اسرائیل مصمم بین المللی مخالفت با الحاق

بیت المقدس — بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به نظر می رسد مصمم به انجام تعهد خود شروع به الحاق بخش هایی از کرانه احتمالا به زودی به عنوان شنبه ،

چشم انداز خود را ترسیم مجدد نقشه از سرزمین مقدس در خط با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خاورمیانه طرح استقبال شده است توسط اسرائیل مذهبی و ملی گرایان راست گرا و محکوم با فلسطینی ها و جامعه بین المللی است.

                                                                                                                                                                                                                       

اما با مخالفان ارائه بیش از condemnations وجود دارد به نظر می رسد کمی برای جلوگیری از نتانیاهو از گام گذاشتن در یک برنامه است که می تواند به طور دائم تغییر خاورمیانه و چشم انداز.

در اینجا نگاهی دقیقتر به الحاق:

چرا الحاق و به همین دلیل در حال حاضر ؟

اسرائیل جناح راست به مدت طولانی مورد علاقه الحاق همه یا بخش هایی از کرانه غربی گفت: قلمرو حیاتی برای امنیت کشور و یک بخش جدایی ناپذیر از کتاب مقدس سرزمین اسرائیل است. اما بسیاری از جهان در نظر کرانه های گرفته شده توسط اسرائیل از اردن در سال 1967 خاورمیانه جنگ به سرزمین های اشغالی و اسرائیل ده ها تن از شهرک خانه در حال حاضر حدود 500000 یهودی اسرائیلی ها به عنوان غیر قانونی است.

احاطه شده توسط یک تیم از مهاجر متحدان مغلوب ساختن پیشی جستن است طرح میتوانست به سیاست ایالات متحده به رسمیت شناختن رقابت اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس به رسمیت شناختن اسرائیل در سال 1981 الحاق بلندی های جولان و اعلام کرد که شهرک های یهودی نشین قانونی نیست.

به دنبال به دادگاه hard-خط رای دهندگان در مبارزات انتخاباتی نتانیاهو سال گذشته شروع به صحبت کردن در مورد الحاق. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر شده خود را از سرگرفته خواهد شد در ماه ژانویه تجسم دائمی اسرائیل کنترل بیش از 30 درصد از کرانه غربی از جمله اسرائیل شهرک سازی و استراتژیک منطقه دره اردن نتانیاهو به سرعت شروع به پریدن کرد در هیئت مدیره. آمریکا و اسرائیل باید با تشکیل یک کمیته مشترک به نقشه دقیقا در کدام مناطق اسرائیل می توانید نگه دارید.

                                                                                                                                                                                                                       

نتانیاهو مطمئن ساخته شده است که تحت توافق ائتلاف او می تواند یک پیشنهاد به دولت جدید در هر زمان پس از ژوئیه 1. او به نظر می رسد مشتاق به جلو حرکت می کند قبل از نوامبر انتخابات ریاست جمهوری, احتمالا با محدود حرکت در صورتحساب یا لیست به عنوان اولین مرحله به ویژه با مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد چشم انداز انتخابات در سوال.

چرا این قدر مخالف ؟

فلسطینی ها به دنبال کل بانک غرب به عنوان قلب یک آینده دولت مستقل و بر این باورند که مغلوب ساختن پیشی جستن طرح ارائه یک ضربه مهلک به خود محو شدن امید استقلال.

در میان طرح قطعات: فلسطینی ها را تنها محدود استقلال در کسری از قلمرو آنها به دنبال. جدا شهرک های اسرائیلی عمیق در داخل فلسطین باقی خواهد ماند دست نخورده و نظامی اسرائیل را حفظ کلی کنترل امنیت بیش فلسطینی نهاد.

جامعه بین المللی سرمایه گذاری میلیاردها دلار در ترویج یک راه حل دو کشور پس از موقت صلح اسلو توافق از 1990s شروع شد. سازمان ملل و دبیر کل اتحادیه اروپا و پیشرو کشورهای عربی باید تمام گفت که اسرائیل الحاق را نقض قوانین بین المللی و تا حد زیادی تضعیف چشم انداز فلسطینی استقلال.

                                                                                                                                                                                                                       

خواهد هر چیزی را تغییر دهید بر روی زمین ؟

نه بلافاصله. اسرائیل کنترل کل بانک غرب برای بیش از 50 سال است. فلسطینی ها باقی خواهد ماند و در شهرها و روستاهای خود در حالی که اسرائیلی ها را در زندگی خود به تازگی ضمیمه شهرک. حکومت خودگردان فلسطینی در اعتراض به الحاق اما رد هر نوع خشونت پاسخ.

اما در طول زمان به وجود یک خطر بزرگتر از جنگ است.

نتانیاهو گفت که او مخالف اعطای تابعیت به فلسطینی ها زندگی در ضمیمه اراضی احتمالا دلیل این امر تضعیف اسرائیل یهودی اکثریت. اما عدم اعطای حقوق برابر به فلسطینی ها در ضمیمه مناطق باز می شود اسرائیل به اتهام ایجاد یک سیستم آپارتاید است که می رسم سنگین محکومیت بین المللی.

فلسطینی که زنده نیستند در ضمیمه سرزمین های صورت می تواند چالش های دیگر است. حرکت بین فلسطینی مراکز جمعیت و یا حتی رسیدن به خواص خود را و مزارع – می تواند تبدیل به دشوار است اگر آنها را مجبور به عبور از طریق خاک اسرائیل. منتقدان می گویند که اسرائیل نیز می تواند با استفاده از آن حاکمیت به سلب مالکیت سرزمین های فلسطینی.

تشکیلات خودگردان فلسطین در حال حاضر به قطع روابط خود با اسرائیل در اعتراض به الحاق بلندی. در غیاب هر گونه چشم انداز صلح تشکیلات خودگردان فلسطین می توانید ببینید بین المللی آن بودجه خشک و یا تصمیم به بستن.

فروپاشی اقتدار می تواند نیروی اسرائیل به عنوان یک قدرت اشغالگر را به انتخاب کنید تا تب برای حاکم فلسطینی ها. در دراز مدت می تواند منجر به فلسطینی ها و تماس های بین المللی برای ایجاد یک binational دولت با حق رای برای همه یک سناریو است که می تواند طلسم پایان اسرائیل به عنوان یک یهودی با اکثریت دولت است.

چرا جامعه بین المللی در جلوگیری از این ؟

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: الحاق را علامت ‘œmost جدی نقض قوانین بین المللی است.’� اتحادیه اروپا سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell است هشدار داد ‘œsignificant عواقب.’� اردن و مصر تنها کشورهای عربی در صلح با اسرائیل را محکوم کرده اند الحاق طرح است. عربستان سعودی و امارات متحده عربی, قدرتمند, عرب, بازیکنان با روابط غیر رسمی با اسرائیل گفت: گرم شدن روابط خواهد شد در معرض خطر است.

اما اسرائیل و آمریکا به نظر می رسد بانکداری بین المللی جامعه های فقیر ضبط ترجمه حرف به عمل بتن می باشد. روز پس از امارات متحده عربی هشدار داد اسرائیل در برابر الحاق مثلا دو شرکت اماراتی درباره همکاری معاملات با اسرائیل شریک در مبارزه با کروناویروس.

با تشکر به آمریکا وتو بیش از شورای امنیت سازمان ملل تصمیم گیری تحریم های بین المللی به نظر می رسد از این سوال. شکاف در اتحادیه اروپا را هماهنگ اروپایی واکنش بعید است به عنوان به خوبی.

کشورهای دیگر ممکن است به دنبال تحمیل محدود تحریم ها علیه اسرائیل به دادگاه جنایی بین المللی در لاهه می تواند الحاق به حساب آن را به عنوان وزن, آیا برای راه اندازی یک تحقیقات جنایات جنگی اسرائیل به سیاست.

می توانید هر چیزی را متوقف الحاق?

بزرگترین مانع برای نتانیاهو به نظر می رسد از درون. مقامات ایالات متحده می گویند که آنها بعید است که به اسرائیل اجازه می دهد به جلو حرکت کند مگر اینکه نتانیاهو و خود را شریک ائتلافی وزیر دفاع Benny Gantz, در قرارداد است.

Gantz یک نظامی سابق رئیس و تلخ رقیب نتانیاهو گفت: اسرائیل باید با دقت حرکت و در هماهنگی با شرکای منطقه ای. Gantz گذاشته و زمینه را برای تاخیر بیشتر دوشنبه زمانی که او گفت: اولویت این است که هدایت این کشور از طریق coronavirus بحران است.

‘œAnything ربطی به مبارزه با کروناویروس خواهد صبر کنید’� او گفت:.

جالب اینجاست که برخی از hard-خط مهاجر رهبران نیز مخالف این طرح گفت: آنها را قبول نمی کند هر برنامه ای که پیش بینی یک دولت فلسطینی.

اگر این موضوع همچنان یخ زده هم می تواند اجرا بر روی نتانیاهو. این presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن گفت که او مخالف الحاق. یک بایدن پیروزی در ماه نوامبر می تواند به این معنی است که هر اسرائیل الحاق کوتاه مدت خواهد بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de