“این واقعا ما ضربه سخت”: CBS2 اخبار خدمه در معرض گاز اشک آور به کار پلیس برای متفرق کردن در این نزدیکی هست سرکش جمعیت

لس آنجلس (CBSLA) — چهره به چهره با صدها نفر از معترضان در بورلی هیلز پلیس مستقر گاز اشک آور پس از تلاش های مکرر به جمعیت پراکنده در زیر خود این شهر را موظف مقررات منع رفت و آمد.

گاز اشک آور استقرار ارسال صدها نفر در حال اجرا از جمله CBS2 اخبار خدمه وجود دارد در انتساب پوشش تظاهرات هنگامی که ابری از گاز اشک آور احاطه خود در منطقه است.

“ما در میان آنها ما نیز در حال اجرا و تلاش برای بدست آوردن دور از ابری از گاز اشک آور گفت:” لوری پرز خبرنگار CBS Los Angeles. “این واقعا ما ضربه سخت است. واقعا ما ضربه سخت, آن را بسیار ناراحت کننده و دردناک است. آن فرستاده ما به بسیاری از ناراحتی.”

پرز هشدار داد که گاز اشک آور بود و تنها پس از مستقر ساعت از افسران هشدار جمعیت که اعتراض اعلام شده بود غیر قانونی مجمع. افسران تماس های متعدد به جمعیت پراکنده.

“قطعا به عنوان حکومت نظامی که 8 ساعت منع آمد و به آنها گفت:” شما نیاز به حرکت و یا در صورت احتمالا گرفتن دستگیر و یا در صورت اجرای’, ” پرز گفت. “که اجرای آمد در شیوه ای از گاز اشک آور.”

پرز که تحت پوشش دیگر شورش ها و تظاهرات در سراسر کشور تجربه کرده است و گاز اشک آور اما قبل از توضیح این مثال به عنوان میان بدترین.

“این ممکن است نزدیکی ما به جایی که پلیس بودند اما آن را قطعا به من رسید بسیار سخت تر از آن در گذشته است. من واقعا از داشتن بسیاری از مشکلات تنفسی و به عنوان شما می توانید تصور کنید که شما شروع به وحشت کمی به این دلیل است که چنین احساس ناراحت کننده قادر به نفس.”

کسانی که در اطراف او اقدام به کمک به او.

“خوشبختانه وجود دارد بسیاری از مردم در اطراف و همه در حال عبور از آب و تلاش برای مطمئن شوید که هر کس در اطراف OK بود,” او گفت:. “من قادر به دریافت نگه دارید از چیزهایی که پس از مصرف برخی از لحظات پس از گرفتن بر روی زانو های من و تلاش برای نفس کشیدن و گرفتن همه چیز از من است.”

پرز توصیف گاز اشک آور به عنوان دردناک است.

“هنگامی که شما در حال اشک gased همه چیز هرچه از شما. از چشم خود را از بینی خود را, آن است که همه فقط ریختن از شما. آن است که بسیار ناخوشایند است. من نمی خواهید آن را بر روی هر کسی است. ما خوب حالا من عکاس. ما امنیت را با ما امروز. همه ما رسید و ما همه خوب در این نقطه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>