‘آن را واقعا نمی گذارد ما’: OC مدارس بحث بازگشایی برنامه های زیر تخته, آموزش و پرورش تصمیم

کوستا مسا (CBSLA) — Orange County, تخته, آموزش و پرورش هم زده تا جنجال پس از آنها توصیه می شود بازگشایی مدارس با دانش آموزان از بازگشت به دانشگاه بدون اقدامات احتیاطی.

در پاسخ به این شهرستان را از مناطق منحصر به فرد شروع به اعلام برنامه های خود برای سال تحصیلی آینده.

“این واقعا تاثیر نمی گذارد ما در همه. Orange County هیئت مدیره نمی دیکته آنچه که ما به عنوان یک منطقه” گفت: نیوپورت مسا Unified School District را کارن Yelsey.

نیوپورت مسا متحد اعلام کرد طرح خود را برای یادگیری در کلاس درس برای کودکستان تا کلاس ششم اما دانش آموزان باید گزینه های دیگر زمانی که مدرسه شروع می شود در 40 روز.

“یکی در حال رفتن به عقب 100 درصد است. شماره دو این است که قصد بازگشت روزمره اما برای یک دوره کوتاه در کلاس درس با معلم دیگر خواهد بود در خارج با افراد دیگر. و گزینه سوم خواهد بود اگر ما تا به حال برای رفتن با فاصله یادگیری 100%,” Yelsey گفت.

NMUSD خانواده ها که ترجیح می دهند آموزش آنلاین باید جداگانه مجازی منطقه آکادمی با خود اصل.

در این منطقه 32 مدارس, اجتماعی, فاصله خواهد بود در محل و تصمیم گیری در مورد که در آن ماسک های فرسوده خواهد شد در محوطه دانشگاه اعلام خواهد شد.

طرح آموزش متوسطه خواهد بود و در هفته آینده رای داده.

اما آن را یک دور داستان متفاوت در سانتا آنا متحد اورنج کانتی دومین منطقه مدرسه.

دانش آموزان نخواهد بود بازگشت در پاییز و آموزش و پرورش خواهد بود 100% مجازی حداقل در ابتدا.

ضمن در نظر اقیانوس مدرسه در منطقه هانتینگتون بیچ دو گزینه وجود دارد — یک سال از آموزش های مجازی و یا در دانشگاه آموزش با کلاس های کوچکتر برای یادگیری دانش آموزان با بنفش تقسیم حفظ ایمنی داشته باشید.

“اورنج کانتی, تخته, آموزش و پرورش حق ندارد هیچ هیچ صلاحیت شده کاملا بدون کنترل” Ocean View هیئت مدیره مدرسه جمهور Gina کلیتون-Tarvin.

“ما در حال reevaluating به معنای واقعی کلمه به صورت روزانه ایمنی از بازگشت به مدرسه. ما احساس می کنیم ما واقعا خوب طرح” کلیتون-Tarvin گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de