دادگاه اسرائیلی منتشر ضد نتانیاهو فعال پس از دستگیری

اورشلیم-یک دادگاه اورشلیم در اوایل روز شنبه دستور آزادی پیشرو فعال مخالف بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل حکومت و که باعث دستگیری صدها نفر در اعتراض به خارج وزیر اسرائیل اقامت.

سرتیپ بازنشسته ، ژنرال امیر Haskel شده است یک رهبر جنبش اعتراضی علیه نتانیاهو خواستار آن است که زمان رهبر گام پایین در حالی که رو به اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه. Haskel و چندین نفر دیگر بازداشت شدند روز جمعه در آنچه گفته شد یک œillegal’� تظاهرات به دلیل معترضان مسدود شدن جاده ها.

                                                                                                                                                                                                                       

Haskel سابق بالا نیروی هوایی اسرائیل به طور کلی تبدیل به یک نماد جنبش اعتراضی که مخالف نتانیاهو ادامه داد: قانون. تظاهرات برگزار شده است به طور منظم در سراسر کشور با معترضان تکان دادن علائم خواندن ‘œcrime وزیر” و خواستار نتانیاهو به استعفا.

‘œNo یکی را ما جلوگیری از اعتراض در هر نقطه’� Haskel گفت: پس از انتشار اضافه کردن یک بارب نسبت به نتانیاهو در مورد خود و مختصر تجربه در زندان است. “ما در Hadarim زندان برای 15 دقیقه. نبود اما آن را وحشتناک است.’�

دستگیری جلب عصبانی فسخ از برجسته اسرائیلی و ارسال صدها نفر در اعتراض به خارج نتانیاهو اقامت در شنبه با بسیاری از کوبیدن پلیس برای ساخت آنچه که آنها به عنوان سیاسی-انگیزه بازداشت.

پلیس گفت که آنها ارائه به انتشار Haskel و دیگران اگر آنها توافق کردند به خودداری از بازگشت به صحنه تظاهرات. Haskel و دو نفر دیگر خودداری کرد.

                                                                                                                                                                                                                       

گابی نگار وکیل Haskel گفت: رادیو ارتش اسرائیل که دادگاه در نهایت منتشر شد او بدون شرایط گفته معترض بود و پایه و اساس دموکراسی است.

کشور اقدام رئیس پلیس گفت: نیروی خواهد یادگیری یک درس از این حادثه.

‘œThe نقش پلیس است که اجازه می دهد تا آزادی بیان و تظاهرات برای هر فرد و برای حفظ صلح عمومی و امنیت این صرف نظر از اعتراض به موضوع هویت معترضان و یا نظرات خود را به” اقدام کمیسر Motti کوهن گفت.

نتانیاهو در دادگاه برای یک سری از رسوایی که در آن او گفته دریافت اسراف هدیه از میلیاردر دوستان و داد و ستد نظارتی نعمت با رسانه های مقتدر برای خوش طعم تر پوشش خود و خانواده اش. دادگاه تنظیم شده است به رزومه ماه آینده.

نتانیاهو تخلف را رد کرده است و خواستار این اتهام محاکمه و تعقیب جادوگران در برابر او نتیجه از یک رسانه خصمانه و مغرضانه قانون اجرای سیستم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de