تل آویو, اسرائیل — اسرائیل دستور داد هزاران نفر از مردم به قرنطینه پس از ستیز نظارت تلفن برنامه از سر گرفته شد که فلسطینی ها در کرانه بازگشت به زندگی تحت مستند پس از هر دو حوزه شاهد موج در coronavirus موارد است.

یک بیانیه پنج شنبه از اسرائیل وزارت بهداشت گفت: “œmany’� پیام های فرستاده شده بود به اسرائیلی ها پس از تمدید دخالت شین بت داخلی آژانس امنیت. این روزنامه اسرائیلی “هاآرتص” گزارش داد که بیش از 30000 نفر اطلاع داده شد که آنها باید وارد قرنطینه از روز پنج شنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

پس از اعمال اقدامات سختگیرانه در اوایل در طول یک موج اول از عفونت اسرائیل و سرزمین های فلسطینی به نظر می رسد به موجود شیوع بیماری خود را با هر گزارش تنها چند ده نفر در روز در ماه مه. اما کاهش محدودیت منجر به ثابت سربازان ارتش در موارد بیش از ماه گذشته است.

‘œWe می خواستم برای ادامه و باز کردن اقتصاد به عنوان آنجا که ممکن است اما با مقدار عفونت که به نظر می رسد مانند یک صخره بالا را مجبور به ما در این نقطه به درگیر شدن بیشتر به شدت,’� وزیر دفاع اسرائیل Benny Gantz گفته رادیو ارتش اسرائیل.

اسرائیل در حال حاضر گزارش بیش از 1000 نفر در روز بالاتر از اوج خود در طول موج قبلی و این مجموعه به reimpose محدودیت در پاسخ به محدود کردن حضور در کافه ها, اماکن و فضاهای رویداد به 50 نفر است. آن است که نیاز به شهروندان پوشیدن ماسک و خواست دقیق تر اجتماعی فاصله.

با آن تماس ردیابی دستگاه در تلاش برای نگه دارید تا با نصب caseload اسرائیل هفته گذشته مستقر شین بت خود را به استفاده از تلفن پیچیده فن آوری نظارت برای پیگیری اسرائیلی که در تماس با افراد آلوده و سپس آنها را به اطلاع که آنها باید وارد صفحه اصلی شده است. این اندازه گیری به طور معمول استفاده می شود برای خنثی کردن حملات ردیابی شبه نظامیان فلسطینی.

                                                                                                                                                                                                                       

ستیز تاکتیک استفاده شد که شیوع اول ظهور در اوایل سال جاری و در حالی که حقوق مدنی گروه به چالش کشیده و آن را در کشور دادگاه عالی, دادگاه تهدید به توقف استفاده از آن, مگر اینکه آن را در زیر قرار داده مقننه نظارت است. اسرائیل کنست است پس از انجام دو بار استفاده موقت قانون اخیرا در روز چهارشنبه.

در حالی که مقامات باید در دفاع از این عمل به عنوان یک زندگی-صرفه جویی در اندازه گیری های حقوق مدنی حمله کردند و آن را به عنوان حمله به حقوق و حریم خصوصی. تحلیلگران می گویند این اقدام ممکن است به عنوان یک تور یا دام است که می تواند دلیلی نیروی برخی به قرنطینه.

رسانه های اسرائیل گزارش داد که هزاران نفر دستور داد به خانه قرنطینه بسیاری از اسرائیلی ها شکایت کرده است که آنها در تلاش برای تجدید نظر در قرنطینه سفارشات چرا که وزارت بهداشت, hotline غرق شد و بد مجهز به رسیدگی به چنین سیل.

اسرائیل به نظر میرسد که قرار دادن همه گیر در پشت آن در ماه مه با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل با افتخار اسرائیلی ها اصرار به بیرون رفتن و گرفتن یک قهوه یا آبجو و ‘œhave سرگرم کننده است.”� منتقدان را متهم کرد که در میان کاهش موارد اسرائیل اجازه دهید آن گارد بازگشایی بیش از حد به سرعت و موفق به سرمایه گذاری در آن به دست آورد زمان برای بهبود آن تماس ردیابی قابلیت رقابت با موج دوم.

                                                                                                                                                                                                                       

نتانیاهو که تا حد زیادی دیده می شود به عنوان داشتن توانست به راحتی به کار گرفته شده در موج اول رنج می برد در نظر سنجی های افکار عمومی از رویکرد او این بار در اطراف.

پس از شروع شیوع اسرائیل دیده می شود بیش از 29,000 موارد و 330 مرگ و میر. بیش از 17 ، 000 نفر بهبود یافته اند.

در کرانه ساکنان دستور داده شده است از جمعه به در خانه باقی می ماند مگر اینکه آنها نیاز به خرید مواد غذایی و یا دارو. جنبش بین شهرستانها و شهرهای کوچک است که به شدت محدود شده است. قفل پایین است و انتظار می رود به پنج روز گذشته.

مقامات فلسطینی می ترسند که اگر شیوع مارپیچی خارج از کنترل آن می تواند پایمال کردن آن زیر منابع سیستم مراقبت های بهداشتی.

در دو هفته گذشته فلسطینی ها مقامات بهداشتی گزارش داده اند بیش از 1700 تایید coronavirus موارد در بانک غرب شهر الخلیل و صدها نفر دیگر در بیت لحم و نابلس.

بانک غرب گزارش شده بیش از 3,700 موارد پس از وقوع آغاز شد. بیش از 400 فوت کرده اند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de