عراق روز: حمله موشکی بازدید پایه های مسکن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا

بغداد-یک مجموعه از راکت ها به یک پایه مسکن ایالات متحده و دیگر نیروهای ائتلاف در شمال بغداد عراق مقامات امنیتی گفت: تنها چند روز پس از یک حمله مشابه کشته شدن سه نفر از جمله دو آمریکایی است.

هیچ فوری کلمه تلفات در اردوگاه تاجی با توجه به مقامات صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود در خط با مقررات.

                                                                                                                                                                                                                       

به گفته مقامات بیش از ده فروند از راکت ها در این پایگاه برخی از زده ائتلاف چهارم در حالی که دیگران سقوط در باند مورد استفاده توسط نیروهای عراقی است.

حمله غیر عادی بود چرا که در آن رخ داده است در طول روز. قبلی ضرب و جرح در پایگاه های نظامی مسکن نیروهای ایالات متحده به طور معمول یک شبه رخ داده است.

قبل از حمله به اردوگاه تاجی در روز چهارشنبه باعث شد حملات هوایی آمریکا روز شنبه در برابر آنچه مقامات ایالات متحده گفت: به طور عمده سلاح ها و امکانات متعلق به Kataib حزب الله مورد حمایت ایران گروه شبه نظامی اعتقاد به عهده دارد.

اما نظامی عراق گفت: کسانی که در حملات هوایی به کشته شدن پنج نیروی امنیتی و اعضای یک غیر نظامی.

شیعه مورد حمایت ایران گروههای شبه نظامی که به انتقام دقیق برای روز جمعه ایالات متحده حملات سیگنالینگ چرخه دیگری از tit-for-tat خشونت بین واشنگتن و تهران است که می تواند بازی را در داخل عراق است.

حمله روز چهارشنبه در اردوگاه تاجی بود مرگبارترین به هدف قرار دادن نیروهای ایالات متحده در عراق از اواخر دسامبر موشک حمله به عراق پایه. این حمله به کشته شدن یک آمریکایی پیمانکار و مجموعه ای در حرکت یک سری از حملات آورده است که عراق را در آستانه جنگ است.

                                                                                                                                                                                                                       

پس از پیمانکار کشته شد حملات هوایی آمریکا با هدف قرار دادن Kataib حزب الله منجر به تظاهرات در سفارت آمریکا در بغداد.

هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی در حمله به بغداد و سپس کشته شدن ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی یک فرمانده مسئول اعزامی عملیات در سراسر خاورمیانه گسترده تر. ایران عقب زده و با یک موشک بالستیک حمله به نیروهای آمریکایی در عراق جمهوری اسلامی را مستقیم ترین حمله به آمریکا پس از سال 1979 از تصرف سفارت آمریکا در تهران.

ایالات متحده آمریکا و ایران پا پشت پا از حملات بیشتر پس از سلیمانی حادثه است. یک مقام ارشد ایالات متحده گفت: در اواخر ژانویه زمانی که آمریکا و ایران تنش سرد بود که کشتن آمریکایی ها در تشکیل یک خط قرمز است که می تواند جرقه خشونت بیشتر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de