بغداد — عراق نخست وزیر اعلام کرد که خروج از این پست پنج شنبه شب پس از شکست به امن پارلمانی حمایت خود را برای کابینه انتخاب طولانی تر شدن بن بست سیاسی در این کشور در میان متعدد اقتصادی و بهداشتی و چالش های امنیتی.

نخست وزیر تعیین محمد Allawi سرزنش احزاب سیاسی او را نام نیست گفت: آنها ‘œwere نه جدی در مورد اجرای اصلاحات که آنها وعده داده شده به مردم’� و متهم را با قرار دادن موانع در راه جدید و مستقل از دولت است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIf من موافقت به ارائه امتیازات من خواهد بود نخست وزیر در حال حاضر, اما من سعی کردم همه چیز ممکن است برای نجات کشور از لغزش به سوی ناشناخته ها و حل و فصل بحران کنونی است. اما مذاکرات ضربه تکرار مبادله,’� او گفت: در یک آدرس کوتاه به ملت توضیح تصمیم خود برای خروج. او را متهم و برخی از طرف های مذاکره ‘œpurely برای منافع محدود.’�

Allawi خروج یک ماه پس از او انتخاب شد برای این پست فرو کشور در بلاتکلیفی بیشتر در یک زمان بحرانی و به عنوان کشور شرايط بار مشکل از جمله در جریان تظاهرات ضد دولتی و تهدید ثابت بودن نیرنگ توسط چرکین آمریکا-ایران تنش است.

مدت کوتاهی پس از او دو خمپاره فرود آمد و در عراق منطقه سبز که در سفارت ایالات متحده و ادارات دولتی قرار دارد و بدون ایجاد هر گونه آسیب به امنیت افغانستان ، مقامات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود در خط با مقررات.

عراق روز یکشنبه مشخص شده پنج ماه پس از یک قیام عمومی علیه این کشور را فاسد سیاسی کلاس فوران در بغداد و استان های جنوبی. عراقی ها به خیابان ها ریختند و در هزار در Oct. 1 به نگرانی شایع فساد دولت بیکاری و خدمات ضعیف. تظاهرکنندگان را رد کرد Allawi نامزدی آشکار گفت که او انتخاب نخبگان سیاسی و نه خیابان.

                                                                                                                                                                                                                       

عراق همچنین چهره های متعدد از جمله چالش های اقتصادی و امنیتی جبهه و جدید ترین چالش حاوی coronavirus با عدم سلامت سیستم و 19 مورد تأیید است.

Allawi را برداشت آمد و پس از او دو بار موفق به امن یک حد نصاب برای مجلس برای پاسخگویی به رای کابینه خود را انتخاب.

Allawi را تشکیل کابینه فرایند احاطه با آشفتگی های سیاسی به عنوان جناح مخالف را تهدید به خروج پشتیبانی بیش از نخست وزیر را مخفی انتخاب وزیران — غیر معمول در این کشور قدرت-سیستم های – در حالی که در خیابان های بغداد تظاهرات معترضان در میدان مرکزی برای پنج ماه گفت: آنها رد خواهد بود اقتدار خود را اگر انتخابات زودهنگام بودند برگزار شد.

بلند پروازانه برنامه دولت پیشنهاد شده توسط Allawi که شامل اصلاحات و مبارزه با فساد اقدامات انتقاد قرار گرفته بود توسط معترضان که گفت این کافی نیست.

او انتخاب شد به عنوان نخست وزیر تعیین شده در Feb. 1 دو ماه پس از عادل عبد المهدی در حال حاضر سرپرست نخست وزیر استعفا تحت فشار از تظاهرات ضد دولتی.

هفته منتهی به روز یکشنبه مجلس جلسه خارج تاخیر سیاسی و اختلافات به عنوان Allawi اصرار داشت او را انتخاب کنید خود را با وزیران – یک حرکت است که بیگانه کردی و احزاب سنی خاص و موجب تهدید از تحریم.

با Allawi خروج نخست وزیر Barham صالح در حال حاضر 15 روز به انتصاب یک جایگزین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de