حل و فصل بیش از خاورمیانه در ماه پس از یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا کشته بالا ايراني, ژنرال قاسم سلیمانی. ایران در پاسخ با سراسیمگی از موشک های بالستیک در نیروهای ایالات متحده در عراق اعلام کرد که دیگر نمی خواهد احترام محدودیت مجموعه ای که چگونه بسیاری از سانتریفیوژ می توانید استفاده از آن برای غنی سازی اورانیوم.

                                                                                                                                                                                                                       

روحانی گفت: ایران آماده تعامل با اروپا است. ‘œWhenever طرف دیگر به طور کامل پیاده سازی آن تعهدات ایران را به بازگشت به آن تعهدات’� روحانی گفت.

در ژانویه و انگلیس و فرانسه و آلمان باعث ناظر بر مکانیسم حل اختلاف به زور ایران به بحث شروع ساعت در یک فرایند است که می تواند نتیجه در œsnapback’� از ملل و اتحادیه اروپا تحریم ها علیه ایران است.

صحبت با خبرنگاران در زبان انگلیسی Borrell گفت: “œWe در توافق نیست برای رفتن به طور مستقیم به یک محدودیت زمانی سخت است که ملزم به رفتن به (U. N.) شورای امنیت.”

‘œI خواسته به مقامات ایران و من فکر می کنم آنها موافقت ما را برای ادامه این بررسی از آژانس بین المللی انرژی اتمی,’� گفت Borrell.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe انتظار می رود برخی از گام های مثبت در مذاکرات هستهای طرف ایرانیان و انتظار می رود برخی از گام های مثبت در سمت اقتصادی” او گفت:, و اضافه کرد که این مسائل خواهد بود خطاب در هفته های آینده.

Borell گفت: اتحادیه اروپا علاقه مند است در تلاش برای پایان دادن به 2015 هسته ای اما برای شروع یک فرایند است که ‘œkeep آن زنده است.’�

او همچنین در دیدار با وزیر خارجه ایران محمد جواد ظریف و دیدار با دیگر مقامات ایرانی در طول سفر خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مواجهه با یک استیضاح محاکمه و انتخابات, مبارزات انتخاباتی, اعمال تحریم های جدید در هفته گذشته با هدف قرار دادن سر برنامه هسته ای ایران و آژانس او را هدایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de