‘آن را در زمان های مختلف’: John Wayne, پسر, پاسخ به تماس به نام OC فرودگاه بیش از Playboy مصاحبه

سانتا آنا (CBSLA) — سه روز پس از اورنج کانتی دموکرات ها تصویب قطعنامه ای خواستار تغییر نام از جان وین فرودگاه بیش اواخر بازیگر “سفید supremacist ضد بشر و ضد بومی انداز” این ستاره هالیوود جوانترین پسر آمد و به دفاع از خود.

نارنجی شهرستان هیئت ناظران انتظار می رود که برای رای دادن بر روی یک قطعنامه خواستار تغییر نام از جان وین فرودگاه. (اعتبار: CBSLA)

“آنچه را که آنها در حال تلاش به او اعتراض درست نیست” اتان وین گفت.

The O. C. دموکرات گفت: Wayne صحبت علنی در مورد این نمایش در سال 1971 مصاحبه در مجله پلیبوی که در آن او نقل است گفت: “من معتقدم که در برتری تا زمانی که سیاه پوستان در حال تحصیل به یک نقطه از مسئولیت. من باور نمی کنم در دادن مقام و موقعیت رهبری و قضاوت به غیر مسئولانه مردم است.”

وین نیز نقل عنوان کرد و گفت که او نمی “احساس گناه در مورد این واقعیت است که پنج یا 10 نسل پیش این مردم برده بودند.”

“وجود دارد هیچ بهانه ای برای کلمات او گفت:” اتان گفت. “آن سال 1971 ما با استفاده از کلمات مختلف ، آن زمان های مختلف.”

نارنجی شهرستان هیئت ناظران در حال حاضر انتظار می رود رای گیری در مورد این قطعنامه هر چند سرپرست میشل استیل — که ریاست هیئت مدیره — به قلم یک بیانیه در حمایت از وین منتشر شده توسط دفتر او.

“این نظر توسط جان وین از 50 سال پیش در اشتباه هستند و غمگین از کسی که بسیاری از مردم در سراسر آمریکا در مورد بالا نگه دارید,” او نوشت. “در حالی که من تجربه کرده اند نژادپرستی دست اول, من معتقدم که یک فرد باید در نظر گرفته شود در کلیت اقدامات خود و کمک به جامعه است که چرا من از نگه داشتن نام جان وین فرودگاه.”

استیل اشاره کرد Wayne به کمک های متعدد به جنوب کالیفرنیا از جمله کمک به ویتنامی اسکان مجدد پناهندگان در امریکا و کار خود را برای حمایت از سربازان آمریکایی.

“پدر من نبود کامل” اتان گفت. “من کامل نیست هیچ کس است.

“همه ما می تواند رشد کند و من امیدوارم که تغییر واقعی می آید از این شرایط است که ما مواجه شده است اما اگر جان وین وجود دارد وقتی که پلیس بود زانو در جورج فلوید گردن شما می توانید شرط می بندم که جان وین را کشیده او را در” اتان ادامه داد. “او را در پا و انجام درست و به دلیل این که او و نشان داده شده است.”

اتان گفت که آیا پدر او اقدام شد و یا ساخت گام در درمان سرطان از طریق John Wayne, سرطان, بنیاد آنچه که او ایستاده هرگز منحرف.

“باشه ، شفقت. طنز” اتان گفت. “همه این چیزهایی است که کمک به ما در تعامل با یکدیگر بدون در نظر گرفتن نژاد و رنگ و گرایش جنسی یا هر چیز دیگری. او یک مرد خوب, و آنها در حال انجام بدی به او, اما من فکر نمی کنم آنها موفق شوند.”

در نهایت تصمیم می تواند در دست O. C. رای دهندگان که ممکن است سوال از تغییر نام این فرودگاه در یک رای گیری ابتکار عمل در این پاییز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de