یمن: کشتار فلسطینی مبتلا به اوتیسم یک “تراژدی”

بیت المقدس — بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل روز یکشنبه به نام های کشنده تیراندازی پلیس و یک غیر مسلح فلسطینی مبتلا به اوتیسم یک œtragedy,’� اگر چه او را متوقف کوتاه از عذرخواهی برای این حادثه.

نتانیاهو اظهارات اولین کسانی بودند که او ساخته شده از پلیس در بیت المقدس شهر به ضرب گلوله کشته و Eyad Hallaq هفته گذشته است. 32 ساله فلسطینی مبتلا به اوتیسم بود تعقیب توسط اسرائیل در مرز با نیروهای پلیس به یک گوشه در قم و به ضرب گلوله او به عنوان cowered در کنار یک سطل زباله ظاهرا پس از اینکه به اشتباه به مهاجم.

                                                                                                                                                                                                                       

تیراندازی کشیده شده مقایسه به مرگ جورج فلوید در ایالات متحده و باعث یک سری از تظاهرات علیه خشونت پلیس نسبت به فلسطینی ها است. برخی از اسرائیل ارقام پرداخت تسلیت بازدید هایی Hallaq خانواده است.

در هفته گذشته در جلسه هیئت دولت یک روز پس از تیراندازی وزیر دفاع Benny Gantz است که اسرائیل ‘œalternate’� نخست وزیر تحت قدرت های معامله عذرخواهی برای این حادثه است. نتانیاهو نشسته در کنار او ساخته شده هیچ اشاره ای از آن را در اظهارات خود در زمان.

‘œWhat اتفاق افتاده است با Hallaq خانواده با Eyad Hallaq است یک فاجعه است. یک فرد معلول مبتلا به اوتیسم بود که مظنون به ما در حال حاضر می دانم که به ناحق بودن تروریستی در یک بازی بسیار حساس در محل’� نتانیاهو روز یکشنبه گفت. ‘œWe همه در غم و اندوه خانواده است.”

نتانیاهو گفت که او انتظار پلیس امتحانات از این رویداد اما بر خلاف Gantz نیست عذرخواهی می کنیم. اسرائیل دادگستری گفت: دو افسر که قرار است تحت بازداشت خانگی است اما به جزئیات بیشتر.

                                                                                                                                                                                                                       

پلیس گفت که ماموران در این شهرستان کشف یک مرد حمل ‘œsuspicious شی که شبیه یک تپانچه.’� زمانی که انسان موفق به یمن برای متوقف کردن پلیس گفت: آنها آتش گشودند و ‘œneutralized’� او پس از یک تعقیب و گریز در یک فرار از منطقه است که شاهد چندین حملات قبلی.

تیراندازی آمد و دو هفته پس از دیگری تیراندازی منجر به مرگ یک مرد عرب در خارج از اسرائیل بیمارستان. به گفته پلیس این مرد به ضرب گلوله کشته شد و پس از سلاح سرد یک گارد امنیتی. دوربین امنیتی در فیلم نشان داد که بنا به گزارش ها رنج می برد از بیماری های روانی دروغ گفتن بر روی زمین هنگامی که او به ضرب گلوله کشته شد چند بار.

برای فلسطینی ها در کرانه و رقابت شرق اورشلیم و اعضای المقدس این موارد منعکس کننده آنچه آنها را به عنوان نیروهای اسرائیلی’ loose ماشه انگشتان دست آید به برخورد با متهمان.

Hallaq مرگ به ویژه برای چندمین بار در سراسر اسرائیل با تصویر خود را مطرح کرده در یک تظاهرات در تل آویو شنبه شب در برابر اسرائیل قصد دارد به ضمیمه بخش هایی از کرانه. ‘œThis است چه شغل به نظر می رسد مانند’� خواندن علائم تحمل Hallaq کنید.

                                                                                                                                                                                                                       

با الهام از تظاهرات در آمریکا تظاهرکنندگان نشانه خواندن ‘œPalestinian زندگی از ماده” � و عکس از Hallaq در کنار فلوید.

تنها فلسطینی حمله با هیچ پاک کردن لینک ها به گروه های مسلح انجام داده اند یک سری از دارویی و نقدی تیراندازی و ماشین-رمنج از حملات در سال های اخیر است.

فلسطینی ها و اسرائیلی گروه های حقوق بشر به مدت طولانی متهم نیروهای امنیتی اسرائیل با استفاده از نیروی بیش از حد در برخی از موارد یا با کشتن افرادی که می تواند دستگیر شده اند و یا با استفاده از نیروی مرگبار که جان خود را در معرض خطر نمی شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de